ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 10 911
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
тити, направо ти завидях  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 979
 hahaha
Момичета, много сте мили Hug
 Забравих да ви кажа как се смях сутринта на мъжът ми: излизат от WC и с уплашена физиономия му казвам, че ми е паднала тапата, а пък той ми вика " тя за какво се слагаше тази тапа, веднага да отидем до болницата да ти я сменят с друга".  Представям си като започнат контракциите Mr. Green
 hahaha  rotfImbo  newsm80  Hug
Мина ми прегледа - този път го гледа само на ехографа, а беше казала, че ще мери тоновете. Както и да е даде ми обменната карта. Бебка е слязла вече надолу в правилната позиция и сега само остава да чакаме кога ще реши да излезе - 3 кила е някъде и най много до 3800 можела да стигне, питах защото аз съм се родила 5400 г и нали и преди обсъждахме, че може и да има зависимост. Та се успокоих. Даде ми направление за изследвания и следващия преглед е чак на 27 -ми  ooooh! дотогава не знам как ще издържа, нали в деветия е всяка седмица следенето на тоновете ?  Thinking И отдолу не ме гледа, нищо че и казах за болезнените контракции - каза ами по едно нож - па и готово.  Отчетох се  yes

# 17
  • София
  • Мнения: 53
Emzi, много се развълнувах от новината при теб Hug И от сърце се смях на думите на мъжа ти Joy
Утре ще опитам да дойда на лекцията на 9 месеца и ще се радвам да се видим.

Pearly, радвам се, че при теб така добре се развиха нещата:) Ти си доказателство за това колко е важна положителната нагласа!Като видях линка в подписа ти, бях сигурна че ще стане както искаш Hug Стискам палци и до края всичко да е наред.

# 18
  • София
  • Мнения: 53
Даде ми направление за изследвания и следващия преглед е чак на 27 -ми  ooooh! дотогава не знам как ще издържа, нали в деветия е всяка седмица следенето на тоновете ?  Thinking И отдолу не ме гледа, нищо че и казах за болезнените контракции - каза ами по едно нож - па и готово.  Отчетох се  yes
Според мен е доста късно чак на 27ми. Та това са само 10 дни преди термина ти! Съвсем спокойно може и да си родила дотогава!

# 19
  • Мнения: 9
Мами,

някоя от вас знае ли колко струва наемането на анестезиолог + цена на епидурална упойка ?
В Сливен, в окръжна нямало анестезиолог на смяна, само ако се наложи викат някой - интересно ако е спешно секцио как ще стане бързо?  Thinking луда работа  newsm78

Благодаря , ако някой сподели инфо независимо за кой град.

# 20
  • Мнения: 591
И аз да се запиша Simple Smile

Емзи, когато и да е дано всичко си нормално и леко и всички да мислим като теб  Hug.... е то не значи, че някоя друга мама няма да те изпревари....важното е да се чувстваш добре   bouquet
И това ми напомня, че само се мотая, а трябва да оправям неща за беба....оф а ме мързи  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 979
И мен това ме притеснява - дали просто не и се занимава - незнам. То термина ми е на 7 юли, но принципно и според нея и според феталната излизало около седмица напред. Важното е че е наред бебка пък ще видим.  Praynig
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=110921 - това е бебешки дневник - за който иска
и таймер за контракциите - незнам дали го сложихме отпред и затова го пускам отново http://baby2see.com/contractions_timer.html

# 22
  • Мнения: 64
Честит рожден ден, Кетито! Много красиво и здраво бебче ти пожелавам, щастие, любов и хубави емоции!!!  bouquet
Емзи, умрях от смях с тая тапа! Joy Joy Joy
Стискай, всичко ще е наред! Praynig Hug
Да попитам нещо - колко омекотител се слага в пералнята, когато се перат бебешки дрехи. Аз си взех Сано, но не мога да разбера, пише на гръцки.
И една информация за мамите, които се интересуват от нощници за кърмене - открих едно малко магазинче на Пиротска по левия тротоар малко преди пазар "Димитър Петков" посока от "Христо Ботев" към "Константин Величков". Те са на фирма "Венета Сикрет", струват 15 лв. и има хубави десени. Има също и такива с копчета на същата фирма. Само, че попаднах на една странна бабичка - продавачка, която ми даде огрооомен размер и се опита да ме убеди, че ми е идеално. Не си купих, `щото се ядосах, но ще ходя пак, искам да си взема. Този път обаче ще бъда с майка ми за подкрепа, две срещу едно е по-добре. Wink Така, че която от вас ходи, да знае, ако попадне на същата бабка - да си отстоява правата. Аз и казвам " Тази ми е голяма, въпреки корема", а тя "Не ви трябва по- малка". Е като не ми трябва, нямааа!!!
Все пак като родя няма да имам такъв голям корем. А и ми стоеше като чувал, освен, че широка, ами и мноооого дълга. #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 902
Nip,от Ботев до Димитър Петков е доста растояние...можеш ли да уточниш?След Опълченска ли,преди нея ли?Щото и аз съм на вълна нощници  bouquet

