La Redoute - Кодове - 4

  • 54 031
  • 509
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 378
Въпросният код merci ми дава безплатна доставка  Shocked .
Има ли код, който намаля стоки с червен знак - Colection Automne Hiver 2008 ?

# 421
  • Мнения: 1 745
18449 ми свали 10 евроцента от доставката Crazy

Този код и на мен ми намали поръчката от 6 Е на 5,90Е!  Shocked Това чудо не ми се беше случвало! Laughing

Ама никой за БД не действа!  Confused

# 422
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
galadrielka благодаря за уточнението Hug.Имам вече 5 акаунта повече няма на къде hahahaНо ще продължавам да пробвам,докато стане Whistling
Въпросният код merci ми дава безплатна доставка  Shocked .
Има ли код, който намаля стоки с червен знак - Colection Automne Hiver 2008 ?
Хаиде сега вземи да почерпиш Crazy и сподели с какви артикули ти даде безплатната доставка Rolling Eyes.От този форум дето го изрових пишеха че е за БД, при мен днес не ми я даде  Wink
Ама сега отивам да пробвам на другите акаунти  Grinning

# 423
  • Мнения: 378
Сложила съм в кошника 7 намалени неща и ето тези маратонки
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9495924& … ue&ksource=-1
на обща стойност 130 евро. Акаунта ми е единствен и е отдавна регнат.

И ми намали въпросните маратонки с 15 евро, сега забелязах  Shocked  Shocked  Shocked

# 424
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Този код merci всъщност намаля артикули от новата колекция  GrinningАма много малко на 25е маха 5е Crazyи дава БД когато сумата е над 50е след намалението.То голямо мерси ще бъде Crossing Arms

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 00:35 от kras8204

# 425
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Има ли код, който намаля стоки с червен знак - Colection Automne Hiver 2008 ?

И аз това  питам? Скъсах се да чета и не намерих код за тази колекция, а така харесах ваничка с кукли за малката...  Cry Ето: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8055815& … ue&ksource=-1
Как да я намаля малко...  #Cussing out

# 426
  • Мнения: 378
Ами аз по-горе сама съм си/ти отговорила - с новия код merci.

# 427
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ами аз по-горе сама съм си/ти отговорила - с новия код merci.

Благодаря ти, наистина смъква с 7- 8 евро. Ще потърся още малко и ако не намеря по-добър код пускам с merci.   bouquet

# 428
  • Мнения: 855
Момичета, сигурно ли е че с код 78328 ще получа мъжката чантичка  Rolling Eyes Кода го взех от 1-ва страница, а чантата е тази в ляво , питам защото в кошницата ми отбелязва цвят noir  Thinking а тя не е черна  Rolling Eyes А вече имам тази на le coq sportif и искам другата за мъжа ми  Rolling Eyes

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 4 143
Има ли код, който намаля стоки с червен знак - Colection Automne Hiver 2008 ?

И аз това  питам? Скъсах се да чета и не намерих код за тази колекция, а така харесах ваничка с кукли за малката...  Cry Ето: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8055815& … ue&ksource=-1
Как да я намаля малко...  #Cussing out

Тази ваничка зимата я взимах за приятелка на 16 Е, ако не ти е спешна почакай
Иначе е страхотна  Peace

# 430
  • Мнения: 326
Сега пробвах да сложа фотоапарата и да го намаля с кода. Но освен, че ще е наличен след 4 седмици, както вече писахте, ми изписа, че не се доставя извън Франция  newsm78 Странно ми е, защото досега никой не го беше споменал. Да не е го изписва само при мен?

# 431
  • Мнения: 30
Момичета , чета форума от зимата, но чак сега се реших да пусна поръчка . Обаче ( извинявам се за тъпия въпрос Embarassed ) нещо не мога да се справя с тези кодове за намаление, бихте ли ми помогнали? Rolling Eyes    Значи, аз поставям кода в полето където пише Saisissez votre code offre spéciale
и натискам Ok,  приема ми кода ( така мисля, понеже не ми изписва червени думички , а ми качва кода на горния ред в зелено)  , но като продължавам с поръчката на трета стъпка вижадм , че нищо не ми е намалено newsm78.  В случая използвах код 58629-37 ? pour 100 ? d'achats .
Хиляди извинения , че ви занимавам , но разберете от снощи се мъча,  бихте ли ми обяснили как става това с кодовете за намаление ?   Благодаря bouquet !

# 432
  • Мнения: 1 246
Mirama при мен не мина номера с картата.С една карта пазарувам на двата си акаунта ,на другите съм пробвала и не става Wink
момичета кажете къде се пишеха тези референтни номера и кодове нещо не мога да се справя
благодаря ви
Аз ги пиша горе в търсачката  и ми излиза дадения продукт.После го добавям в кошницата Peace
Да кажа само че на мен така и не ми намали прахосмукачката на нито един акаут Rolling Eyes.Моля ви споделете какво имате в кошницата си с линкове,че ви е намаля до 10 евро Thinking
И изобщо някои успя ли да я поръча тази прахосмукачка newsm78

И моля ако има някоя френско говоряща мама да ми пише на лични по личен въпрос Crazy
Горе в дясно над кошницата ти има един надпис,ограден в правоъгълно каре.Кликваш там.В прозореца,който ще ти излезе след това,ще въведеш кода и референтния номер.лесно е,ще се ориентираш.

# 433
  • Мнения: 22 473
Аз за пореден път да се оплача, но вече ми писна.
Снощи направих 3ти акаунт, за да се мъча отново с машината за хляб. И там не ми я намали и продължава да си стои на 49евро.
Много моля, ако на някой му се занимава, да пробва на неговият акаунт и да каже дали се получава при него, поне да знам дали вече не действа кода или само при мен не действа.

# 434
  • Мнения: 326
Аз за пореден път да се оплача, но вече ми писна.
Снощи направих 3ти акаунт, за да се мъча отново с машината за хляб. И там не ми я намали и продължава да си стои на 49евро.
Много моля, ако на някой му се занимава, да пробва на неговият акаунт и да каже дали се получава при него, поне да знам дали вече не действа кода или само при мен не действа.

Не, че ще те успокои, но и на двата ми акаунта си остава 49 EUR.

Общи условия

Активация на акаунт