Отчет на набор 2003 - 27

  • 12 870
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 687
galaMa, дано да има някакъв резултат от наказанието. Знам, че е доста трудно отказването от този навик и много хора си го имат до доста по-зряла възраст Confused

Ние ходихме на скрининг за детската градина, на която, надявам се, Румен ще тръгне през август. Доста весело си изкарахме, като се има предвид, че той знае пет думи на английски и не разбра почти нищо от зададените въпроси Laughing
Сега трябва да му слагаме ваксина за варицела, защото била задължителна за всички, ходещи на градина тук.

И да се похваля Simple Smile Свекър ми пристигна за няколко месеца при нас, та сега ще имам по малко отмяна в детегледането. Даже мисля да започна някаква почасова работа, че хич не действа добре това седене в къщи Blush

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Hug

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 219
Привет и от нас с Дамян. Отдавна не съм писала, но имаше едно търчане по  ремонт и болен близък. А най-хубавото е, че станах леля. Бебока е момиче и аз съм много щастлива, че ще мога вече да купувам роклички и панделки /нали  съм с две момчета/. А Дамян от два дена кашля и сигурно утре и ние сме на доктор. Кашлицата му е странна, някак си кънтяща и леко ме притеснява. За сега толкова.

# 18
# 19
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Здравейте и от нас!
Жорето откакто го спрях от градина,всеки следобед ми спи!Да не казвам голяма дума,но детето се държи от ден на ден по-спокойно!Сега съм аз наред да поуспокоя топката Joy

# 20
  • Мнения: 2 732
здравейте и от мен Hug

# 21
  • Мнения: 468
Много пишете.Един ден да не влезе човек и вече втора страничка на новата тема.
Вече се изприщвам като чуя някой да кашля.То тая зима не спряха и двамата.
Любо е само до края на тази седмица на градина.Всеки ден ме пита колко дни оставали.Кара ме да му показвам на календара коя дата е в момента и на коя дата ще дойде баба му да го вземе.И после двамата броим дните.И това всеки ден.

# 22
  • Мнения: 2 125
Здравейте и от мен  bouquet

Утре отивам да си видя детето, че вече две седмици вилнее при баба си и също така да му напомня какво означаваше думата дисциплина Mr. Green Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Днес си оставаме вкъщи на смени с мъжът ми - аз сутринта, той следобяд(че преди отпуска сме затрупани с работа и няма как да не ходим). Малкият цяла нощ кашля и решихме, че е по-добре да остане и да не ходи на градина. Една кихаща кашлица, много странна. Поуспокоил се е сега малко, ама през нощта въобще не можа да спи.

# 24
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на Любо и Дамян!!!  Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 7 201
Малкият цяла нощ кашля и решихме, че е по-добре да остане и да не ходи на градина. Една кихаща кашлица, много странна. Поуспокоил се е сега малко, ама през нощта въобще не можа да спи.
Неприятно... Hug А какъв сироп му даваш? Rolling Eyes
Дано скоро се оправи! Praynig
Късмет и на Дамян при чичо доктор днес! Peace

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Бързо оздравяване на Любо и Дамян!!!  Praynig Praynig

 Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 343
Може ли и на мен, рових вчера по старите теми, но не успях да открия паролата.
Може, пращам ти ги.  Wink
Chibi моля те и на мен

# 28
  • Мнения: 14 133
Може ли и на мен, рових вчера по старите теми, но не успях да открия паролата.
Може, пращам ти ги.  Wink
Chibi моля те и на мен
Пратих.  newsm44

# 29
  • София
  • Мнения: 7 673
Сега ми звънна свекърва ми, че Павел е с 38 градуса  Sad А съм в отпуска от понеделник и на море ще /щяхме/ да ходим в неделя. А и имаме билети за Мечо Пух за събота за НДК, за които дадохме 140 лв. преди два месеца и си брояхме оттогава дните до представлението  Cry

Общи условия

Активация на акаунт