Отговори
# 15
  • Мнения: 498
kali   страхотни сладури!  Hug

Сладка мама  newsm59

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бебе-голям МОР е днес
Но от утре май го дават дъждовно нещо ooooh!
но то тука винаги духа и ще издуха облаците Joy Joyвземете си от всичко по малко.че туке много променливо Peace
с Две думи за вас по един парцал а за АДИ цял САК hahaha

# 17
Ти се смееш, ама пак ще напълним колата с бебешки неща и ние ще се гъчим на предните седалки ( то не че ще е нещо ново де )  Wink.
Хайде сега ще си запиша телефончетата, после багажа, малко хър - мър и ще идемеее  Grinning....

# 18
  • Мнения: 317
ох чудя аз защо Влади ми отказва да  го приспивма на възгланиц аа то било щото му е топло на горкото.
нали и мойте бедра Blush му отдават топлина..та го съблякох по голи баджаци смао по боди потник и лека тениска и откърти горкото Mr. Greenне мисе мисли големите жеги ко ше праим Sick ooooh!
ко ши прайм, ша купуваме климатици Laughing моя са изкрънзи миналата година, ма сега вече няма накъде да ходи,,, на Ема не може да откаже Joy

# 19
  • Мнения: 415
Какво бихте направили на мястото на Лора: http://www.vbox7.com/play:a35487f1

# 20
  • София
  • Мнения: 4 899
Какво бихте направили на мястото на Лора: http://www.vbox7.com/play:a35487f1

Бих напуснала студиото много по-рано от нея  Crossing Arms ! То бива бива простотия и цинизъм ...  ooooh! Sick !

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Здравейте мами! Grinning

Не съм ви чела от няколко дни вече и незная кога ще  ooooh!.....

Аз само да почерпя за вчерашната ни месечинка и да благодаря за честитките! Hug
Както и да честитя на наборчетата ни и на днешните месечинки!  Heart Eyes

почерпката, да ви е сладко! bowuu

Андреа на 9м

който иска, малко нови снимки - http://morenna.multiply.com/photos/album/39/Andrea-_8meseca#66

# 22
  • София
  • Мнения: 320
Момичета, благодаря на всички за хубавите пожелания, трогнахте ме с вниманието.
Ето и от мен, по случая:



Днес, обаче, ми е всичко друго, но не и празнично, тъй като сме и ние в отбора на болните. Баткото ни е с 40 градуса температура и кашлица. Днешният лекар УНГ казал, че има някакво възпаление и се налага антибиотик. И да му изсмукваме носа с прахосмукачка  #Crazy, което не знам как ще стане.
И няма да има никакво празнуване днес. Дано поне бързо да оздравяваме, че е супер гадно...

Мунка, просто нямам думи вече за подобни простотии. А тоя Коритаров  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Кали, Пепи е много готин, и какъв е щастлив само!

Елс, добре че сте се разминали, направо онемях като прочетох.  Praynig

# 23
  • Мнения: 518
Страхотни са ни всичките септемврийчета Peace С кеф разглеждах снимки до сега Hug
Бебе, чакаме те тука варненската дружина Peace
Тук зад блока ми по вечерно време голям купон настава Simple Smile - слизат бебоците и мамите към 18ч барабар с проходилките и нали двора на МЕИ е равен - юруш по алеята Crazy - все ме канят, а нямам време да се присъединя ooooh! Sick
За жегите - за разлика от миналата година, когато се топях като сладолед ooooh! , от края на миналото лято сме с климатици и сега е комфортно за живеене Mr. Green
Лявото ни зъбче е прорязало и леко се показва, по скоро напипва,а дясното вече ясно се белее и скоро и то май ще цъфне Whistling
п.с - забравих да напиша Embarassed Ч.Р.Д. на сладка мама Hug - да ти е сладък живота с малките ти слънчица  bouquet

# 24
  • Мнения: 116
Честит рожден ден Сладка мама   bouquet

Честито на месечинките   bouquet
Днес и ние правим 9 месеца  Popcorn cook

Елс, много неприятна случка  Sad Наистина Господ ги пази дечицата  Praynig много гуш и за двете  Hug

