Родителите ви тестваха ли половинката ви?

  • 2 548
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Поканих мъжа ми на гости на село 2 месеца след запознанството ни. Имах рожден ден и го правих на село. Бяха баба, леля, майка и баща ми. Миличкия дойде, подари ми подарък, всички взеха да цъкат с език какъв вкус имал. (негова позната го беше избрала)
И се почна, ти сега що не ядеш, не ти ли е вкусно - той пребледнял, грам апетит няма , ама що не пиеш, ама хич ли ?
баща ми за да завърже разговор - ами ти сега от кой отбор си. Мъжо отговаря, ами аз от футбол не се интересувам.
Баща ми разочарован, не знае каква друга тема да подхване, че и той не е много приказлив. Всички мълчим.
Излизаме на двора после за пием кафе, баща ми обикаля около мъжа ми, и после идва и ми заявява " ти ми каза че е висок колкото мен, ама аз премерих раменете и е малко по нисък  newsm78
Хубаво че беше бабичката, та разведряваше цялата работа, с разкази за време оно, и подпитвайки мъжо, дали неговата баба е комунистка (това е много важно, слава богу че се оказа че е, иначе баба нямаше да ме даде), бил ли е дядо му партизанин.
След няколко дена аз си заминах за София, той минал покрай село да поздрави баба, тя точно получавала няколколко кубика дърва, като го видяла манна небесна. Миличкият беше пренесъл, цял камион дърва, беше ги наредил и насякъл.
Това май му беше най-голямото изпитание Simple Smile От тогава баба го обожава!

# 16
  • Мнения: 871
Аз се обадих на майка ми да и кажа че ще става баба Blush Ужас, сега като се замисля как и го казах по телефона....След като родих вече им казахме, че ще се женим Grinning

# 17
  • Мнения: 274
Кви са тези притеснителни мъже бе....Къде ги намирате...
Аз през живота ми не си спомням момент, в който да съм се притеснявал от общуване с хора.


ПП. Освен, че притеснителен, нито пиел, нито футбол гледа....Е добре поне че имате печка на дърва, че да служи за нещо все пак....Simple Smile

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лабрадор е прекалил със сериалите.  Party
Не са ме подлагали на тест, слава богу. Намирам го за обидно. Самата идея за "взимането" не ми харесва. За даването на разрешение.  Sick
Свободолюбивият си дух и чепат характер го имам по наследство, така че горното мнение се покрива с това на родителите ми.
Аз взимам решенията, аз бъркам, аз си нося последствията. Това е положението. Laughing
Хуз дъ бос, а? bowuu

# 19
  • Мнения: 4 585
Първия тест не го издържах. Екскурзионно Рила и Пирин.
Със следващата мацка аз бях тестващия, обаче. По същото трасе. Учим бързо.

# 20
  • Мнения: 759
joya и при мен почти същото се получи Simple Smile Ще ги запознавам моя Иван с нашите и какво по-хубаво от семеен празник хихи  Wink Аз никого не бях водила вкъщи и те такива, ама чакай как така Иван, той нали уж шеф ти беше (това май не трябваше да го казвам, но иначе няма как да добиете представа защо бяха чааак толкова шаш  Embarassed И аз: е ми така! И отиваме на село за Великден, още като влезе, баба, чичо, чинка, още там хора... ама така го изгледаха от горе до долу в буквалния смисъл и то толкова явни бяха тия 10 секунди, че исках земята да се отвори...После баба ми: момче защо не пиеш? аа кола ще караш, добре! ела тука яж поне...аа всичко ядеш, чудесно  Mr. Green Но като цяло не са го тествали  newsm78 Чудих се с баща ми за какво ще си говорят, защото и двамата не гледат футбол; единия ходил в казарма , др не; единият бил студент, др не; единия от коли разбира, др не; пушач-непушач... А аз и Иван имаме 10 год разлика... Лудницаааа  Mr. Green И една приятелка беше се изказала: ами за тебе ше си говорят тогава  Laughing

# 21
  • Мнения: 958
На парно сме Simple Smile
Аз пък предпочитам притеснителен, а не някой нагляр, въпрос на вкус Simple Smile

# 22
  • Мнения: 17 546
Никой никого не одобри! Тя мен - твърде млада съм била - на 19. Те него - стар бил и си търсел развлечения - на 28. На никой от двама ни не му пукаше те какво мислят!  Заедно сме вече 19 години и ни е хубаво. Тестовете да вървят на м**ната си Grinning

Всъщност пропуснах! На първия месец от връзката ни, той дойде да измоли от нашите да ме пуснат с него за една седмица на Пампорово. Обеща да ме върне, цяла и читава. Те много-много не му повярваха и го гледаха скептично. Той ме върна цяла и читава, но те така и не го харесаха никога! Сигурно все пак са се надявали да не ме върне? Това му беше теста и той не оправда доверието, върна ме. Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 10:44 от Балу

# 23
  • Мнения: 6 206
Имах приятел, който имаше много високо мнение за себе си, на какво отгоре.
Баща ми, да не казвам майка ми, защото тя всички харесва, само да не я търсят за работа, е много толерантен човек и не би се месил на никого.
Баба ми е друга работа обаче. Въпросният приятел ходеше у тях на гости винаги намръщен, не говореше, тя го посрещаше с явно недоволство, макар че от разстоянието на времето като интелигентност и ниво бабето е класи над него. Приключих с него и това беше много щастлив ден за нея. Идва ред на следващия - мъжа ми. Баба ми във възторг, не може да опише колко е възхитена. Мъжа ми има такова въздействие на жените над 40 год, миловиден и любезен, където аз не пробивам по служебните дела, понеже мен бабите не ме харесват, пращам него и документи, каквото има, всичко е осигурено.
Та ще запознавам брат ми, сестра ми, братовчедите с мъжа ми. Отиваме на ресторант. След време брат ми ми разказва как всички са минали инструктаж да не се изложат пред момчето и да размисли и да ме остави, че изпусна ли го, друг няма да намеря такъв.
В известен смисъл мисля, че родителите искат най-доброто за децата си и трябва да се вслушваме в тяхната преценка.
Макар че се опитвам да се наглася, че аз на моите деца няма да се меся.

# 24
  • Мнения: 189
Чета, чета и ме хваща яд моите колко лесно ме дават Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 274
Каспър, ако бях като мъжа ти, щях да се занимавам с имотни измами на бабички Simple Smile

# 26
  • Мнения: 871
 Лабрадор, ето го оригинала с поука Wink

THE WEDDING TEST
I was a very happy man. My wonderful girlfriend
And I had been dating for over a year, and so we
Decided to get married. There was only one
Little thing bothering me...It was her beautiful
Younger sister.
My prospective sister-in-law was twenty-two, wore very
Tight miniskirts, and generally was bra-less. She
Would regularly bend down when she was near
Me, and I always got more than a nice view. It had to
Be deliberate. Because she never did it when she was
Near anyone else.
One day her 'little' sister called and asked me to
Come over to check the wedding invitations. She was
Alone when I arrived, and she whispered to me that she
Had feelings and desires for me that she couldn't
Overcome. She told me that she wanted me just once
Before I got married and committed my life to her sister.
Well, I was in total shock, and couldn't say a word.
She said, 'I'm going upstairs to my bedroom, and if
You want one last wild fling, just come up and get me.'
I was stunned and frozen in shock as I watched her go
Up the stairs. I stood there for a moment, then turned
And made a beeline straight to the front door. I
Opened the door, and headed straight towards my car.
Lo and behold, my entire future family was standing
Outside, all clapping!
With tears in his eyes, my father-in-law hugged me and
Said, 'We are very happy that you have passed our
Little test. We couldn't ask for a better
Man for our daughter. Welcome to the family.'

And the moral of this story is:  Always keep your condoms in your car.





# 27
  • Мнения: 123
просто нямаше как да го тестват.за първи път ги запознах на бала си.видяха се още няколко пъти и им се обадихме да им кажем,че ще стават баба и дядо.при което те забравиха да говорят,а баща ми ъъъъ ми добре,кога ще е сватбата?

# 28
  • Мнения: 6 206
Каспър, ако бях като мъжа ти, щях да се занимавам с имотни измами на бабички Simple Smile
офф - той един такъв честен и добър, не може да лъже, , те го надушват затова, лошата в нашето семейство съм аз...
не минава и ден без някоя комшийка баба да ми напомни в асансьора какъв късмет съм извадила с мъж  Laughing
като че ли съм някакво страшилище е невероятно да се омъжа за него  Crazy

# 29
  • Мнения: 377
Лабрадор, ето го оригинала с поука Wink
.......................




Тъкмо щях да пиша, че е изпуснал края. Ето и видео.

http://www.vbox7.com/play:21674a51

 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт