топ4ета с маскарпоне

  • 3 799
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
  bouquet  bouquet  bouquetПрекрасни са!

# 16
  • Мнения: 1 505
Madagskar и Armelina да се от4итат с резултати,4е от лиубопитство не мога да спя спокойно.

# 17
  • Мнения: 324
enamorada, благодаря за идеята! Имам и бисквити, и маскарпоне и утре ще пробвам рецептата ти. Мисля обаче да овалям топчетата в смлени орехи - дали ще стане добре? Ако стане, ще се похваля Simple Smile

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Снощи направих топчетата ......имах повод.Станаха мнаго вкусни и днес черпих колежките и те останаха възхитени,а аз с гордост подчертах,че са от форума Heart EyesНаправих ги по дадената рецепта,но следващия път ще сложа и орехи ....мисле,че ще стане по добре понеже в нас се обичат сладкиши с орехи,но като за 1 път исках да опитам така както е дадена рецептата.Малка зор видях с овалването в шоколад,понеже беше рядък защото беше топъл,но въпреки всичко ги овалях и ги наредих върху пекарска хартия и мушнах в хладилника.Сложих там и тенджерката със шоколада да се сгъсти и той,и отново полях така както са върху хартията.След това си стопих кафяв шоколад и нашарих топките отгоре и с него. Heart EyesСтанаха наистина много вкусни,но въпреки всичко си мисля,че с орихи ще стане също много хубаво Peace

# 19
  • Мнения: 324
Направих ги! Страхотни са! Много лесно, бързо и вкусно става!

Сложих 350 г смлени бисквити, 250 г маскарпоне, малко орехи и малко пудра захар (бисквитите не бяха толкова сладки). Овалях едната част в смлени орехи, другата - в кокосови стърготини. И с двете е вкусно, едва ли не стават различни сладки Simple Smile

Определено ще посрещам гости и с тези топчета. enamorada, благодаря!   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 505
Danidji и Нели много се радвам моми4ета,4е са ви харесали топ4етата.Аз и в на4алото съм написала,4е може да се слжат ядки,за6тото и аз като ги направих ми липсваше не6то,но аз съ6то реших първия път да са по рецептата.Благодаря ви моми4ета и приятен ден ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт