чай за отслабване

  • 125 565
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
И аз се навих да го взема това чудо .Хайде ще обменяме постиженията -дано има ефект Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, момичета, много сте ми сладки HugТо не бяха кремчета - мазахте, то гимнастика по нета теглихте, то групови диети в теми от по 25 страници, сега пък - чай Laughing
Обичам ви сладурки, много ме развеселявате с ентусиазма си Heart Eyes Joy Joy

# 17
  • Мнения: 507
Не знам дали за същият чай става въпрос,но моя позната пие китайски чай за отслабване с 5 билки,ефекта е поразителен-9 кг. за 1 месец.Пробвах и аз,но още на първия ден щях да припадна в банята от болки и сега ме е страх. Rolling EyesАко някой знае чай от който не боли корем,нека да пише Praynig

Как се казва този чай?

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не знам дали за същият чай става въпрос,но моя позната пие китайски чай за отслабване с 5 билки,ефекта е поразителен-9 кг. за 1 месец.Пробвах и аз,но още на първия ден щях да припадна в банята от болки и сега ме е страх. Rolling EyesАко някой знае чай от който не боли корем,нека да пише Praynig

Как се казва този чай?
Мога да предположа, че става дума за чай 'Сание' - той е със сена вътре. ПРеди няколко години го пробвах и щях да умра от болки в корема. Ако така ги боли бебетата при колики - горките! Този чай е ужасен и не бих го препоръчала на никого. Разхлабва страшно!

А тук иде реч за Регулавит 3, в който сена и прочие обезводняващи няма; дават (на опаковката), че засилва обмяната на веществата и така 'помага' (а не осъществява изцяло сам) на остлабването.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам дали за същият чай става въпрос,но моя позната пие китайски чай за отслабване с 5 билки,ефекта е поразителен-9 кг. за 1 месец.Пробвах и аз,но още на първия ден щях да припадна в банята от болки и сега ме е страх. Rolling EyesАко някой знае чай от който не боли корем,нека да пише Praynig

Как се казва този чай?
Мога да предположа, че става дума за чай 'Сание' - той е със сена вътре. ПРеди няколко години го пробвах и щях да умра от болки в корема. Ако така ги боли бебетата при колики - горките! Този чай е ужасен и не бих го препоръчала на никого. Разхлабва страшно!

А тук иде реч за Регулавит 3, в който сена и прочие обезводняващи няма; дават (на опаковката), че засилва обмяната на веществата и така 'помага' (а не осъществява изцяло сам) на остлабването.
Точно така се казваше!Благодаря ти много за отговора,знам че мога да разчитам на теб!  love001

# 20
  • Мнения: 507
На мен това Сание не ми действа. Twisted EvilНито разхлабващо, нито болезнено. Така и не намерих достатъчно добро разхлабително средство за себе си Thinking

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тази вечер си го купих.Отивам в аптеката с бележката и казвам какво търся,а аптекарката ме пита REGULAVIT-2  или -3?А сега де ooooh!Оставих на нея да избере и тя ми даде -3.Струва 2.40лв StopОт утре почвам да го пия. newsm78Дано е наистина така ефикасен! Hug

# 22
  • Мнения: 191
И аз ще следя темата с интерес за това  Praynig да споделяте!

# 23
  • Мнения: 202
Пишете дали има резултат Party

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Пишете дали има резултат Party
Има - отводнява като за световно Embarassed

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Здравейте мами,
искам да споделя за моята находка  Wink
Чаят се казва Regulavit. Пия го от няколко дни и съвсем осезателно има ефект   Simple Smile

Здравейте, само да попитам какъв точно е ефекта?По-често ходене до  smile3550  или видимо отслабване newsm12.

# 26
  • Мнения: 3 861
мами, казвайте има ли ефект????
Много съм лубопитна...Какво се случва с този чай????
Разхлабващо действие ли има????
КАЗВАЙТЕЕЕЕЕ Praynig

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Никой не иска да сподели какво прави този чай и какъв е точно поразителния ефект Weary

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ще споделя,но е рано още-тази сутрин си изпих второто чайче!Разхлабва,но не много.Няма болки или спазми в стомаха и е много приятен на вкус-това е засега!  Hands Thumbsup

# 29
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз се сблъсках с този чай преди време, но както и други два които бях пробвала, единственото което предизвикваха беше много яко повръщане 5 минути след приема. Явно на мен не ми понасят на стомаха такива чайове. Успех, дано ви помагат и понасят. Само не прекалявайте, че винаги има по някой изпуснат на опаковката страничен ефект!

Общи условия

Активация на акаунт