La Redoute - Кодове - 4

  • 54 093
  • 509
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 219
Може ли да ми дадете линк към продукт, с който сте поръчали машината за хляб.
От вера пробвам какви ли не комбинации - не става и не става.
Да не говорим, че ми дава само приборите за маса и комплекта за пикник. Останлите кодове, които пробвах не работиха при мен.

# 406
  • Мнения: 4 916
Може ли да ми дадете линк към продукт, с който сте поръчали машината за хляб.
От вера пробвам какви ли не комбинации - не става и не става.
Да не говорим, че ми дава само приборите за маса и комплекта за пикник. Останлите кодове, които пробвах не работиха при мен.


По препоръка на една мама втората машина я пуснах с това http://www.laredoute.fr/vente-boucles-d-oreilles-anne-weyburn.as … 2&prodcolor=2

# 407
  • Мнения: 197
 На мен часовника на Sohome  +49417 ми даде БД
 http://www.laredoute.fr/vente-montre-homme-timing-so-home.aspx?p … 2&prodcolor=1

# 408
  • Мнения: 4 219
Може ли да ми дадете линк към продукт, с който сте поръчали машината за хляб.
От вера пробвам какви ли не комбинации - не става и не става.
Да не говорим, че ми дава само приборите за маса и комплекта за пикник. Останлите кодове, които пробвах не работиха при мен.


По препоръка на една мама втората машина я пуснах с това http://www.laredoute.fr/vente-boucles-d-oreilles-anne-weyburn.as … 2&prodcolor=2



Не стана. Прие ми кода, но не намали машината.

Сега видях, чеето тези момчешки потници  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9631534& … ue&ksource=-1 и код 45381 ми махна доставката.

Но исках да пусна машината за хляб или прахосмукачката - но не стават.

# 409
  • Мнения: 108

49417, 49514 - кърпи и БД при продукт от So home



какво е условието за кода? Дава ми подарък, но няма БД  newsm78
Пробвам и с намалени . и с ненамалени и нищо

Май трябва да имаш продукт на So home.

Да, на мен вторият код ми даде БД+подарък, а първивят само подарък, но имах едни чехли на So home в кошницата.

На мен първият ми даде и безплатна доставка, но работи само с някои неща, може и намалени, но да са на стойност над 8 Е (по мои проучвания). Става с една шарена чанта, дето Бу я беше пуснала по-рано, с едни розови детски еспадрили и разни други, които вече не помня. Пробване му е майката на всички кодове. Peace

не е така, защото аз пробвах и с ненамален артикул за 59 Е и пак не стана

# 410
  • Мнения: 1 269
току що пуснах порьчка с този код и ми даде бд + 2 подарька.до колкото разбрах сак и кьрпи.

# 411
  • Мнения: 326
Успях да намаля прахосмукачката на 10 EUR, само че на новия ми акаунт + една намалена блузка. Не съм проверявала дали няма да стане и без блузката. На по-стария ми акаунт изобщо не приема кода.

# 412
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Успях да намаля прахосмукачката на 10 EUR, само че на новия ми акаунт + една намалена блузка. Не съм проверявала дали няма да стане и без блузката. На по-стария ми акаунт изобщо не приема кода.

Аз имам сандали в кошницата и нестава

# 413
  • Мнения: 22 523
Е при мен кода с машината за хляб не работи и на двата акаунта.
Сега отново пробвах с доста по-скъпи продукти от колекцията на Ан, но си стои на 49Е.
При някой все пак работи ли?
Ако направя 3ти акаунт и плащам със същата карта ще стане ли номера? Или май можеше само от 2акаунта с една карта.

# 414
  • Мнения: 8
момичета кажете къде се пишеха тези референтни номера и кодове нещо не мога да се справя
благодаря ви

# 415
  • Мнения: 8
става въпрос да си поръчам прахосмукачката

# 416
  • Мнения: 2 231
Е при мен кода с машината за хляб не работи и на двата акаунта.
Сега отново пробвах с доста по-скъпи продукти от колекцията на Ан, но си стои на 49Е.
При някой все пак работи ли?
Ако направя 3ти акаунт и плащам със същата карта ще стане ли номера? Или май можеше само от 2акаунта с една карта.
Teo, каза, че има 3 акаунта и плаща без проблем на всичките. Пробвай, явно става Laughing И аз си направих 3 акаунт, но още не съм пускала поръчка от него. Дано става. Похвали се после.

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 150
При мен не става. Пробвах да платя със същата карта от трети акаунт, ама не.... Naughty

# 418
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 Mirama при мен не мина номера с картата.С една карта пазарувам на двата си акаунта ,на другите съм пробвала и не става Wink
момичета кажете къде се пишеха тези референтни номера и кодове нещо не мога да се справя
благодаря ви
Аз ги пиша горе в търсачката  и ми излиза дадения продукт.После го добавям в кошницата Peace
Да кажа само че на мен така и не ми намали прахосмукачката на нито един акаут Rolling Eyes.Моля ви споделете какво имате в кошницата си с линкове,че ви е намаля до 10 евро Thinking
И изобщо някои успя ли да я поръча тази прахосмукачка newsm78

И моля ако има някоя френско говоряща мама да ми пише на лични по личен въпрос Crazy

# 419
  • Мнения: 345
Mirama при мен не мина номера с картата.С една карта пазарувам на двата си акаунта ,на другите съм пробвала и не става Wink
момичета кажете къде се пишеха тези референтни номера и кодове нещо не мога да се справя
благодаря ви
Аз ги пиша горе в търсачката  и ми излиза дадения продукт.После го добавям в кошницата Peace
Да кажа само че на мен така и не ми намали прахосмукачката на нито един акаут Rolling Eyes.Моля ви споделете какво имате в кошницата си с линкове,че ви е намаля до 10 евро Thinking
И изобщо някои успя ли да я поръча тази прахосмукачка newsm78

И моля ако има някоя френско говоряща мама да ми пише на лични по личен въпрос Crazy

Аз я поръчах. Peace  Направих си нов акаунт и през него стана. В кошницата сложих само нея и писах кода за намаление.
Обаче явно не винаги става, понеже всъщност направих 2 нови акаунта, но само през единия стана. Дане говорим, че за стария акаунт, от който поръчвам вече 1 година почти никой код за подарък не действа.  А с прахосмукачката не стана от първия път: няколко пъти я слагах и махахот кошницата докато кода за намаление подейства. Така че проблема очевадно е в техния компютър. Дерзай!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт