Испански матраци Дон Алмохадон

  • 15 735
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 825
radeva, матракът с размери 82/190 см ли беше? Има ли такива размери или си го поръча?

Камамбер, непременно сподели какъв матрак си си избрала.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631

Камамбер, непременно сподели какъв матрак си си избрала.
Непременно, утре съм на обиколка по магазините  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 6 269
Според мен, щом си с проблеми в гърба, вземи си матрак,който можеш да пробваш предварително. Аз съм също със болки в гърба и кръста (от ръстта ми, а и от прохождащото дете сега), ние спим на ТЕД, ужасно е, събуждам се с ужасни болки в гърба, схванат кръст. А те съветвам да пробваш, защото миналия уикенд се убедих в разликата между това, което чета като описание и самия матрак - пробвах Нани (прекалено меки за мен) и Магнифлекс (разкошно се почувствах. Въпреки ч еи това е доста субективно, защото за да усетиш един матрак как ти се отразява на теб, трябва да спиш на него поне няколко нощи.

А иначе тези испански матраци ми изглеждат доста добре по описани (и от към цени  Crazy ),  но е кофти, ч ене може да се пробват.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 825
А те съветвам да пробваш, защото миналия уикенд се убедих в разликата между това, което чета като описание и самия матрак - пробвах Нани (прекалено меки за мен) и Магнифлекс (разкошно се почувствах.

Абсолютно същото чувство имах и аз.  И така стигнах до извода, че си търся принцирно твърд матрак, с мека горна повърхност. Дали го обясних добре? newsm78 Щеше ми се да пробвам още два вида турски матраци, внасяни в България, но нямаха мостри. Замислих се, че една уважаваща себе фирма, би пожертвала някой и друг матрак за мостра, с оглед на това клиентите да са наистина сигурни, че купуват матрак според очакванията им. Не бих купувала наезуст, каквато и да е цената.

# 19
  • Мнения: 6
Имаше много размери от испанските матраци.Според мен, цената от 474лв. за размер 82на 190, не е никак малка.Матракът, който аз поръчах не беше от най-евтините.На мен ми трябваше матрак за детето ми и затова го взех по-твърд.
Но определено матрака на Екон е много по-удобен от този на Дон Алмахадон.
Дано някой друг няма проблемите, които аз имах с матраците на Дон Алмахадон.
Аз лично не бих си купила никога повече такъв матрак.
Лошото е това, че матраците са навити на руло.Трябва да се изчакат 24 часа, за да заеме формата си.И чак тогава може да се види дали има дефект или не.Но тогава вече си дал парите и започва ходене по мъките.

# 20
  • Мнения: 2
Ооох, никой ли не спи на матрак Дон Алмохадон  Confused Отзиви, някакви  Praynig
Аз си купих испански матрак на Дон Алмохадон (Не знам така ли се произнася точно, но така поне ми казаха от магазина Simple Smile) и съм много доволна. Обиколих много магазини но или не ми харесаха другите матраци или ми се сториха много скъпи. Вземах си от СИМА във Варна, от скъпите модели но си заслужава. Камбер, скъпа ако още не си си избрала матрак, искам да ти кажа че тези испанските по нищо не отстъпват на другите марки и са с много по-ниски цени. Пробвахме с милото два модела, имаше разгънати и на другия ден ни доставиха матрака. Вчера бях във новия Варна Мол видях техните матраци там.  Wink Удобни са и мога да кажа че се чувстваме супер на Дон Алмохадон. Мисля да пробвам и възглавниците.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 825
А колко им е гаранцията, че не намерих инфо в сайта?

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А колко им е гаранцията, че не намерих инфо в сайта?
8 години

В шоуруума в София имаше само мостри тип табуретки, няма цял матрак изложен  smile3516

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Чаках те да се находите, за да дадеш отчет.  Laughing Спряхте ли се днес с мъжо на някой матрак?

А колко им е гаранцията, че не намерих инфо в сайта?
8 години

В шоуруума в София имаше само мостри тип табуретки, няма цял матрак изложен  smile3516

Ако всичките типове матраци са с такава гаранция, наистина си заслужава. Пусто, наистина това, че няма мостри, е много неприятно.

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 01:00 от Емел

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ами табуретките са супер  Laughing Пробвахме и Тед, Нани и Магнифлекс. Ако има поне един матрак Дон Алмохадон да пробвам (Висконатура съм харесала), него ще си взема най-вероятно. Иначе Магнифлекса харесахме Дуофлекс и някъкъв Натур...(нещо си), малко по-скъпи са от испанските. Ох, голяма чуденка  ooooh!
п.п. Магнифлекс дават 15 години гаранция.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
Ами табуретките са супер  Laughing Пробвахме и Тед, Нани и Магнифлекс. Ако има поне един матрак Дон Алмохадон да пробвам (Висконатура съм харесала), него ще си взема най-вероятно. Иначе Магнифлекса харесахме Дуофлекс и някъкъв Натур...(нещо си), малко по-скъпи са от испанските. Ох, голяма чуденка  ooooh!
п.п. Магнифлекс дават 15 години гаранция.

Само този Натур... е с гаранция 10 г. Аз си го обяснявам с факта, че не се обръща като Дуофлекса.

А до Студентски град не сте ходили, вероятно.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Не остана време да идем до матраците Лайф, ама и те нямат нашия размер 190/164см  Tired

# 27
  • Мнения: 243
Момичета, на тамата матраци искам да питам  newsm78
Тези от вас, които са си взели матрак с цип, дали накога са го сваляли за пране или по-скоро не.
Спряла съм се на Екон латексов матрак, но не знам дали да е с борд или с цип на калъфа???

# 28
  • София
  • Мнения: 1 825
Ако никой не ти отговори, можеш да погледнеш в старите теми. Там съм срещала информация по твоя въпрос. Можеш дори да изпратиш съобщение на някоя мама, която е информирала, че има подобен матрак.

# 29
  • Мнения: 2 891
Monche, като гледам несъстоятелната разлика в цената на сайта им... Аз бих взела с цип тези на децата. Като знам какво се случваше с протичащи памперси и по време на свалянето на нощния, изобщо няма да се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт