La Redoute - Кодове - 4

  • 54 043
  • 509
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 895
Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.

# 286
  • Мнения: 96
57738 дава подарък SUPPORT ARGENT. Нямам идея какво е. Преди 2-3 дни съм го получила на мейла.

# 287
  • Мнения: 1 368
Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.

Може и с грамадни букви да го напишеш, но при мен не действа. Слагам ненамалено PRIX MINI и нъцки! Mr. Green
При това на ЧИСТО НОВ АКАУНТ, който си направих специално за целта да хвана някой работещ код за БД. Sick

# 288
  • Мнения: 4 916
57738 дава подарък SUPPORT ARGENT. Нямам идея какво е. Преди 2-3 дни съм го получила на мейла.

Сребрист поднос. Този мейл го пращат масово и е някаква зарибявка - "понеже може да сте имали проблеми с нашия сайт... вие сте ценен клиент за нас... извиняваме се... подарък..."

# 289
  • Мнения: 1 761
Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.
НЕ СТАВА  Peace

# 290
  • Мнения: 120
Някой може ли да ми помогне с малък ориентир за условията на код 44075 и 44083 ,сложих продукт на Taillissime , имам в кошницата неща на стойност 37 евро,но пак ми дава само подаръка и не ми маха доставката Rolling Eyes,моля помагайте  Praynig
При мен 57428 не подейства Sad
Margo, май вече не действат. Аз пуснах вчета сутринта с единия и след обяд вече никой не действаше  #Cussing out И на друг акаунт също! 57428 и при мен не става. НО 45381 проработи! Може би има мин.  сума над която трябва да ти е кошницата! моята е за над 80 Е  Embarassed а иначе бутнах ненамален артикул prix mini и така стана! Благодаря evhen    bouquet

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 12:05 от AnSofi

# 291
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой да помни условията на 57657? Приема ми го, но няма никаква реакция (би трябвало да дава безплатна доставка)?

# 292
  • Мнения: 108
65781   -40% de remise sur mes 2 articles préférée + frais de livraison à 5.40 ? code 65803 pour paiement dans 3 mois code pour paiement habituel
аз доколкото разбирам и този код дава БД. Незнам какво точно е условието и затова копирах всичко,което пишеше за кода

# 293
  • Мнения: 251
Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.

Може и с грамадни букви да го напишеш, но при мен не действа. Слагам ненамалено PRIX MINI и нъцки! Mr. Green
При това на ЧИСТО НОВ АКАУНТ, който си направих специално за целта да хвана някой работещ код за БД. Sick

Vi4ito,и при мен вчера не действаше и на двата акаунта,смених 5-6 различни НЕНАМАЛЕНИ артикула и направо избеснях.ANNAFACE ме посъветва да изчакам до утре(демек днес),току що пробвах и..................станаааааа.Така,че не се отказвай,изчакай до утре и пак пробвай.
И ако ще ти помогне - артикула ненамален PRIX MINI е това: http://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-fille-prix-min … e&pagesize=16
Благодаря на ANNAFACE bouquet,а вие пробвайте,не се отказвайте Peace.

Само да добавя,че (не знам има ли нещо общо,но...) снощи излязох от акаунта и затворих ЛаРедут без да имам в кошницата PRIX MINI,сега влязох,добавих и...... Hug

# 294
  • Мнения: 22 475
При мен нищо не работи и на 2та акаунта, нито код за БД, нито нещо друго от тези последните.
Вчера пуснах с кода за лилавите прибори, поне да не е без нищо.

Момичета, искам да поръчам машината за хляб, то като няма нищо друго, явно ще е това.
Имам 2продукта на Ан, това сако http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8008078& … ue&ksource=-1 и панталон за майка ми от новата колекция. Вкарах реф.номер за машината и вече ми е в кошницата, вкарах и кода, но не ми я намалява на 15евро, а си стои на 49евро
Може ли последно, който я е поръчвал да каже с какво я е пуснал

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 14:04 от Mirama

# 295
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Позволявам си да пиша с главни червени букви, защото ми се струва, че не всички разбраха добре
45381 МАХА ДОСТАВКА, КОГАТО СЛОЖИШ НЕЩО НЕНАМАЛЕНО PRIX MINI, пробвах го на два акаунта и дава безпл.доставка.

Може и с грамадни букви да го напишеш, но при мен не действа. Слагам ненамалено PRIX MINI и нъцки! Mr. Green
При това на ЧИСТО НОВ АКАУНТ, който си направих специално за целта да хвана някой работещ код за БД. Sick

Vi4ito,и при мен вчера не действаше и на двата акаунта,смених 5-6 различни НЕНАМАЛЕНИ артикула и направо избеснях.ANNAFACE ме посъветва да изчакам до утре(демек днес),току що пробвах и..................станаааааа.Така,че не се отказвай,изчакай до утре и пак пробвай.
И ако ще ти помогне - артикула ненамален PRIX MINI е това: http://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-fille-prix-min … e&pagesize=16
Благодаря на ANNAFACE bouquet,а вие пробвайте,не се отказвайте Peace.

Само да добавя,че (не знам има ли нещо общо,но...) снощи излязох от акаунта и затворих ЛаРедут без да имам в кошницата PRIX MINI,сега влязох,добавих и...... Hug



Може би линка ви е грешен, защото аз не виждам надпис PRIX MINI

# 296
  • Мнения: 594
78468   Un drap de bain VUARNET gratuit livré avec son sac de rangement en utilisant le code promo

Тази хавлия - подарък е изчерпана като наличност.

# 297
  • Мнения: 594
И ако ще ти помогне - артикула ненамален PRIX MINI е това: http://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-fille-prix-min … e&pagesize=16
Благодаря на ANNAFACE bouquet,а вие пробвайте,не се отказвайте Peace.


Може би линка ви е грешен, защото аз не виждам надпис PRIX MINI
Има го още в заглавието на артикула, а също и като си избереш цвят и размер се показва над цената.  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 251
ДейзиГ,там си е: http://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-fille-prix-mini.aspx?productid=324130530&documentid=207608&categoryid=22918152&single=false&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16
(естествено това,понеже е променено НЕ Е линк) Grinning

# 299
  • Мнения: 120
И аз като Полита - вчера нищо от кодовете не действаше за БД и изчаках до днес сутринта.
Но и част от артикулите се изчерпват, така, че трябва да се избира -6Е или без някой набелязан артикул!
Успех на всички с кодовете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт