обличане

  • 2 213
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Както се обличам аз

# 16
  • Мнения: 645
както обличаш себе си  Peace аз така правя
Peace
И винаги имам в себе си една връхна дрешка допълнително.

# 17
  • София
  • Мнения: 528
Според мен, "като себе си" важи поне от възраст 40 дни нагоре. Знае се, че при малките бебета още не е перфектна системата за поддържане на постоянна телесна температура. Затова по-добре я обличай така, че да й е топличко, имайки предвид, че поне още един месец ще я топлят предимно дрехите. Може би не е лошо да се консултираш и с педиатъра или да се поразровиш из нета за повече информация относно терморегулацията при бебетата.

Успех!
 Peace

# 18
  • Мнения: 46 518
Винаги съм я обличала с една идея по-малко то мен.

# 19
  • Мнения: 3 069
Можеш да следиш по нослето дали му е студено на бебчето или не.А не по ръцете!
Винаги носи връхна дрека с теб и леко одеалце.

# 20
  • Мнения: 2 825
Както се обличаш ти- така и детенце. В количката му е още по-топло отколкото на тебе.

# 21
  • София
  • Мнения: 418
носи по ощи една дрешка за всеки случай
проверявай вратлето за изпотяване и дали са студени ръцете и краката на бебето. така ще се ориентираш как се чувства то.

# 22
  • Мнения: 1 103
Лятото както аз седин кат дрехи в много топло време не излизахме като стане хладно тогава и едни резервни в чантата и аиде на разходка  1stroller

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
не я извеждай в най-горещото и пази да не я пече пряко слънцето, обличай я леко но винаги си носи по топли дрешки Simple Smile

# 24
  • Мнения: 9 973
винаги вземай връхна дреха,но не навличай детето без да е нужно

# 25
  • Мнения: 378
Обличаш я точно както би облякла себе си и носиш едно чаршавче или тънка пелена в багажа.
Или една блузка Peace

# 26
  • Мнения: 1 674
Обличаш я точно както би облякла себе си и носиш едно чаршавче или тънка пелена в багажа.
Точно така  Peace

# 27
  • Мнения: 4 335



....но ми се е случвало да видя мами по къси гащи а дечицата им облечени до ушите  Crazy
[/quote]                                                                                                                                                                                                                          Сигурно мен си видяла Mr. GreenВе4но ме е страх да не настини и го обли4ам по ве4е от колкото трябва,все го изпотявам.

# 28
  • Мнения: 1 367
                                                                                                                                                                                                              Сигурно мен си видяла Mr. GreenВе4но ме е страх да не настини и го обли4ам по ве4е от колкото трябва,все го изпотявам.
Така със сигурност ще настине.Като се изпоти,при най-малкия вятър е готово настинало.По-добре не го навличай и проверявай да не е изпотено детето.

# 29
  • Мнения: 498
Виждам, че бебчето ти е малко. Когато ни изписваха/това беше на първата й месечинка/акушерката ни каза, както ти си облечена +чорапки. Това и спазвах. Често пъти, аз съм по-облечена от нея.

Общи условия

Активация на акаунт