Мами с повече опит СПОДЕЛЕТЕ

  • 2 469
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
пробвай на истина с детска дъска на тоалетна та  Grinning
Това за моят беше безумно интересно,и за два дни я"пенсионира"искаше да ходи без дъска!Като голям Peace

# 31
  • Мнения: 172
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4023

Ето за такова нещо говоря, направо реших да ви пратя линка, че май не обчснчвам като хората. Може и някъде другаде да ги има не само там. Simple Smile
Вече разбрах за какво говориш много е готино. newsm10
да готино и на децата им е инетерсно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 447
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4023

Ето за такова нещо говоря, направо реших да ви пратя линка, че май не обчснчвам като хората. Може и някъде другаде да ги има не само там. Simple Smile
Вече разбрах за какво говориш много е готино. newsm10
да готино и на децата им е инетерсно Simple Smile
Дано намеря на синът ми тук в Ст.Загора,че ми се струва,че доста ще му е интересно.

# 33
  • Мнения: 117
На моя син му свалих памперса на 2 год. Но за акото имахме проблем още 3 месеца. Той е много чувствителен на тази тема, в момента е на 3, и ака само когато е вкъщи, с нас. В началото  се притесняваше и пресичаше от гърнето, като започнат признаци,че му се ака, слагах памперс и в него няма проблем. След 1 месец започнахме на гърнето, но разредихме на 3 до 5 дни, аз мислех че се запича, даже се консултирах с личната. Постепенно се отпусна, дадох му разхлабващи храни и след около месец влязохме в ритъм. В момента ака всеки ден, на 2, на 3 дни - но само при нас, може да стиска два дни, ако го притеснява мястото. Аз съм била по същия начин. Не го стресирай, това си е част от свалянето на памперса, следи да не се запече прекалено и да стане сериозен проблем. Търси вариант, да се отпусне и аз много се притеснявах и дори нервирах, но не помага. За пишкането, вкл. и памперса за спане го свалихме за около месец, но акото  Sad Sad.   

# 34
  • Мнения: 394
Записвам се да следя!
Ние сме на 2 години и 4 месеца и сега махам памперса и също забелязвам че преди два пъти на ден си акахме -сутрин след закуска и вечер преди вечеря а сега само когато го държа в градинката свит а на гърнето много рядко почна!
За съжаление ние още неискаме да си казваме а все аз го подпитвам и изчишквам или си се нааква в памперса или гащичките! Учим се вече втората седмица!

# 35
  • Мнения: 2 829
Моето мишле се беше запекло преди 3 дни. Той отдавна е без памперс, но от запека го болеше. Каза ми че му се ака, сложих го на детската седалка на тоалетната чиния. Мишлето започна да мрънка "много е твъдо" и се опитва да стане. Питах го "искаш ли да те гушна", отговори "да". Гушнах го, както беше седнал на тоалетната, той се напъна да ака, даже малко се разплака, защото "твъдооо", но се изака. Избързах сълзичките, погушках го, измихме дупето и готово.
Много често гушкането и подкрепата от мама помага на детето да премине през поредната трудност Grinning

# 36
  • Мнения: 126
Обикновенно ако има запек се вижда по дупето- зачервено е, ако има запек му дай кисело или прясно мляко да го разхлаби. Иначе пробвай с чиния за тоалетната. Успех!

# 37
  • Мнения: 2 018
Dark... не пишеш за резултата от всички наши напъни, да решим проблема.  Laughing

Много ме терзае въпроса, коя от нас ще излезе права!   Mr. Green

Останалите черпят!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт