Пътуващите перуанци

  • 6 985
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
И аз съм им фен.

Разполагам само с De Los Andes. Любимо парче ми е Amanecer Del Condor, но не я намирам в нета. Приятелка ми подари албума.

Поздрав

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 01:44 от SAKRI

# 16
  • София
  • Мнения: 38 498
Аз мисля че съм ги виждала по Costa del Sol - Испания. Мисля, че бяха същите. Въпреки че там идват много индианци, покрай разните там ферии /панаири или събори/.

# 17
  • Мнения: 324
Аз имам доста перуанска музика, сваляна е от нета под името "Перуанците от София". Ако не я намираш никъде, пиши да ти я пратя някак  Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Редовно ги виждам да свирят и в Пловдив на Главната. Готини са. Продават, освен дискове и касети, и разни накити и дрънкулки. Peace

# 19
  • Мнения: 2 550
о, боже...те перуанци ли били
аз си мислех, че са изобретателни цигани  Blush

# 20
  • Мнения: 6 417
Аз днес мярнах един самотен перуанец на "Славейков", но беше дърт...Свиреше си и микрофон си имаше. Може другите днес да не са отишли на работа  Thinking

# 21
  • Мнения: 2 386
И аз познавам един от тях. Подари ми Салкарунакуна преди доста години - вълшебна музика!

В Стара Загора свиреха пред Дръмс-а, но скоро не съм ги виждала.
Последно бяха на НДК, но имаха ново (неперуанско) попълнение.

# 22
  • Мнения: 3 405
Във Варна идва такава група през лятото. Същите ли са? Вероятно, да, виждала съм ги с неперуанксото им попълнение Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 417
А неперуанското им попълнение какво е? На мен Фреди ми беше подарил една гривна. Те продават такива и всяка символизира нещо. На моята символът беше път и от тогава не съм се спирала  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт