Секс по време на бременност

  • 6 569
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Ние през цялата бременност правихме секс, нямаше проблем. Wink
И с  двете ми бременности.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Явно съпругът ти се притеснява. Ако нямаш мед. показатели с/у секса Simple Smile и изобщо проблеми с бременността - защо не?
С 1вата брем. правехме секс до края. С 2рата имах забрана, и посмъртно не можех да накарам моя мъж да се престраши Simple Smile Не умрях де Simple Smile

# 17
  • Мнения: 690
С първата бременност мъжа ми се чувстваше тояно като твоя и щом започна да ми личи и  Sick Секса беше мираж.... Не можех да го убедя, че няма проблем и че бебето не усеща и не чува нищо... hahaha

Сега няма такива проблеми и дори желанието и на двама ни е по-голямо от преди да забременея  Crazy

# 18
  • Мнения: 257
Защото е възможно правенето на секс  в последния месец да предизвика контракции и да доведе до преждевременно раждане.
newsm10

# 19
Правенето на секс по време на бременност,спомага за омекването на шийката на матката,което води до по лесно раждане!
Моят мъж също имаше притеснения,и когато му го казах,си помисли,че омеква шийката на бебето и съвсем се уплаши  Mr. Green.Добре,че се разяснихме,че щях да си остана само разгонена до края на бременността.

 Grinning Grinning Grinning Ех, мъже, все нещо не им е ясно!

# 20
  • Мнения: 64
Правенето на секс по време на бременност,спомага за омекването на шийката на матката,което води до по лесно раждане!
Моят мъж също имаше притеснения,и когато му го казах,си помисли,че омеква шийката на бебето и съвсем се уплаши 
rotfImbo ох не ... това много ми хареса Joy
А за темата, ние също си правихме секс почти до края на бременността ми.

# 21
  • Мнения: 311
И ние си правихме секс по4ти до края на бременността ми.Между другото аз наистина родих лесно но дали е от редовния секс не знам!

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Бях като разгонена кучка... и, честно казано, хич и не ме е интересувало много - много какво мисли съкровището по въпроса, бях особено егоистична в това отношение...  Embarassed

# 23
Бях като разгонена кучка... и, честно казано, хич и не ме е интересувало много - много какво мисли съкровището по въпроса, бях особено егоистична в това отношение...  Embarassed

Ами и аз така в последно време, хич не ме интересуват неговите скруполи и направо му казах, че не издържам и си го награбвам  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
Съжалявам, ако се повтарям с тази тема. Бременна съм в 5ти месец. До преди 1 месец мъжа ми имаше непрекънсато желание за секс. Сега казва, че като ме види с това голямо коремче и му се струва малко извратено да правиме секс, един вид неморално, като се има предвид, че бебето е вече оформено и т.н. А на мен ми се прави секс нон стоп  Blush Някой изпадал ли е в подобна ситуация?
Имахме, ама при мен в 5 месец едвам личеше, но в 8 и 9 не щеше мъжо да правим нищо....а аз като теб...много ми се искаше постоянно....

# 25
  • София
  • Мнения: 2 802
Ние го правихме докъм 6- 7 месец, че аз имах контракции... и ние не умряхме де  Laughing

# 26
А някой може ли да сподели след раждането как беше секса?

# 27
  • Мнения: 1 632
Тогава аз станах още по-разгонена,беше ми още по-хубаво,но след 1!След 2 обаче нямах време да се сетя.

# 28
Men me pritesnqva dali puk na muja mi nqma da mu se otshte sled kato rodq. Neznam zashto imam takiva pritesneniq, no dosega vinagi sme imali strahoten sexualen jivot i zatova me e strah neshto da ne se promeni, a tova si e vajnichko vse pak  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 632
Това зависи и от теб!

Общи условия

Активация на акаунт