La Redoute - Кодове - 4

  • 54 088
  • 509
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 129
 HugИскрени благодарности на всички отзовали се   bouquet

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
май по време на намаления не пишат кодове по фактурите Peace

# 377
  • Мнения: 129
Момичета, явно за намалени зелени цени действат само кодовете с чаршафите и чантите. Все пак е нещо  Twisted Evil

# 378
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 Stefoni  много кодове си изровила  Mr. Green

Я сподели със какъв продукт ти се намаля тази прахосмокачка ,че и имам мерак Crazy

# 379
  • Мнения: 733
Stefoni  много кодове си изровила  Mr. Green
Я сподели със какъв продукт ти се намаля тази прахосмокачка ,че и имам мерак Crazy

Благодарение на тебе  Hug Ти ме "светна" за сайта и не пропускам да го проверявам. Кодовете са пресни, пресни, до вчера ги нямаше, тъкмо и аз като mamaB се чудех с какъв подарък да се прежаля, а сега виждам, че бялата чанта не е лоша, а кафявия комплект пътни чанти ми харесва повече и от червения - само да го заредят!!!

Прахосмукачката ми я намали от единия акаунт (най-стария), като имам само намалени неща и от старата и от новата колекция - едно при мини, детски дрехи на Окау, риза на Типстер, чанта на Софт Грей и потничета от Aubanes. От другите акаунти не съм я пробвала. Днеска момичетата писаха, че и при тях от един акаунт работи, от друг - не, явно е на късмет или може би просто трябва периодично да се пробва за да се "пробие" системата (може да е натоварена и да не работи като хората).

П.П. Я, да си признае коя GEORGIEVA пише във френския форум Clubpromos.fr  Grinning

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 21:32 от Stefoni

# 380
  • Шумен
  • Мнения: 196
П.П. Я, да си признае коя GEORGIEVA пише във френския форум Clubpromos.fr  Grinning
 

Аз Embarassed Embarassed Embarassed

# 381
  • Мнения: 108

49417, 49514 - кърпи и БД при продукт от So home



какво е условието за кода? Дава ми подарък, но няма БД  newsm78
Пробвам и с намалени . и с ненамалени и нищо

# 382
  • София
  • Мнения: 3 787
На акаунта на мъжа ми получих това:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=208521336d05cd1326

Не ми е много ясно точно какво е newsm78

# 383
  • Мнения: 4 916

49417, 49514 - кърпи и БД при продукт от So home



какво е условието за кода? Дава ми подарък, но няма БД  newsm78
Пробвам и с намалени . и с ненамалени и нищо

Май трябва да имаш продукт на So home.

# 384
  • Мнения: 733
П.П. Я, да си признае коя GEORGIEVA пише във френския форум Clubpromos.fr  Grinning
 
Аз Embarassed Embarassed Embarassed

Значи разбираш за какво си пишат  Grinning аз гледам само картинките  Embarassed

Tedy_Daneva, не съм записала дали иска допълнителни условия, да не би да му е изтекъл срока на кода да дава БД  (мисля,че не пишеше срок, иначе щях да го копирам тук) newsm78
Иначе има и друг код на So home с БД, пробвай него - 49433 : -20/60 + fdp 0

П.П. Щом не работи кода, ще си редактирам предния пост за БД да не се обърка някой  Peace

# 385
  • Мнения: 326
Сега пак пробвах - с 39 Е в кошницата - не ми я намаля... Rolling Eyes Имаш ли продукти на Талисиме или Ан Уейбърн?!

Не, имам едно при мини, детски дрехи на Окау, риза на Типстер, чанта на Софт Грей и потничета от Aubanes.

Chocha, сайта е http://www.clubpromos.fr/
иска регистрация, тук http://www.clubpromos.fr/component/option,com_registration/Itemi … ask,lostPassword/ само си въвеждаш ник и мейл и след няколко часа по мейла ти идва потвърждение, че можеш да влезеш

Извинете, че се намесвам в разговора, но се регистрирах в сайта и до там... Как мога да я поръчам тази прахосмукачка? Къде се пише референцията? Чета, чета и не мога да се ориентирам  Embarassed Предварително благодаря!

П.П. Иначе код не са ми пращали и на двата акаунта от около месец. А преди на единия пращаха всеки ден  Thinking

# 386
  • Мнения: 4 202

49417, 49514 - кърпи и БД при продукт от So home



какво е условието за кода? Дава ми подарък, но няма БД  newsm78
Пробвам и с намалени . и с ненамалени и нищо

Май трябва да имаш продукт на So home.

Да, на мен вторият код ми даде БД+подарък, а първивят само подарък, но имах едни чехли на So home в кошницата.

# 387
  • БГ
  • Мнения: 735
дайте линк към тия So home newsm78  ,аз недовиждам нещо,мерси Praynig

# 388
# 389
  • Мнения: 639
Stefoni Вече дори не зная как да ти изкажа огромната си благодарност  smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт