Отзиви за Piggy's House?

  • 9 606
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
Странно е да се пускат такива теми защото обикновенно мненията са 50/50 и резултатите не водят до никъде ,но няма значение.
На мен магазина ми е близо ,харесва ми и доста от нещата копувам от там, а други като дрехи например определено не бих взела защото са надули цените много. Детския кът ми харесва /по точно на децата им харесва/  и определено съм доволна от магазина, което пък немога да кажа за Малечко. Там не бих стъпила повече поради ред причини които няма да изброявам защото темата все пак не е за тях въпреки ,че се споменават няколко пъти.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
miki3 може и собствениците да си правят един вид проучване Wink

# 17
  • Мнения: 1 544
miki3 може и собствениците да си правят един вид проучване Wink
да възможно е  Peace то друг смисъл от тази тема просто не виждам  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 428
На мен също ми харесва магазина  Peace Има много неща. Скоро не съм ходила и не знам как са цените.
Опредлено е по-добър от Хиполенд. Там си лъха на китайска стока много яко. Единствено в Пигиса няма избор на толкова играчки. Но за по-едри и основни неща е много добре  Peace

Малечко няма да го коментирам  Sick Единствено последната ми покупка си заслужава и нямам оплаквания. Но то в една чанта няма какво да се обърка. Продавачката беше под всякаква критика и говореше, като хваната от полето  ooooh! Говаря за по-малкия магазин в Борово или както там се води.

# 19
  • в белята
  • Мнения: 536
Като цяло в България няма наистина готини детски магазини ,в които да има както се казва "от пиле мляко".Това важи и за Пигиса.за колички има само няколко марки(Cam,Peg Perego,Phil n Teds,Tfk,Chicco,Cangaroo ,Bertoni),е вярно пък че са заредили всичките им модели.Храни и памперси обаче са заредили всички възможни.За дрешките и обувките и досега колкото и пъти да съм ходила не съм си харесала нищо все са едни..........е все пак сън фенка на бенетон Winkиграчки също има много заредени.За продавачките само мога да кажа че досега винаги са се отнасяли мило към мен и съм доволна,но неразчитам на тяхното мнение като пазарувам все пак те на всичко ще кажат че е хубаво за да го купиш нали това им е работата.

# 20
  • Мнения: 113
Не съм особенно доволна и хем ми е близо...ама на  Close
Когато и да отида,а аз ходя 1-2 пъти в седмицата....все нещо липсва, или няма да са заредили номерация от памперсите или не са заредили от пюретата....абе просто все нещо не е заредено и се разкарваш по 100 пъти  Rolling Eyes
От персонала наистина има 1-2 момичета,които са в час  Peace но само те  Tired
останалите просто си нямат понятие какво правят там, хем не знаят за какво служат повечето неща,хем и не знаят къде се намират в магазина  Crazy
И не на последно място са завишили доста цените на почти всичко, направи ми впечатление като почнах да обикалям по други магазини  Peace
Освен това февруари отидох да купя за бебо люлка исках да взема на грако или фишър прайс, бяха свършили и едно момиче най-учтиво ми предложи да си оставя тел. да ми звъннат като докарат...
Еми до сега никой не ми се е обадил  Mr. Green а люлките видях,че са докарали малко след това  #Crazy Точно заради това се вдигнах с малкия и му купих от друг магазин  Peace

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 10:12 от michelle367

# 21
  • Мнения: 113
Ох забравих  Embarassed Аз лично препоръчвам още магазини в района  Peace
Определено има нужда от добре зареден магазин в който да работят хора които имат деца или имат желание да знаят какво продават  Peace

# 22
  • Мнения: 86
Аз също не съм възхитена,в началото беше малко по добре.Сега са вдигнали цените доста памперсите който купувам при тях са с 2лв. по скъпи,пюретата с по 0.10лв,млякото също за това предпочитам нищо че ми е близко да отида с колата до штъркела или била и да си ги купя по евтино.А и в пигиса много пъти рафтовете са празни и само си губя времето.

# 23
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Дано и собствениците да четат...

# 24
  • Мнения: 925
Какъв Малечко, хора?!?!?!? Там един спален бебешки комплект е 489 лв, а най-прост скрин удря 800-900 лв!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Не мога да повярвам, че има хора, които пазаруват от Малечко на тези цени! Явно и ние сме станали като в Русия - колкото по-скъпо, толкова по-престижно е да си го купиш  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 352
От три дни не може човек да купи памперси  Confused И това било детски магазин...излагат се  newsm11
Иначе беше добре зареден магазин преди-харесвах го.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен ми харесва,но може би
защото не го посещавам често,
за последно ходих преди около
три седмици и ми дадоха карта
за отстъпка при пазаруване Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 295
Повече няма да продават памперси и храни, това ми казаха вчера касиерките.
А аз пазарувах основно това от там и бях доволна от разнообразието.
Дрехи и обувки от там не пазарувам вече не пазарувам, виждат ми се скъпи. Напоследък понадуха цените. Май и те ще станат като Малечко. Money #Crazy

# 28
  • Мнения: 113
Ей, вярно ли няма повече да продават памперси и храни  Shocked и аз главно това пазарувах...а отскоро ползваме и памперси can bebe(пак защото не беше заредено от нашия размер и от 3-те марки,които купувам) и се оказаха доста добри и на перфектна цена  Laughing, а другаде не съм ги виждала  newsm78
Някой ако ги е виждал да свирка   Praynig

# 29
  • Мнения: 4 428
Ами то още от отварянето му беше ясно, че искат да са магазин за основни и голями покупки. Не им е целта да са квартален магазин за памперси и пюрета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт