AVON обсъждане на продукти-6

  • 19 999
  • 413
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 606
Здравейте дами!
Да ви питам,има ли доволни от плажното олио за максимален тен
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5849208(N 2 най от горе)
За подсилване на тена ли е?

# 91
  • Мнения: 1 875
Парфюмът In love  не седи добре на моята кожа - след известно време започва да мирише особено, някак вехто. Иначе ми харесва, като го душа от шишето, но... Confused
Но пък портмонето, което върви като подарък с него, е много сладурско.
За сенките на Дж. Дъмпси мнението ми 1:1 с това на ga_aMa_He Sad
Червилото гланц Glazewear - размазва ми се извън очертанията на устните на 5-тата минута, хем слагам малко.

Нещо не случих с тая поръчка никак Confused
Бях се засилила да си поръчвам True Glow Midnight, ама се чудя сега - нищо чудно и той да не ми седи..

# 92
  • Мнения: 3 698
Здравейте дами!
Да ви питам,има ли доволни от плажното олио за максимален тен
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5849208(N 2 най от горе)
За подсилване на тена ли е?
Другата седмица ще го пробвам и ще споделя мнение.

# 93
  • Мнения: 1 852
Парфюмът In love  не седи добре на моята кожа - след известно време започва да мирише особено, някак вехто. Иначе ми харесва, като го душа от шишето, но... Confused
Но пък портмонето, което върви като подарък с него, е много сладурско.
За сенките на Дж. Дъмпси мнението ми 1:1 с това на ga_aMa_He Sad
Червилото гланц Glazewear - размазва ми се извън очертанията на устните на 5-тата минута, хем слагам малко.

Нещо не случих с тая поръчка никак Confused
Бях се засилила да си поръчвам True Glow Midnight, ама се чудя сега - нищо чудно и той да не ми седи..
Това последното True Glow Midnaight какво е.Да не е парфюма True Glow Naightful?Защото аз го ползвам и е страхотен направо.Особено за излизане вечер е много подходящ макар че е малко като мъжки. Blush

# 94
  • Мнения: 1 875
Уф, да бе, да бе, много съм изкуфяла - True Glow Nightfall е парфюма Embarassed
И на мен ми хареса много, но както писах по-горе, не знам как ще седи на кожата ми, и Always in Love e страхотен, но се променя осезаемо миризмата му, като поседи върху мен Sad

# 95
  • Мнения: 1 852
Уф, да бе, да бе, много съм изкуфяла - True Glow Nightfall е парфюма Embarassed
И на мен ми хареса много, но както писах по-горе, не знам как ще седи на кожата ми, и Always in Love e страхотен, но се променя осезаемо миризмата му, като поседи върху мен Sad


[/quotМоже да пробваш първо с мостра и ще разбереш дали ще се промени върху кожата ти.Както вече казах на мен много ми допадна този парфюм и е сравнително траен но всичко е въпрос на вкус.Не съм забелязала много хора да го харесват както е при другите парфюми на Ейвън. Sunglasses

# 96
  • Мнения: 7 947
А детските плажни пробвали ли сте тази година? И кое е по-добро - спрей или лосион newsm78

# 97
  • Мнения: 70
Здравейте дами!
Да ви питам,има ли доволни от плажното олио за максимален тен
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5849208(N 2 най от горе)
За подсилване на тена ли е?


Не е нещо повече от другите плажни олиота /олиа/ ?!?! Thinking  според мен Simple Smile определено не ставаш черна след 10 минути,но пък ако ти се мацоти е най-хубаво за тена да се мажеш с олио.Аз лично си взех на Пупа мляко, а на майка ми- масло с кокос.. че тя обича да се мазни Simple Smile

За шампоана с банан и кокос- добър е , аз съм доволна,косата ми изглежда жива и блестяща  Grinning и мнннноого хубаво мирише Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 259
Бихте ли споделили мнение за очната линия на стр. 10 от 9-ти каталог...,как се използва  newsm78

# 99
  • София
  • Мнения: 1 914
И кое е по-добро - спрей или лосион newsm78

Да. И аз това се чудя. Спреят не се ли нанася по- лошо, т.е. не толкова равномерно? Аз си взех за началните дни лосион фактор 30, а за после спрей 20.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 697
Аз пък като си взимам спрей винаги си го пръскам в шепата и след това нанасям върху тялото, защото ми омръзна повече от половината съдържание да отива във въздуха, особено ако духа и ветрец...Спрея ми е по-лек и по-бързо попиващ, за да не стоя мазна или лепкава  Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 4 179
Бихте ли споделили мнение за очната линия на стр. 10 от 9-ти каталог...,как се използва  newsm78
И аз се интересувам от повече мнения по въпроса.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 914
Ами мажеш се, как да се използва.  Laughing

# 103
  • София
  • Мнения: 4 179
Ами мажеш се, как да се използва.  Laughing
Мажеш си едното око и за другото засъхва.  Така ми каза една клиентка, която си го беше поръчала. Тя не беше доволна, защото четката е много мека и не става равномерно. Поне тя не се е справила.

# 104
  • Мнения: 29
Здравейте  Hug

Да ви попитам мога ли да си поръчам кремовете ANEW alternative щом ги няма в новия каталог? Извинявам се ако е обсъждано преди.

Имаше едно представяне на AVON. Дерматоложката ми го препоръча като подходящ за моята възраст. Предлагаха на промоция дневния и нощния по 10 мл. за проба. Взех си хареса ми и сега го няма да си го поръчам. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт