Лятото дойде, а Благоевградското дете чака обещаното море №9

  • 16 852
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Импровизираната срещичка днес и на мен много ми хареса, още повече че Вики беше с баба си и аз все едно бях без дете. Laughing
Аз също съм от оставащите тук  и общо взето сутрините мислим да прекарваме в Лоди, така че ако има и други желаещи за компания да свиркат.

# 256
# 257
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Много са ви готини снимките Нели. Тери  изглежда много пораснал, време е да се видиме вече и с вас. Laughing
Кога бяхте на Кавала? Бате Жори си е зслужил почивката. Wink

# 258
  • Мнения: 14
Добро утро! Марти бяхме миналия уикенд там на мен Кавала ми е слабостта  Heart Eyes сега пак ще ходим но в Халкидики и там ми харесва но аз искам Кавалааа  Crazy толкова ми е сладко там  Hug Аз съм тук до неделя на обяд вие кога ще сте в Лоди?

# 259
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
днес най-вероятно ще сме на Езерец на плаж, утре на Симитли. Laughing
А вие в неделя ли заминавате за Халкидики? Приятно изкарване ако е така.  Wink
На мен също Кавала много ми хареса миналата година, тази не знам къде ще ходим, но ако сме на море със сигурност ще е на Бяло, до Черно трудно ще стигнем. Laughing Аз миналата година си харесах много едно семейно хотелче в Тасос, с невероятен детски кът. Жената беше Българка от Кюстендил, много ме е яд че не и взех телефоните за резервация тази година, най-вероятно трябва да ходиме пак с българси туроператори. Sad

# 260
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,djini снимките са супер използвам ги за релакс,гледам ги и мечтая ,някакво спокойно плажче синя прозрачна вода безоблачно светло небе и зелена красота наоколо,блазе ви,приятно изкарване и пак да покажеш после снимки от Халкидики,че аз нали никъде не съм ходила поне да се налюбувам Peace
Марси приятно плажче на вас двете с Вики а може и по-голяма група да сте,та после и ти покаже нещо кадри  Party
Ние няма да ходим никъде и ще правим едно и също като всеки ден,а децата за мое разнообразие пак са с сополи и двамата Tired Cryписна ми вече от това тъпо ежедневие искам динамика тръпка от живота искам да се нося на гребена на вълната от емоции и преживявания smile3515

# 261
  • Благоевград
  • Мнения: 331
Здравейте, и аз като мама Цоцолана от днес съм свободна. Изпратих децата с майка за една седмица на Рила. Баща ми е от там. Такава свободия не ми е било от мнооого отдавна. Ще си похапваме с мъжа ми каквото обичаме, .........иначе все се съобразявам да става за ядене и за децата. Пък ние обичаме все пърженко, печенко, лютичко, пикантничко. Ще се излежавам пред телевизора /не знам от кога не съм гледала филм от край до край без прекъсвания и доглеждания на няколко пъти/. Ще си ровя на воля в компа, тъй като и до нето трудно се дореждам... абе, идилия. Една съседка ме плаши "и това омръзва", ама точно сега ми е трудно да й повярвам. Напоследък доста разпускания ми идват. В петък бяхме на банкет - събиране с блока, да го полеем. Не знам дали на вас съм се хвалила, /то на кой ли не съм вече/, че ни ремонтираха блока изцяло по един съвместен проект на общината и една американска фондация за обновяване на многофамилни жилищни сгради - външна изолация, ал. дограма, мазе, таван, звънчева инсталация, боя и мн. др. неща. Та ние сме първият блок по този проект в страната. Голяма гордост, голямо чудо....чак министъра и кмета ни гостуваха на откриването. Та като говоря за банкет, то сега съм свободна и за среща всеки ден, стига да е след 17,30 часа. Пък защо не и едно женско банкетче.
Djini, честито ново училище и от мен. Дано и занапред само хубави неща му се случват на детето, а лошите да се забравят. То и хората са го казали: "Когато Господ затваря врати, отваря порти". И при вас да е така. УСПЕХ!Не прочетох с какъв език ще е. Аз имам една съседка там по немски.
 

# 262
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте, ние изкарахме цял ден на плажа. Голяма игра падна, утре по план е Аква парка, пък ще видим дали ще стигнем. Laughing Най-новия бисер на Вики от плажа днес е че била станала "ПЛУВИЦА", т.е. плувкиня. Joy
Bory_V на мен поне 1 седмица не би ми омръзнала такава почивчица, напротив. Изполввайте я пълноценно. Wink Поздравления и за ремонта на блока, що не дойдат и нашата къща да оправят. Laughing
jinjer_78 спокойно, имай търпение и ти ще дочакаш така желаната почивка и тръпка от живота. Wink
 

# 263
  • Мнения: 199
Здравейте приятна и прохладна седмица от мен, да има здрави и добри дечица Simple Smile

# 264
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте и от нас,

Започна нова седмица с нея се доближава и морската почивка.
В Пловдив си изкарахме страхотно.Дани,не знам кой ти беше говорил лоши работи,но Аква парка е много хубав,нямам оплаквания.И деца и възрастни се позабавлявахме чудесно.
Хотела също е доста приличен,закуската беше кофти,но се преживява,през другото време хапвахме по разни препоръчани заведения.
Мисля,че всички останаха доволни и със сигурност ще отидем пак. Peace

# 265
  • Мнения: 62
Здравейте, и от нас. Ние този уикенд го одарихме на живот. Събота както казах бяхме на Гърция направихме една мини обиколка през Кавала, Драма, Серес и у дома. В неделя пък бяхме на Рилския манастир на пикник с нашите беше много хубаво, хладничко направо супер.
Ходихме и до дупката и малката я прекарахме от там  Joy Joy Joy.
Снимки после ще пускам че сега имам работа и нямам време да качва снимки по после като се освободя ще кача и някоя снимка.
Хайде лек ден на всички.

# 266
  • благоевград
  • Мнения: 164
немога да разбера аз ли сам най голямата глупачка та САМО АЗ немога да си сложа снимка на профила ooooh!  някой ще ме светне ли как  Embarassed Embarassed

# 267
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
немога да разбера аз ли сам най голямата глупачка та САМО АЗ немога да си сложа снимка на профила ooooh!  някой ще ме светне ли как  Embarassed Embarassed

Кликваш,че имаш собствена картинка и след това я слагаш.
Трябва да е качена в нета,копираш адреса,натискаш запази промените и готово.

# 268
  • Мнения: 11 607
немога да разбера аз ли сам най голямата глупачка та САМО АЗ немога да си сложа снимка на профила ooooh!  някой ще ме светне ли как  Embarassed Embarassed

Добавяне на картинка в профила (аватар)

# 269
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ина справила си се перфектно с поставянето на снимката. Laughing
Фантичка, daniela_ch радвам се че сте изкарали добре уикенда, не е зле човек да разпуска от време на време. Wink
А ние оттази нощ сме болни. В 2ч Вики се събуди с доста висока температура. На моменти като сега например я сваля и се заиграва, все едно нищо и няма. Но вдигне ли я и става парцал, само скимти и мрънка милото. За сега никакви други симптоми няма, чудя се възможно ли е да не е вирус, а да сме я прегряли вчера по жегите с тоя плаж. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт