La Redoute - Кодове - 4

  • 54 077
  • 509
  •   1
Отговори
# 435
  • БГ
  • Мнения: 735
машината за хляб и при мен не действа Whistling

# 436
Здравейте мами
направих поръчка на 17.06 а още не е пристигнала
тази ми е третата,но досега идваха на 10тия ден
как мога да разбера кога ще пристигне пратката и има ли вероятност да не я получа

# 437
  • Плевен
  • Мнения: 97
Малко нови подаръци, за разнообразие, но някои ще са налични след няколко седмици



с кода прахосмукачката се намалява на 10 евро



А може ли да те попитам от кога важи това намаление за прахосмукачката пак ли след няколко седмици ???, защото сега не я намалява.

# 438
  • Мнения: 1 270
terpi   нормално е поръчката да се забави. в момента вървят промоции и намаления. по време на голямата офанзива поръчките се бавят по месец  Peace

# 439
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Има ли код, който намаля стоки с червен знак - Colection Automne Hiver 2008 ?

И аз това  питам? Скъсах се да чета и не намерих код за тази колекция, а така харесах ваничка с кукли за малката...  Cry Ето: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8055815& … ue&ksource=-1
Как да я намаля малко...  #Cussing out

Тази ваничка зимата я взимах за приятелка на 16 Е, ако не ти е спешна почакай
Иначе е страхотна  Peace

16 евро??? Shocked Баси, нарочно го правят, зимата на кой му е притрябвала тази ваничка... Сега ми е необходима за съжаление, но не ми се дават 31+6 доставка евро. Жалко. Аз все пак ще следя за код.  Peace

# 440
  • Мнения: 117
Токущо успях да пусна прохосмукачката на 10 Е след два дни упорство и то  с неща само от "АЛБАНЦИТЕ".Вчера ми я намаляваше ,но не ми даваше да платя.......та сега да видим кога ще я получа, защото  е за подарък и се надявам до септември да дойде  Laughing

# 441
  • София
  • Мнения: 843
Много моля, ако на някой му се занимава, да пробва на неговият акаунт и да каже дали се получава при него, поне да знам дали вече не действа кода или само при мен не действа.

Ако ме светнеш какво да правя с  референтния номер ще пробвам и с  машината и с прахосмукачката.

# 442
  • Плевен
  • Мнения: 97
Токущо успях да пусна прохосмукачката на 10 Е след два дни упорство и то  с неща само от "АЛБАНЦИТЕ".Вчера ми я намаляваше ,но не ми даваше да платя.......та сега да видим кога ще я получа, защото  е за подарък и се надявам до септември да дойде  Laughing
Какво означава с неща само от албанците ?? какво да си поръчам друго.

# 443
  • Мнения: 594
Аз за пореден път да се оплача, но вече ми писна.
Снощи направих 3ти акаунт, за да се мъча отново с машината за хляб. И там не ми я намали и продължава да си стои на 49евро.
Много моля, ако на някой му се занимава, да пробва на неговият акаунт и да каже дали се получава при него, поне да знам дали вече не действа кода или само при мен не действа.

Преди действаше с ето тези обеци на Anne Weyburn. Не съм пробвала дали още става. Ако искаш пробвай се...  Hug

# 444
  • Мнения: 117
Токущо успях да пусна прохосмукачката на 10 Е след два дни упорство и то  с неща само от "АЛБАНЦИТЕ".Вчера ми я намаляваше ,но не ми даваше да платя.......та сега да видим кога ще я получа, защото  е за подарък и се надявам до септември да дойде  Laughing
Какво означава с неща само от албанците ?? какво да си поръчам друго.
Laughing Ами "кръстница " на "албанците тук май стана kras8204 .......т.е. червения сектор Les Aubienes са прословутите "албанци".От вчера пробвах с какво ли не и неможех да платя, днес поръчах на майка ми поли и блузи от 1 е и взе че стана,даже вече имам и подтвйрдителен майл....просто бъди упорита и се надявам да стане и при теб.Успех   Peace

# 445
  • Плевен
  • Мнения: 97
Токущо успях да пусна прохосмукачката на 10 Е след два дни упорство и то  с неща само от "АЛБАНЦИТЕ".Вчера ми я намаляваше ,но не ми даваше да платя.......та сега да видим кога ще я получа, защото  е за подарък и се надявам до септември да дойде  Laughing
Какво означава с неща само от албанците ?? какво да си поръчам друго.
Laughing Ами "кръстница " на "албанците тук май стана kras8204 .......т.е. червения сектор Les Aubienes са прословутите "албанци".От вчера пробвах с какво ли не и неможех да платя, днес поръчах на майка ми поли и блузи от 1 е и взе че стана,даже вече имам и подтвйрдителен майл....просто бъди упорита и се надявам да стане и при теб.Успех   Peace

я кажи ако може какво точно си поръчала.Писах ти и  на ЛС да не пълним тук кутията.

# 446
  • Мнения: 1 952
Има ли действащ код за БД?

# 447
# 448
  • Мнения: 2 231
Потвърждавам, че и аз пуснах преди 20 мин. поръчка с него. Беше ми пращан преди 1-2 месеца с оферта 20/55Е, но явно действа и за по-малки суми. Пуснах за 17Е при албанците. Пробвайте ако са Ви пращали някой такъв на мейла. Peace
Сега видях, че този кода ми е пращан още на 14.04.2008 #Crazy, проверете какъв код с оферта са Ви пращали 20/55Е с безплатна доставка и го пробвайте. Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 14:32 от ronisum

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 270
 намене с никакъв код не ми маха доставката   Sad

Общи условия

Активация на акаунт