# 24
  • Мнения: 142
Катче, мерси за новата темичка   bouquet
Аз докато изгладя и вие сте изписали сума страници  Laughing
Сисони, мисля че мокрите бикини са от пот - аз постоянно съм така като излизам някъде. Даже и прашки като нося пак стават вир вода. Много неудобна работа с това потене Embarassed
Емзи, стискам палци и се нашашквам малко и аз, че ние сме с доста близки термини  Rolling Eyes Наистина не е сигурно кога точно ще започне раждането при паднала тапа, но все пак това си е един от признаците. Стискаме палци когато дойде момента.
Тити, ще се радваме на всяко бебенце  smile3521 newsm32
Нип, тая бабичка нещо не е в час, ама ти й кажи че искаш по-секси размер, а не чувал  Joy

Аз малко да се оплача, който не иска да не чете, че много ми дойде днес Sad Обадиха ми се от работата, че ми върнали болничния, имал някакви забележки и сега трябва да ходя при докторката да ги оправи  Cry Поядосвах се малко, понеже няма ЕДИН документ дето ми е наред пред НОИ. Всичко, което можеше да се обърка, ми го объркаха и месеци наред обикалям да оправям грешките на другите. Все още не съм успяла  #2gunfire Както и да е, успокоих се някак и влязох да се къпя. Да, ама както си миех косата спря топлата вода, едва успях да си я изплакна и недоизкъпана навлякох хавлията и като почнах да рева - половин час. Мъжа ми звъни, видя се в чудо, не може да ме успокои. Дали не ме хваща някаква предродилна  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 591
Нип, аз вчера попаднах на няколко такива бабки и откачих  #Crazy то не бяха убеждения, то не беше чудо. Много мразя накой да ми спори за рамери особено за мойте ( за уточнонение по професия съм моделиер и конструктор на облеклото) Мерките са ми нещо, за което съм може би най- сигурна....оф много подпалих подметките сега като се сетих за вчера #Cussing out

Аелиа, то е много гадно така, но по- добре да се успокоиш...ама си представям аз как бих подивяла  Hug Много яхам метлата напоследък   Embarassed

# 26
  • Мнения: 367
Емзи,стискам ти палци всичко да мине по мед и масло Peace
Сисони кажи утре ли е в окръжна и от колко часа?

# 27
  • Мнения: 64
kali-76,след Опълченска, точно преди пазара Димитър Петков. Аз казвам от Ботев за да определя посоката. Пада се на левия тротоар, то е едно малко магазинче, виждат се нощниците още от вратата (наредени са на закачалки нависоко).
Да, много мразя някой да ми спори какъв размер нося и затова не си купих, ама май ще трябва да отида след някой и друг ден, че другаде не съм виждала такива нощници. Дано да не е пак бабката, ама ако е тя ще и се случи случка. Laughing

# 28
Привет и от мен. Вчера бях на консултации, мериха ми тонове, всичко е в норма. Развиваме се нормално за седмиците си. Иначе като ми измери кръвно 80/135 Cry Но го отдаде на факта че съм притеснена и да съм си го била следяла..... после като отидох в друг съседен кабинет чух как друга докторка каза на моя "Ох, аз като меря вадя 20 защото тези електронните не са верни" Shocked
ами защо мерят с тях кръвното да питам аз Rolling Eyes
забравих от яд да си запиша следващ час, но ше го направя по телефона. #Crazy
Взех си 45 дн.болничен и сега се чудя как да накарам мъжа пак да ходим напазар, не че той дава  съвети,напротив само шашка продавачките ....... Laughing
ама така де и той да участва.....
Емзи твоя мъж какви ги ръси, направо се спуках от смях с тапата.

# 29
  • Мнения: 0
Привет и от мен. Аз също да се оплача и при мен нещата с НОИ не вървят върнаха ми болничния и пак по тяхна вина. С последния, който беше от болницата в ужас се видях, още не ми е приет. А има и друго досега с бременността всичко беше наред,а последните ми изледвания показват нисък хемоглобин. Докито ми изписа хапчета за смучене , но ако някой знае нещо повече нека ми помогне. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт