Бъдещото януарче в мама си кротува, още не се усеща че лудува.

  • 14 483
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 861
Хайде поред на номерата  Grinning

За ди джей нищо не мога да кажа, аз не бях доволна от нашия.
За фотограф...виж това е друго нещо. Бях ангажирала преподавателя си по фотография
ето координатите му.
0888978382 - Динамир Предов.
Много добри снимки, все пак е професор човекът.
Дано все още е на този телефон. Не съм го чувала от много време, а друг нямам просто.

За ритането на бебето...ами много е готино и странно. Калоян се запъваше с пети и с ръце съответно горе и долу на корема и започваше да вилнее, обикновено нощем. Голям купон.  Laughing Laughing Laughing

Бърборанче, стискам палци всичко да е наред  Praynig

Аз утре също съм на изследвания заради тресенето да видим от какво е, стискайте палци

# 286
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!  food010
Днес съм от ранобудните.
Бърборанче, стискам ти палци всичко да е ок  Hug
Благодаря ви за топлото посрещане!
За напълняването  - още не съм почнала да едрея с изключение на гърдите, които са станали огромни и много чувствителни.Но аз все още не съм си стигнала килограмите от преди първата бременност.
Пия само фолиева.От време на време ми се гади, но като знам какво беше с първата бременност направо е рай.Тогава лежах в третия месец в болницата за повръщане, че бях стигнала по 10 пъти на ден и се бях обезводнила.
За казването - все още има хора на които не съм казала, а и на работа не знаят.
В отпуска съм до средата на другата седмица и ще се включвам по-често.След това вечер след работа.
Лек ден на всички!

# 287
  • Мнения: 6
 PeaceЗдравейте мамчета Hug Добре дошла сред нас Ружа, тук е мнооого весело и ще си изкараме страхотни вече по-малко от 9 месеца.
Аз днес съм на док в 17 часа - стискайте ми палци. Снощи имахме страхотен скандал с приятеля ми по повод сватбата и приготовленията около нея. Скарахме се жестоко и той си излезе нанякъде - прибра се в чак в 22 часа а аз се съдрах да рева. Тази сутрин също, чувствам се много нещастна, но наистина незнам дали трябва да го бъде това между нас или по-добре да се разделим.
Всъщност той каквото ще да прави въпросът е, че аз се чувствам зле, тъжна и незнам бебо дали няма да му се отразят моите нерви. Cry Мъже.......
А иначе по отношение на килограмите - аз една сутрин съм 58, друга 59, после 57.5, стигах и до 60кг - та последно незнам вече колко съм и дали качвам или свалям. Тази сутрин наприме съм 38.1кг. newsm78
Хайде по едно  Hug за всички, добре че сте ми вие.

# 288
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен момичета, май днес на всички ни се спи, като гледам че са малко ранобудните Simple Smile
Не знам но днес мноого трудно станах от леглото и отново закъснях, добре че шефа е готин и ме търпи Laughing
Добре дошла в отбора на разплаканите булки и на Соня Hug Снощи и аз като теб си поревах порядъчно точно заради приготовленията за сватбата. Хем искам да съм булка, хем взех да се замислям тези нерви как ще ни се отразят Thinking
Момичета винаги ли трябва да се караме с пустите мъже особенно за толкова хубаво нещо като сватбата. Всичко било скъпо, вярно е, но как да се доверя на измислени DJ-и и фирми  Cry.

# 289
  • Мнения: 9 486
соня82 споко мила Hug
Сватбите /и ремонтите/ са едни мноооого изнервящи мероприятия и без да сме бременни! Още повече, че се намесват и претенции на родителите...хормоните, които и без друго най-редовно ни докарват до рев...а бе става мазало ooooh!
Въоръжи се с търпение и взимай нещата откъм веселата част /знам че не е лесно, ама си щади нервите Heart Eyes/. Напомняй че си в "деликатно положение" Mr. Green и че трябва да ти се угажда Grinning

# 290
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен Simple Smile

Соня, горе главата, всичко ще се оправи  Hug За отрицателните емоциите и бебето - едва ли 9 месеца може да се сдържаме да не ядосаме или изнервим за нещо. Въпроса е да избягваме да го правим за глупости.

Барбораче, дано нещата са наред, мисли положително  Hug

На мен днес ми излезе стерилната урина, пуснах си я понеже в обикновената имаше доста бактерии. Нещата са ок, но доста се уплаших, понеже с предната бременност в 6ти месец имах задържане на урина - бебето притискаше бъбреците. И се наложи лечение. Та който е предразположен - много течности да се пие.

Хубав ден Simple Smile

# 291
  • Мнения: 854
Добро утро сладуранки
vailet_79 тези салони в стз ли са, а поканите от къде са?
На мен много много не ми се обикаля  Embarassed за карането не се караме още, спорим понякога, но се чуствам толкова изморена напоследък че вечер не ми остават за сега излишни сили за кавга   hahaha

# 292
  • Мнения: 180
Ние пък с моя приятел си живеем без брак, на семейни начала. Майка ми вчера ме побърка с нейните въпроси, кога ще се женим  Laughing Не можело така, ами ако ме зарежел и тръгнел след някоя друга жена какво съм щяла да правя..  Shocked   Laughing Като че ли жената преживява тези неща по-силно от мен  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 2
Лили, мерси за инфото! Ще стискам палци за изследванията Peace
barboran4ePraynig. мисли позитивно.
Сонче, не се вайкай чак толкова. Това е то сватбата. Куп притеснения. Много мъже не я приемат като нас жените. Ние искаме всичко да е идеално, защото става въпрос за "нашия" сватбен ден. Мъжете нямат същата сетивност за тези дребни, но много емоционално извисени моменти. Ние ги приемаме с повече чувство и креативност. Мъжете са по рационални. За това има и търкания. Ще се сдобрите и всичко ще се нареди.  Hug

# 294
  • Мнения: 9 486
Решат ли да ни зарязват и 5 брака и 15 деца да имаме-все тая Stop
Както се отнася и за ответната страна де...то ако няма никой в междуушното пространство... Mr. Green
Аз също съм против брака, но го сключих за да угодя на всички останали-двата комплекта родители и мъжо ooooh!

# 295
  • Варна
  • Мнения: 389
Здравейте на всички!
Добре дошли на всички нови момичета. Много голяма дружинка се събрахме. Аз да питам все пак има ли мами от Варна?
За сватбите аз май ще съм първа;) На 24 юли ни е гражданския, а на 15 август църковния. Аз мисля да сме в най-най-тесен семеен кръг, така че нямам проблеми с каквито и да било приготовления. Вчера си взехме и халките. Мога да пусна снимки ако ви се гледа;)
За гърдите и моите са супер чувствителни и наедрели, но си влизам в старите сутиени.
На 25ти в сряда, ще ме записват за ЖК:) Май вече минаваме рисковия период, гаденето ми намалява, само дето ми се спи постоянно:)

# 296
  • Мнения: 656
Ох, да ти кажа, и моята майка повече се тормози от мен... Пък за баба ми - да не говорим...  Rolling Eyes
Аз още се чудя дали да правя сватба сега... Първо - някак не съм си представяла на сватбата си да съм с корема; ще ми бъде тежко да танцувам (а аз по принцип съм доста бурна в танците), после - няма да мога да пия (не че е нещо ужасно, ама все пак - ако не се напиеш на сватбата си - кога!?!  Wink )... Пък и, честно казано, не ми се занимава да организирам сватба сега, при това за 2 месеца... нещо не ги виждам нещата.  Та си мислех празненството да стане след сватбата, ама пък сигурно тогава съвсем няма да ми се занимава... не знам вече...  Thinking

# 297
  • Мнения: 1 341
мое лично мнение е, че сватбата се обезмисля след детето.
В смисъл ... всяко нещо по реда си. После приоритетите ти се изместват. Някак си не гледаш на сватбата по този начин, който ще е сега, когато поставяш началото на семейството, после детенцето и т.н. Дано не ме разберете грешно
Аз исках да се оженя като решим да имаме дете (друг е въпросът, че много трудно беше това от страна на мъжът ми, все едно щях да о коля   Mr. Green  ) Преди това ми се виждаше без смисъл. А бракът е хубаво нещо (зависи от гледната точка), но пък сватбата е голям разход
В крайна сметка най-важното е да се разбирате, с брак или без брак Вие сте си семейство

# 298
  • Мнения: 0
Здравйте и от мен . HugНещо с точица ни е много лошичко и само ви чета и не съм писала. Иначе ми приятно да чета за свадби . моята беше миналата година и се получи страхотно . Усмивки от мен и стискайте палци довечера съм на доктор да ни видят  newsm17

# 299
  • Мнения: 850
          Здравеите мили моми4ета! И добре до6ли на новите попълнения....   bouquet

      Аз съм все така  Sick ниско кръвно напрегнати гърди охххххххх дано скоро свър6и !!!
 Целувки и 4акам новата теми4ка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт