Как да ги запозная?

  • 2 029
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Спретни им "Море от лиБоФ" (нищо че не се знаят)Joy  ..... по оргинално от тава не се сещам  Crazy

# 16
  • Мнения: 677
Сидеров, пусни анкета бе, човек. С варианти. Но да знаеш, че е много тъпо да събираш някой с някой. Тъпо за тях.

# 17
  • Мнения: 335
Покани ги и двамата на рождения си ден у вас, заедно с допълнителна, малка, подбрана компания.
Ако си роден през лятото - направете "барбекю" някъде - до река, с биричка в нея и едно голямо одеяло, на което да направите една руска трупа  Simple Smile. (Допълнителната компания за купона не отпада)

Ако на другия ти рожден ден направят комбина, за да избират заедно подаръка ти, значи добре си раздал картите.

Само дето нагласените работи са малко като игра с белязани карти.
Но, ако и двамата са ти приятели, няма да имаш подобни угризения при покана на собствения ти РД.



# 18
  • Мнения: 17 407
Ти сигурен ли си, че са един за друг Laughing Не се хаби според мен, макар че и мен по схема подобна на Алисината ме запознаха с мъж ми. По- точно присъствахме на едно място, заедно с много други хора.
Фло, ама  и Сел е готин( ако е той на снимките, де Grinning)

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сидеров, пусни анкета бе, човек. С варианти. Но да знаеш, че е много тъпо да събираш някой с някой. Тъпо за тях.
Тъпо е разбира се. Направете като нас - всички знаеха, че ще ги сватосваме само те не  Blush Настанихме ги един до друг да си гукат и опознават  Whistling

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Сидеров, пусни анкета бе, човек. С варианти. Но да знаеш, че е много тъпо да събираш някой с някой. Тъпо за тях.

Аааа, не е тъпо. Братовчедка ми така ожени брат си за едно момиче. Ако не беше тя, до сега ( на 40 + е) той щеше да хайманосва, а сега се занимава с по-полезно нещо: очакване на бебенце.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Не изобретявай сапунки, има ги достатъчно, ша 'зе'ем да са уда'им. Кажи им, че искаш да ги запознаеш, направи среща - заедно с теб, ако стане - стане. Ако не, да се оправят с живота, както могат.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Дайте нещо по-оригинално. Момчето е счетоводител и проблема е че преди 14-ти не може Simple Smile
Давай тук да му направим ДДС-то, толкова щляещи се счетоводителки сме тук. Joy

# 23
  • Мнения: 5 877
Всичко друго освен уж небрежните покани за кафе, което се оказва съвместно.
Измисли някаква кауза, задача, важна работа, за която трябва да помогнат. Или нея я каниш на гости, а той идва да ти помага нещо.

# 24
  • Мнения: X
Сидеров, пусни анкета бе, човек. С варианти. Но да знаеш, че е много тъпо да събираш някой с някой. Тъпо за тях.
Сопранито прав си че е тъпо... Чакай да пусна анкета"да пусна ли анкета или да не пусна" и чак тогава другата анкета.. ти реши, че е много лесно - цоп една анкета и готово! Не става така в демократичното общество!!!!
Тук само тати може да раздава правосъдие без анкети Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 897
Не съм привърженик на такива нагласени запознанства с цел 'стракване' или 'сватосване', и то само защото някой си бил преценил, че 'тия двамата били един за друг'.
Ако толкова държиш да се запознаят - ами запознай ги. Не ти трябват оригинални идеи. Колкото по-прозаично е запознанството-толкова по-добре и естествено ще се получи ако изобщо е писано да се получи нещо между тях. Излишното оригиналничене може да доведе до прозрачност на идеята ти и да разкрие, че нещата всъщност са нагласени с определена цел, а това по-често отблъсква хората и има обратен на желания ефект.

# 26
  • Мнения: 2 018
Чудя се какво би било оригинално запознаване  newsm78 /при условие, че знаят и двамата/ ... освен момичето да излезе от тортата друго не ми хрумва  Joy

Какво толкова го умуваш излезте някоя вечер - ресторант, пияно бар - едно две питиета, мисля че ще разчупят евентуално конфузно мълчание. Въпреки, че големи хора са, не са пубери, че да мълчат и червят!

# 27
  • Мнения: 2 013
Може пък да им направиш "сляпа среща". Без твое участие. Оставам с впечатление, че поне единия от тях знае за твоите намерения, уведоми и другия и ги прати да се видят с цел опознаване и...

Сватовниците са имали огромна роля векове наред и у нас. А в голама част от света още се ползват. Сигурно има някаква полза от тях значи.

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Направи им хороскоп за съвместимост  , сметни подходящата дата за среща(номерология) и чак тогава  Whistling ги запознай  Grinning



*Звездите ни го говорят  Wink

# 29
  • Мнения: X
оригинално за кой да бъде?
Мани тия изнасилени работи.

Общи условия

Активация на акаунт