СЕКС ИЛИ ОБИКОЛКА ПО МАГАЗИНИТЕ?

  • 3 798
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
магазини, естествено, нали съм направила децата.

# 16
  • Мнения: X
...но пък интернет пазаруването или въобще харченето на пари ми е любимо.


Е, то с интернет пазаруването могат да се съчетаят двете неща. Laughing

# 17
  • Мнения: 3 447
Шопинг, за да има секс.
Секс, за да има за шопинг.

# 18
  • Мнения: 2 161
Дона и Дафодил са толкова прави...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, аз тъкмо се връщам от шопинг тур.
С тия нови сандали мога да пусна на всеки  Flutter

# 20
  • Мнения: 3 405
А защо не и двете?

# 21
  • Мнения: 1 305
Ама защо трябва да се избира? Толкова малко свободно време ли имате, бе жени!?! Joy
Трябва само организация и планиране! Планиране на какво ли? На спонтанен секс естествено!  hahaha
А и човек ще каже, че само секс и шопинг са опциите за прекарване на извънработното време. Що ли казах извънработно, то и в работно може.  newsm78

А съвсем сериозно тази статистика ми се вижда просто абсурдна! Да си мисля за шопинг на всяка минута!!!!  Shocked Дори и мъжете не вярвам да се сещат за секс на всеки, колко беше, 52сек. 

# 22
  • Мнения: 2 663
Ооооооооо, за мъжете го вярвам и още как

# 23
  • Мнения: 186
Ооооооооо, за мъжете го вярвам и още как
И аз го вярвам,даже много са им секундите Laughing

# 24
  • Мнения: 2 386
Цитат
Общо-взето, докато са будни, главните грижи на дамите са как да си купят маркови обувки или дрехи.

Yeah! Sure..  Tired


Не може ли секс в пробната?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 268
Не знам при вас как е,но след шопинг ми е вдигнат адреналина и ме избива на секс.Тъй че няма как да ги разделя двете неща.

# 26
  • Мнения: 105
Зависи от секса и зависи от магазините... Няма лесни отговори май.

# 27
  • Мнения: 191
Напоследък шопинг, не знам какво ми стана ама хич ме няма в секса последните седмици  Embarassed Явно и в тая сфера има пренасищане  Laughing Хубаво, че не получавам голяма заплата, иначе сексът ще отиде по дяволите  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 448
Преди време прочетох едно изказване на някаква не толкова известна за мен певица и за това съм забравила името и, но цитатът е следния: "Чудя се кое обичам повече секса или пазаруването, но секса като че ли повече, особено вечер, когато магазините са затворени."  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 283
според зависи колко пари имам в джоба си и кой ще е евентуалния партньор
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт