Ключовите думи за успех....

  • 2 644
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
О, аз май съм леко недоразбрала идеята на темата.

Така погледнато казвам само воля, амбиция и самообладание - с тях се променят нагласи, борят се субективни обстоятелства, надвива се лошия късмет и се постига устойчивост ...поведението и мисленето.

# 16
  • Мнения: 435
упоритост

# 17
  • Мнения: 42
Вяря в себе си

# 18
  • Мнения: 139
......и вяра в Бог.......може би

# 19
  • Мнения: 698
Ключовата дума за успех е амбиция.  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 1 761
Себепознание и баланс.

Ако познаваш себе си, знаеш какво можеш и до каква степен би могъл да го направиш правиш първата крачка към успеха.Това е като подготовка за големия скок.
А когато вървиш нагоре без да губиш почва под краката си, живееш в баланс-например започваш кариера, но освен работата си,поддържаш и другите страни на живота,който си постигнал-спорт,приятели,някакви хобита,време със семейството....

За съжаление вглеждането в себе си понякога е доста трудно и болезнено, но  е неизбежно.Няма как да се опознаеш истински,ако разчиташ само на оценката на околните.Те не винаги са искрени и не винаги виждат истинските ти качества.

Успехът за мен не е никакъв късмет.Който наистина иска да успее полага сериозни усилия за това, не очаква да се случи чудо.

# 22
  • Мнения: 768
Цитат
Волята, Нагласата, Контрола и Самоконтрола
Пропускаш най-важното - Мотивацията.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да се съдереш от работа, ако няма късмет, нищо няма. (Лично проверено.  Laughing).
За успех не мога нищо да кажа, защото уви, не съм успяла. Кариерата ми към днешна дата  може да се опише: "постигнала туй-онуй".  Joy
Пък като успея, ще ви кажа. (Подозирам, че пак ще опра до късмета.) Laughing

# 24
  • Мнения: X
"Дела, дела и само дела!" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 897
Късмет, талант, упоритост, амбиция, съобразителност, гъвкавост, смелост да се поемат рискове, иновативни идеи...
Може и не точно в тази последователност...

# 26
  • Мнения: 112
Дисциплина и постоянство.

# 27
  • Мнения: 604
Съм, искам, мога!  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
Търпение

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
спокойствие
изключване на предварителните очаквания
идея за това,което искаш да постигнеш
и действие

Общи условия

Активация на акаунт