AVON обсъждане на продукти-6

  • 19 970
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 118
Ами не е същия продукт според мен! Преди да напиша поста си, разгледах именно новия каталог 09, но тази вакса на стр.109 е от червена серия, а онази вакса, която имах си беше от лилавата серия ! Sad Аз не искам продукт, който да стилизира кой знае колко, за това бях доволна от ваксата -имаше лек оформящ ефект и  то при сушене с обла четка и сешоар. Не знам тази вакса сега от стр.109 дали не е твърде силна , като пяна например или лак  Rolling Eyes.

# 76
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ако твоето шише е лилаво, според мен това не е течна вакса а спрей за обем или нещо такова се водеше... беше много хубаво, много ми го купуваха!
Старата Вакса беше зелена в прозрачна опаковка и нещо подобно беше и течната такава
После смениха Името на ваксата с моделираща паста и я направиха в червена опаковка и съответно еквивалента й за течна вакса за мен е червеният спрей!
Нека и друг да се изкаже по въпроса, но това е по спомен! Peace
Аз лично ползвам ваксата, но не течната за оформяне на къдриците си от 3-4 години и съм доволна... Ефекта е подобен на пяната за коса! Peace

# 77
  • Мнения: 758
преди няколко дни ми пристигна терапията за блестяща коса!полвам я вече 2 пъти и засега съм доволна!

# 78
  • София
  • Мнения: 3 581
това, за което говори t_lady за обем и плътност го имам и само веднъж съм го ползвала. Хич не ми хареса - косата ми стоеше като немита. Повече не съм го ползвала. А това старото - спрея - наистина беше много хубаво и не утежняваше косъма

# 79
  • Мнения: 118
Ако твоето шише е лилаво, според мен това не е течна вакса а спрей за обем или нещо такова се водеше... беше много хубаво, много ми го купуваха!
Старата Вакса беше зелена в прозрачна опаковка и нещо подобно беше и течната такава
После смениха Името на ваксата с моделираща паста и я направиха в червена опаковка и съответно еквивалента й за течна вакса за мен е червеният спрей!
Нека и друг да се изкаже по въпроса, но това е по спомен! Peace
Аз лично ползвам ваксата, но не течната за оформяне на къдриците си от 3-4 години и съм доволна... Ефекта е подобен на пяната за коса! Peace

Ами имам опаковката пред мен - пише "Течна вакса за обем и плътност за тънка, изтощена или мазна коса" (Volume & texture Spray wax for fine, thin or oily hair) и е в лилава опаковка! Е, косата ми не е нито тънка, нито мазна, нито изтощена, но определено много ми харесваше, но не съм ползвала ежедневно, а само отвреме-навреме, доколкото виждам няма и алкохол в него, което е добре, защото алкохола изсушава косата, а моята е нормална към суха. Точно защото някак под формата на спрей не ми се вързва да се нарича вакса и ми се струваше, че е възможно в новите каталози просто името да е заменено, поради което реших да си пооръчам т.нар серум, който пък се оказа крем Sad, и ако наистина отежнява косъма определено не е еквивалента на стария спрей-вакса, жалко.....

# 80
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да за същото говория - точно за лилавия спрей!
В 08 каталог има течна вакса и изглежда ТАКА /номер 02 - шишето с пулверизатор като за чистене на прозорци/. Имам го поръчано от клиентка, ще ти го снимам и ще ти напиша състава, като дойде - друго не мога да помогна!
Peace

# 81
  • Мнения: 118
Ами този спрей от каталог 08 е същия от стр.109 от каталог 09, но ако можеш да напишеш съставките, ще съм благодарна, аз сега виждам, че съм се объркала  ooooh! и това, което ми предложи по-нагоре Biskka  е това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5660789 -  номер 6 "Спрей за обем в основата на косата" - дали той не е по-скоро това, което беше онзи спрей, макар тогава да го бяха наименовали вакса и да беше лилав, а не червен Thinking  и това, че е вече червен дали не значи, че е по-силен, защото лилавия си беше слабо фиксиращ? newsm78

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 08:49 от t_lady

# 82
да ви питам матиращия овлажняващ лосион от серията clearskin хубав ли е?в смисъл мазен ли е,попива ли добре,матира ли кожата и помага ли за лечението на пъпките.благодаря ви!!!  bouquet

# 83
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам защо в официалния сайт на ейвън няма новата брошура.Моля, дайте линк към някой сайт, където мога да я разгледам.Благодаря

# 84
  • София
  • Мнения: 1 914
да ви питам матиращия овлажняващ лосион от серията clearskin хубав ли е?в смисъл мазен ли е,попива ли добре,матира ли кожата и помага ли за лечението на пъпките.благодаря ви!!!  bouquet

Една клиентка не спира да ми го хвали. Добре изравнявал тена, супер бил. Аз ще си го взема като си свърша наличните.  Wink


Искам да попитам защо в официалния сайт на ейвън няма новата брошура.Моля, дайте линк към някой сайт, където мога да я разгледам.Благодаря

Защото точно се привърша със сегашния и влиза новия, качват го обикновено на датата, от която влиза в сила. Т.е. на 19-и. Тук го има качен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246161

# 85
  • Мнения: 3 675
Благодаря!На мен ми дадоха книжния каталог, но той остана у приятелка.Тя си е поръчала едно бижу и искам да го видя.Моята поръчка ще я дадат чак на 30. Искам да сметна и сумата, която дължа на дистрибуторката ми. Hug

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Ааааа, такива работи не ни обясняват (а би било хубаво...)  Whistling

Да похваля сенките на Дж. Демпси. Трайни и страхотни цветове, както и комбинация. Моите са в кафявата гама.
Стики, ако говориш за тези, които са с база аз лично никак не съм доволна. Поръчах си лилавите. Тъмното в никакъв случай не е лилаво на цвят, а светлото е толкова светло, че дори не бих казала, че на окото седи с лилав нюанс. Самата база седи като китосано, не е като коректор за около очи, а нещо като гъст фдт и много си личи. За трайност въобще не мога да говоря- след час все едно нищо не съм си слагала. Това е само от един опит, но ще и дам и втори шанс.

# 87
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!  Flutter

Имам един любим продукт на ейвън, който от давна не съм го виждала по каталозите, а много искам да си го поръчам. Става въпрос за продукта от серията color trend ,chill out face illuminator - Cool Beige http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/PROD_1020907.jpg Имате ли някаква информация дали въобще е спряно от производство или има вероятност пак да го има в каталога.
От кога чакам да излезе този продукт.   Rolling Eyes

# 88
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте момичета!  Flutter

Имам един любим продукт на ейвън, който от давна не съм го виждала по каталозите, а много искам да си го поръчам. Става въпрос за продукта от серията color trend ,chill out face illuminator - Cool Beige http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/PROD_1020907.jpg Имате ли някаква информация дали въобще е спряно от производство или има вероятност пак да го има в каталога.
От кога чакам да излезе този продукт.   Rolling Eyes


Този продукт го няма наистина вече в каталозите,сякаш преди време го бях мернала в нетна оферта,сега прегледах нетна за 9 и 10,но го няма

# 89
  • Мнения: 333
Много жалко! Sad
Дано в скоро време пак да го има.
Благодаря за информацията!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт