Гумени ботуши, откъде?

  • 7 684
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
Просто не от марикуита ботуши Wink Има и хубави гумени.

Всъщност аз първо мислех че е защото скача по локви и му влиза от горе...ама и като не скача - все същото бешекогато е много мокро....

# 16
  • София
  • Мнения: 790
На Констанца взехме от RINO на партера в Скай Сити, обаче това беше преди 2-3м. Не знам дали не са ги прибрали вече. Иначе много свежарски разцветки и бяха намалени на по 20лв.

И аз гледах там че има ботушки. Преди 2 седмици имаше, скоро не съм ходила.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 025

Не си спомням за жалост Embarassed, но нещо м/у 20 и 30 беше.Но мога да кажа, че излязоха здрави, цяла зима в снега ги носи детето, слагахме термо чорап, за да е по-топло, че другите ни бутуши излязоха боклук и протекоха още първото обуване.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз купувам от Ибей,излизат между 20-30лв Вече 2 чифта сме сменили,не съм имала проблем с течове, а и вероятността да има други такива около нас е по-малка Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
аз купувам от Ибей,излизат между 20-30лв Вече 2 чифта сме сменили,не съм имала проблем с течове, а и вероятността да има други такива около нас е по-малка Wink

Може ли да пуснеш снимки, макар, че аз все не мога да се престраша да купувам обувки без проба?

# 20
  • Мнения: 353
И аз търся гумени ботуши за малкия. Досега съм намерила само едни на КиК с далматинци, ама 28 лв. ми се досвидяха, като се има впредвид че ще ги сложи десетина пъти най-много, а и не са от най-красивите. Май ще чакам есента, тогава ще ги пуснат навсякъде. А в Метро няма ли?

# 21
  • Мнения: 3 356
В Sport Mania има на Rucanor.Много са готини-35 лв.Ще изровя по-късно снимка.

# 22
  • Мнения: 2 723
В Sport Mania има на Rucanor.Много са готини-35 лв.Ще изровя по-късно снимка.

Вчера ходих в мола има Rucanor в един магазин, ама ботуши тц.
Къде е тая Sport Mania

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 11:39 от Никси

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Sport Mania има на Rucanor.Много са готини-35 лв.Ще изровя по-късно снимка.

Вчера ходих в мола има Rucanor в един магазин, ама ботуши тц.
Къде е тая Sport Mania

На Графа, почти до Попа имат магазин. Мисля, че до техния магазин има аптека. А и магазина в мол-а, където продават Руканор, не се ли казва "Спорт мания"?

# 24
  • Мнения: 2 723
Taка се казва, аз затова питам, защото в мола няма

# 25
  • Мнения: 3 356
Скоро (преди месец може би) виждах точно в ССS,за момченцата бяха на черепчета,много ме изкефиха.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Скоро (преди месец може би) виждах точно в ССS,за момченцата бяха на черепчета,много ме изкефиха.

Това къде - в Овиесе ли???

# 27
  • Мнения: 3 356
В Sport Mania

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
 ooooh! мерси...

# 29
  • Мнения: 2 723
отивам.
ще докладвам довечера

Общи условия

Активация на акаунт