La Redoute - Кодове - 4

  • 54 010
  • 509
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 251
Ако ми приема кода за подарък, но не изписва никакъв подарък, какво значи то? Thinking Че няма подарък за моето усърдие?
Някой да ми каже?

Някъде нещо бъркаш според мен,или има някакво условие за да добави подаръка Rolling Eyes

# 316
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Votre cadeau un service de table "POP DESIGN" offert pour toute commande . veuillez insérer au bas de votre panier le code avantages la redoute.
Това - за 66427

# 317
  • Мнения: 2 231
Ако отдолу в кошницата не се появява подарък в оранжево, независимо, че ти приема кода, няма да го фактурират и няма да го получиш. Избери си друго, за да не са ти ей така 6-те Евро.

# 318
  • Мнения: 5 317
Е, няма и няма БД  #Cussing out
Пуснах поръчка с 34886- червени и розови чанти. Изобщо не ми трябват, ама за 6 Е поне това да си купя  Tired


с този не стана ли:

57428

# 319
  • Мнения: 743

Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.

Аз вече съм ползвала кода ,а той не може да се използва повторно.Търсех друг ,но явно ще си избирам подарък.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бу, страшна далавера! Mr. Green

Аз използвах току-що 49417, сложих един мъжки часовник от колекцията на So' Home за 10 Е и ми даде подарък някакви кърпи и БД. Peace

За колко ти е поръчката, защото на мен ми дава само подаръка кърпи без БД

120 Е, само намалени неща. Peace

Бу, има някакво условие кода, което ти явно не изпълняваш. Тоя надпис къде ти излиза?

# 321
  • Мнения: 762
49417 МИ ДАВА НЯКАКЪВ ПОДАРЪК НО НЕ И БД
А КАКВО ЗНАчИ J'annule mon offre spéciale И ОК

# 322
  • София
  • Мнения: 1 877
49417 МИ ДАВА НЯКАКЪВ ПОДАРЪК НО НЕ И БД
А КАКВО ЗНАчИ J'annule mon offre spéciale И ОК

Анулирай специалния код.

# 323
  • Варна
  • Мнения: 11 340
65110, дето маха 5 Е от При мини,  работи при мен - преди малко пуснах с него от другия акаунт.

# 324
  • БГ
  • Мнения: 735
не работят при мен кодовете за БД.от друг акаунт пуснах с единия ,но от моя не става,хем не съм го ползвала,дайте някой код плиииз Whistling Praynig

# 325
  • София
  • Мнения: 632
Снощи пуснах поръчка с код 57479 и ми даде БД.На моя акаунт нито един код за БД не става но на   акаунта на мъжа ми стана.

# 326
  • БГ
  • Мнения: 735
мерси, направих нов акаунт и сега се мъча да пусна  с 45381 Peace
стана пуснах си поръчка с БД Whistling

# 327
  • Мнения: 22 439
И на двата ми акаунта не работи нито един код за БД.
Само този с условието за продукт на Талисиме, но от него няма особен смисъл. ((

А кода за машината за хляб вече не работи, аз докато се наканя да я пусна и те го спряха, много ме е яд.

# 328
  • Мнения: 473
Здравейте, записала съм си 34908 и 34797 кодове за чершафите - дали са еднакви или са различни ? Коментирахте че тези на лалетата са хубави, но знаете ли кой от двата е ? Благодаря предвярително.

# 329
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 819
И на двата ми акаунта не работи нито един код за БД.
Само този с условието за продукт на Талисиме, но от него няма особен смисъл. ((

А кода за машината за хляб вече не работи, аз докато се наканя да я пусна и те го спряха, много ме е яд.

Мирама има ли някакво условие за сумата на продукт на Талисиме? Кога кой е?

Общи условия

Активация на акаунт