Сексът, градът и кокошките

  • 9 283
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Освен кокошка, съм и патка.  ooooh!
Попълних деня в обявата - тази неделя, 10'30, всички с Баноло Мланик!
Абе, цар съм на организацията. rotfImao
П.П. Всички, които няма да се явят по уважителни причини, ще получат пълен отчет.  bowuu

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Може ли да дойда ако жумя през цялото време?
Не. Ще трябва да видиш всичко. Всичко!
 Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 447

Попълних деня в обявата - тази неделя, 10'30, всички с Баноло Мланик!
С обувки Джаки Чан или нещоподобнотам може ли  Blush

# 18
  • Мнения: 11 315
Ни Бланик, ни Мланик имам, че и самолетни билети няма, да притърча до мола, да киногледам с вас!
Ако успеете да убедите продавачките за намаление, моля да ми запазите един чифт 38 хайхийлс за предпочитане Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 196
Ето сега, ни един чужд чепик нямам - ни на Маноло, ни на Баноло.
Ако успея да свия обувките на мъж ми, ще премина ли фейс контрола или нямам никакъв шанс? Thinking

# 20
  • Мнения: 765

Попълних деня в обявата - тази неделя, 10'30, всички с Баноло Мланик!
С обувки Джаки Чан или нещоподобнотам може ли  Blush
Джими Чу?  Laughing
 Аз ще съм там, разбира се, сексът и МОЛът (МОЛЪТ!!!)  са точно като за мен. Носете си кърпички, филмът обещава да е драматичен!  Grinning

# 21
  • Мнения: 5 710

С обувки Джаки Чан ....  Blush

Присъствието ти е задълижтелно, Дона.

# 22
  • Мнения: 2 439
С нещо от Маями на копитцата може ли да се изтупаме, щото и там има и град и секс и палми.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз ще съм там, разбира се, сексът и МОЛът (МОЛЪТ!!!)  са точно като за мен. Носете си кърпички, филмът обещава да е драматичен!  Grinning
Ще се държим за ръце.  smile3518

# 24
  • Мнения: 2 142
може ли и аз? Макар да не съм ни с Галиано ни с Маноло, все, ще измисля, някое убаво именце Wink

# 25
  • Мнения: 5 710
може ли и аз? Макар да не съм ни с Галиано ни с Маноло, все, ще измисля, някое убаво именце Wink

Винаги можеш да забодеш на главата си очЕла Долче&Габана. Или Версаче. С големи букви! Ще минеш фейс контрола като на шега.

# 26
  • Мнения: 4 733
Обърках темите  Embarassed

# 27
  • Мнения: 765
Joy Joy Joy Тъкмо щях да отговоря - семеен.

# 28
  • Мнения: 4 733
Кокошкарски сиреч Simple Smile

Завиждам благородно за киното и за пуканките, които ще ви хвърлят във врата. Не пожелавам на никого някой отзад да метне дъвка в косата му  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 3 268
Това майтап ли е или сериозна покана,че може и да дойда.Да не се окажа сама на кафе с нови обувки и фурла. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт