решение на проблема със заспиването ?!

  • 1 404
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 303
Ние имахме един период, в който въобще не искаше да спи през деня или спеше на пресекуки по 20минути. После пак започна да си спипо 2 часа на обяд.
Тези хапченца ще ги взема и аз, че много ни мъчат зъби от време на време.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 87
И ние имаме същия проблем отскоро.Дремне 30 мин и това,после става нервна и започва да плаче,след което се започва друсане на ръце,за да заспи.Мисля да пробвам и аз тези хапчета,защото положението е лошо.През деня най-много да й се съберат 3 часа сън за цял ден.Мисля си ,че може да е от зъбите,макар да казват ,че е още рано,но венеца е бял и ръцете постоянно ги пъха в устата.Усещам ,че нещо е тревожи и затова не спи.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Всяко дете минава през периоди на безсъние. Моята дъщеря започна да спи нормално, когато навърши 2 години...

# 18
  • Мнения: 1 919
Всяко дете минава през периоди на безсъние. Моята дъщеря започна да спи нормално, когато навърши 2 години...
.....ох......записвам се да следя темата..откакто се е родил сина и се буди по 7-8 пъти на нощ...

# 19
  • Мнения: 1 243
Това с количката ми е познато ни я извеждахме на терасата и като заспи я местим в леглото макар че е вече на 1г и 6м и още заспива трудно буди се с рев и яде все още нощем.

Общи условия

Активация на акаунт