AVON обсъждане на продукти-6

  • 20 002
  • 413
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 3 581
А аз не казвам, че ти ще ни се скараш а че някой друг може да се изнерви от разговора, защото все пак е за лични. Както и да е, това беше за последно ,уточнение, да не се разсърдиш нещо  bouquet

# 346
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Че защо ще се сърдя... това е форум и всеки свободно може да изложи мнението си  Peace

# 347
  • София
  • Мнения: 6 187
Нели, макар че не му е тук мястото, има друга тема за дистрибуторите...не може ли да е обедините и да поискате някакви промени относно тези неща? В крайна сметка, ако всички се откажете, какво ще прави Ейвън Laughing
Мисля, че Stef искаше да каже представителите да се обединят и да протестират пред Avon срещу цените на мострите, каталозите и т.н.,  а не да се обединят двете теми...... или поне аз така го разбрах  newsm78

# 348
  • София
  • Мнения: 3 581
Нели, макар че не му е тук мястото, има друга тема за дистрибуторите...не може ли да е обедините и да поискате някакви промени относно тези неща? В крайна сметка, ако всички се откажете, какво ще прави Ейвън Laughing
Мисля, че Stef искаше да каже представителите да се обединят и да протестират пред Avon срещу цените на мострите, каталозите и т.н.,  а не да се обединят двете теми...... или поне аз така го разбрах  newsm78
Да де - и аз на това съм отговорила,че в офиса на Ейвън са връзкари
ААа аз се чудя onejnost какво ми говори  Joy

# 349
  • Мнения: 9 142
Мисля, че Stef искаше да каже представителите да се обединят и да протестират пред Avon срещу цените на мострите, каталозите и т.н.,  а не да се обединят двете теми...... или поне аз така го разбрах  newsm78
Да, точно това имах предвид Laughing
Малко се отплеснахме с темата - няма повече Hug

# 350
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ами онежност не е в час... нали утре ще ходи на море  hahaha

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Мдаааа, интересно е тази вечер в темата  Peace

# 352
  • Мнения: 3 835
За следващият път съм поръчала: зелената серия за стягане, която е на промоция на последна страница; два рол она; балсами за устни; йогурт за тялос  череша. Обмислям да добавя и скраб за тяло с маслина от серията Спа - някой да е ползвал?

Покрай двата рол-она може да си вземеш и чадър.  Wink

Колко мостри съм раздала, и нищо насреща. Преди взимах от парфюмите, но видях че си хвърлям парите.
Както и на лосионът със саке и ориз напр. раздадаох поне 10. "Много ми харесва" И само един поръчан.

Като си купувате от магазини като че ви обсипват с мостри. Wink
Тестерите на парфюмите дори продават.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 21:20 от Стики

# 353
  • София
  • Мнения: 3 581
Стики - не е ли само за парфюмите чадъра, или ?

# 354
  • Мнения: 3 835
Според мен важи и за тази страница.  newsm78

# 355
  • Мнения: 13 999
В каталога още не съм видяла да има 30 парфюма, да не говорим, че не се купуват на веднъж...но това си е личното ми мнение. Едно кафе с мляко е около левче май...а ако ги предоставяте на клиентките си и те си купят парфюми - ще си ги избиете многократно...просто не я разбирам тая политика нито на фирмата, нито на дистрибуторите, това е  Wink
И пак да попитам - тресела на какво мяза  newsm78

Съжалявам, но при нас, на морето, цената на млякото с нес не пада под 1.50 в кварталните кафенета, а на центъра и в курортите "скача" и над два лева ... къде го пиете за един лев
 Joy

# 356
  • София
  • Мнения: 3 581
Според мен важи и за тази страница.  newsm78

 ooooh!
аз пък се чудех кои парфюми да си взема, че ми трябва чадър

# 357
  • София
  • Мнения: 4 179
Чадъра ми харесва, но не е ли малко скъп за китайско производство?
Може да е алуминиев, тогава си заслужава.

# 358
  • София
  • Мнения: 3 581
Чадъра ми харесва, но не е ли малко скъп за китайско производство?
Може да е алуминиев, тогава си заслужава.
аз имам този розовия - hello tomorrow и съм доволна
мисля да си взема още един да ми седи в другата кола и съм се спряла на тоя

# 359
  • Мнения: 3 835
този е много по-стабилен от розовия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт