Pampers с ластици

  • 1 600
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
За съжаление в България се бяха появили за кратко и по погрешка. Вече ги няма. Confused
    Peace  и аз не съм виждала скоро

# 16
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
И аз съм много доволна от Еви бейби, но при нас са доста по-евтини отколкото Памперс. Четворката ми излиза 0,31лв бройката, а на Памперс са някъде към 0,40лв.

# 17
  • Мнения: 2 231
Хъгис Премиум са по - добри от Еви като кройка.  Peace
И двата вида са готини и с ластици, но Хъгиса не са намазани с никакви лосиони, което за мен е най-голямото им предимство. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Хъгис Премиум са по - добри от Еви като кройка.  Peace
И двата вида са готини и с ластици, но Хъгиса не са намазани с никакви лосиони, което за мен е най-голямото им предимство. Peace
Разбира се, особено ако детето ти е с чувствителна или проблемна кожа.  Peace Моят син няма никакви проблеми  с кожата в зоната на памперса и затова мога да ползвам доста видове.

# 19
  • Мнения: 2 531
Хъгис Класик са с червено - жълта опаковка и няма как да ги объркаш с Премиум.
А Премиум-а зелена опаковка ли са??? В момента ползвам хъгис, ей кьорих се - всички надписи на турски изобщо не разбрах кой вид са! Опаковката е синъ със зелено и със мечо пух и тигър! Направи ми впечатление че тези в Метро са малко по различна опаковка / и май не са турски/ !

Аз да оплюя ЕВИ беби - то . Взех си 1 пак. и от първия ред памперси бях изключително доволна! но като подхванах втория ред - нямам думи вътре почти всичките бяха пълни с едни сини твърди топчета / явно гела / и се налагаше да ги изтупвам преди да ги ползвам! #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, Премиума са със зелена опаковка. То и няма как да ги сбъркаш - Класика са без ластици, твърди, дебели и хартиени.
Ти пък ме учуди за Еви, утре ще ровя в пакета да проверя и давата реда.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 231
Много ме е яд, че предния път в Метро нямаше нашият номер и купих от скъпите в Пикадили. Сега видях в брошурата на метро, че пак са на промоция от 12.06 до 25.06. 2 големи пакета за 44 лв. (от тези с 50% гратис - премиум). Пак ще харча пари за памперси, нищо, че имам, щото така са най-изгодни. Н4 (7-18кг) са 66+66 =44лв. Излизат по 33 ст. бройката, което си е направо безценица, в сравнение с редовната им цена от 50ст. Laughing

# 22
  • Мнения: X
Скаката ползвах основно Pampers и така ме е яд, че им плеснаха тоя лосион. Иначе се изненадах от Sleep&Play, ама и те миришат, главата ме заболява от тая миризма, а като се изпишка детето, все едно се е насрало  Twisted Evil
Изобщо сега са ми голям проблем тия памперси. Пробвах Canbebe - всеки втори пропуска, Libero - е тия пък пропускаха през самата пелена, просто ме разбиха  ooooh!, Molfix - много добре са ги направили, попиват, обхващат добре, само дето малко ме е шубе да ги ползвам, че с каката такива подсичания имаше, чеее...... И днес взех Huggies Premium - много ми харесаха, като кройка и как обхващат, единствените, които отговарят на килограмите, без да има чувството, че въпреки, че е на долната граница ще трябва да взимам по-големи ooooh! Сега остава само да държат  Praynig и си оставам на тях.

Общи условия

Активация на акаунт