Пебс, дано да се оправят нещата от първия път и всичко вече да е наред  Praynig

Цунки на сладката дружина от най-красивите септемврийчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Всички болнички да се оправят

Аз с моите си проблеми. Брат ми днес го оперираха, според доктора всичко е минало успешно и още утре може да ходи с патериците  Praynig
Довечера ще ходим да го видим, че сега само майка ми  при него. Но пак, за пореден път се убеждавам, че някой доктори не стават за такива. Понеже уж познат ни заведе при този, дето щеше да го оперира, ама той се мота. Незнаел дали ще може до края на седмицата да го вмести, нямало операционни и тн, и уж не искал пари да му се дават. Но случайно от кума ми попаднахме на друг от същото отделение, който е видял брат ми, снимките му и е казал че може веднага да го оправи. Даже сутринта изобщо не беше планиран, а го взе и вече е готов. Сега пък другия прави разни скандали по болницата, че са му взели пациента, при положение, че сутринта на оперативката е разбрал за операцията и нищо не е казал. И сега едни кавги, едно чудо. Не мога да разбера как може единия да не може да си пренареди графика, а другия за един ден да оправи нещата  Close Бясна съм, че ще се и разправят на всичкото отгоре.
Довечера ще ходим да се извиним на човека, че толкова присърце взе случая и реагира толкова бързо и адекватно, но стана много неудобна ситуация.
Важното е че всичко вече е наред и този зор мина  Praynig
Аман от докториииииииииииии  #Cussing out

# 25
# 26
  • Мнения: 415
Пебси нищо ще стискаме палци и след 13-и!

ЧРД на СладкаМама! И Васко да оздравява!  Hug

Много сладки бебоците Пепи, Андреа, Краси, Алекс и от миналата темичка които пропуснах в бързането!

Пебс ето, следвахме полезните съвети на КалиМей и това е резултатът:

И ви пуснах това за Лора че ме възмути как "учат хората" и на този ако му се размине вече няма да им гледам сексистските предавания.

Илияна добре че всичко е минало, има такива дето се правят на много важни.

# 27
  • Мнения: 210
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Страхотни снимки,страхотни деца.
Мунка ти къде до сега кри този хубостник?
А Пепи винаги ме е кефил тотално,много готино хлапе.
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ С ПОВОД И БЕЗ ПОВОД
БОЛНИЧКИТЕ ДА ОЗДРАВЯВАТ

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 899
Мунка, справила си се чудесно! Вали е много сладък с новата прическа  Heart Eyes Hug ! Телевизора ли му пуснахте, за да кротува?

Илянка, не се ядосвай! Важното е, че братчето ти е добре, всичко е минало и бързо ще се възстанови!

Моренка, снимката при пералнята ми обра точките  Joy ! Любознателна малка прелест си имаш  Hug !
Тони пък досега изучаваше прахосмукачката  hahaha ! От утре ще го пускам той да чисти  Joy newsm79  Joy !

# 29
  • Мнения: 229
kali, голям сладур Пепи, както и братчето му.  Laughing И двамата са видимо пораснали.  Peace Само да се приключва с болестите!  Praynig

sladka_mama, оздравявайте по-бързо и вие!  Praynig

Моренка, голям бонбон е малката, а снимките с клавитурата на телефона и с пералнята са направо един път!  Peace  Mr. Green

Какво бихте направили на мястото на Лора: http://www.vbox7.com/play:a35487f1
Аз лично Коритаров никога не съм го харесвала и много ме дразни целия му маниер на говорене и всичко в него. Още ми е мъчно за предшния екип на сутрешния блок - Миа Сантова и Николай Дойнов, които бяха просто страхотни.
Конкретно по случая, на мястото на Лора щях много да се червя и много да ме е яд на двамата простаци. Шегата е доста плоска и далеч не за сутрешния блок. Показва единствено ниската култура на двамата мъже.

Мунка, много добре си се справила с прическата.  Peace Валето изглежда идеално.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт