AVON обсъждане на продукти-6

  • 19 942
  • 413
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ааааа, такива работи не ни обясняват (а би било хубаво...)  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 819
А серията Anew Alternative за над 30 години ли е и какви са отзвуците за нея.Имам клиентка на 33години и ме пита дали е подходяща за нея newsm78

# 62
  • Мнения: 658
не са я спрели а просто ще й подновяват упаковката,поне така ми каза моята представителка

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Серията Retroactive е СПРЯНА от продажби у нас и няма да се появява с нова опаковка  Naughty Ще се замести от друга серия-Rejuvenate, която отново е подходяща за 25+, но която няма нищо общо с досегашните продукти  Peace

# 64
  • Мнения: 658
а защо случайно да знаеш?

# 65
  • Мнения: 3 835
Ааааа, такива работи не ни обясняват (а би било хубаво...)  Whistling

Да похваля сенките на Дж. Демпси. Трайни и страхотни цветове, както и комбинация. Моите са в кафявата гама.

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 20:15 от Стики

# 66
  • Мнения: 619
Аз харесвам, и то много, новото червило.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 178
Аз харесвам, и то много, новото червило.
Кой цвят си взе?

# 68
Някой поръчвал ли си е  червило glazewear diamonds, да  каже дали е така - само  картонена кутийка без фолио и самото червило без фолио newsm78?

# 69
  • Мнения: 4 175
Аз харесвам, и то много, новото червило.
И аз го имам и наистина е хубаво!Цвят-Perfect Pink. Peace Но иначе нямам много поръчки от него. Thinking

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Някой поръчвал ли си е  червило glazewear diamonds, да  каже дали е така - само  картонена кутийка без фолио и самото червило без фолио newsm78?
Точно така си е-не се притеснявай!

# 71
# 72
  • Мнения: 1 819
Аз харесвам, и то много, новото червило.
И аз го имам и наистина е хубаво!Цвят-Perfect Pink. Peace Но иначе нямам много поръчки от него. Thinking
И на мен много ми хареса този цвят червило и самото червило е много хубаво Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 118
Здравейте, току що си получих поръчката- Серум за обем и плътност и съм ужасно разочарована, защото не очаквах да представялва това-това е като крем! Имах течна вакса от същата серия и беше като спрей, много бях доволна от нея, ползвах една опаквока поне 3 години, защото не я позлвам постоянно, а само отвреме-навреме, но най-сетне ми свърши и реших да си поръчам пак. Реших че това е същия продукт, макар и с друго име, но все пак беше от лилавата серия, но сега виждам, че са съвсем различни, само миризмата е същата-за ефекта ще видя в последствие,не искам да кажа, че няма да е ефикасен, но това което ме притеснява е, че този т.нар серум ще се нанася доста по-трудно Sad , спрея ми беше удобен! Явно ме подведе името -за мен серум значи нещо доста по-течно, ама както и да е. Та въпросът ми е: Предлага ли се още течната вакса за обем и плътност или серума я е заменил?? Не съм следила през времето, докато си ползвам ваксата дали има промяна на продукта и предлагал ли се е , а както казах от тогава доста време мина.

# 74
  • Мнения: 56
Течната вакса я има все още.
 В кампания 09 е на стр. 108 за 6,90!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт