La Redoute - Кодове - 4

  • 54 010
  • 509
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
от кой сайт ги гледате тези подаръци

# 346
  • Мнения: 733
Сега пак пробвах - с 39 Е в кошницата - не ми я намаля... Rolling Eyes Имаш ли продукти на Талисиме или Ан Уейбърн?!

Не, имам едно при мини, детски дрехи на Окау, риза на Типстер, чанта на Софт Грей и потничета от Aubanes.

Chocha, сайта е http://www.clubpromos.fr/
иска регистрация, тук http://www.clubpromos.fr/component/option,com_registration/Itemi … ask,lostPassword/ само си въвеждаш ник и мейл и след няколко часа по мейла ти идва потвърждение, че можеш да влезеш

# 347
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
мерси,ще го разгледам Hug

# 348
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Stefoni, не става - сложих неща за 80 Е, пак е същото. Rolling Eyes Иначе ми дава чашките, просто не намаля прахосмукачката. Twisted Evil

# 349
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Stefoni на колко ти намали прахосмукачката?

# 350
  • Мнения: 733
Stefoni на колко ти намали прахосмукачката?

10 e  Peace

# 351
  • София
  • Мнения: 12 233
  На мен също ми намали прахосмукачката на 10 евро, но ми дава и един червен надпис за кода....

# 352
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
На моят акаунт имам неща за 140 евро и ми казва, че кодът за прахосмукачката не действа. На акаунта на нашия татко дори само прахосмукачката слагам и действа ShockedПоръчката става за 15 евро общо Peace Всичките посочени нови кодове действат само на този по-нов акаунт. Успех Peace

# 353
  • Мнения: 497
ама прахосмукачката има ли я в наличност?
аааа, разбрах, ама не ми я намаля 

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 10:11 от alabalaxx

# 354
  • Шумен
  • Мнения: 196
При мен става и без никакви продукти,обаче трябва да е спонсорство за някой кл.номер.А иначе и само с един намален артикул стана.

# 355
  • София
  • Мнения: 12 233
   На някой да са му отказали поръчка с 57606 подаръка чиниики и прибори розови?

# 356
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
при мен действа,ама се отказах да я пускам Peace

# 357
  • БГ
  • Мнения: 735
 
и аз пробвах какво ли не, при работи така-трябва да имам артикул с нормална си цена с ненамален % и да пише PRIX MINI.преди пробвах с намален и не ставаше,сега стана  като пробвах. Peace

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 22:12 от tevolere

# 358
  • Мнения: 639
Stefoni   bouquet Благодаря за поредните хубави кодчета   bouquet
Но искам да попитам с код 22594 на мен ми излизат 2 подаръка -единия предполагам е този комплект чаши а другия май чаршафи  newsm78 ,но пък за тях дава че ще са налични след 5 седмици.А тъй като не видях код за чашките да попитам не може ли да се пуснат като отделен подарък -аз нямам нито един комплект от тях  Mr. Green
Да добавя че и не бях обърнала внимание че ми е намалило едни детски чорапки ненамалени от новата колекция от 10,70 на 8,56   Mr. Green


Редактирам се направо тук - befa аз току-що пробвах и ми излезе че не може да се достави в чужбина -а и че ще е наличен след 5 седмици,но пък като го махнах от кошницата ми останаха чашките като подарък  Joy

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 14:16 от mamaB

# 359
  • Мнения: 129
Някой пробвал ли е кода за фотоапарата? Не мога да разбера какво е това 25 Е+0,10 Е

Общи условия

Активация на акаунт