Бихте ли се подложили на....

  • 2 803
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
 Не бих се подложила.

# 16
  • Мнения: 2 792
 Нямам проблем с подлагането на дектор на лъжата, но имам проблем със снимането от камери, това по би ме притеснило.

# 17
  • Мнения: 1 896
ЕЕ да не би всички да сте изневерявали и да имате гадже травестит? Аз като нямам, няма да ме вземат за шоуто сигурно, ще бъде ебаси скуката. Тука повечето от нас едва ли ще генерират някви страшни драми.

# 18
  • Мнения: 851
Не. Тайните трябва да се пазят. Но бих гледала с кеф. Това шоу ще бъде номер 1 ако го направят в БГ. Предвид какви сме сеирджии...

# 19
  • Мнения: 17 546
Не бих! Не искам другото ми "аз" да стане достояние на всички  ooooh! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че бих,нямам кой знае кви срамни тайни хахах,особено в настоящето си,нито изневерявам,нито лъжа,тъй че мисля че бих. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 47 986
А бихте ли се навили на обратното, например да ви броят една сумичка задкулисно, за да разиграете театър с Марчело, или да излезе, че изневерявате на любимия...(това ми напомня за мацката, дето роди в биг брадър и играеше някакъв театър...)
Та да ви орезилят пред цяла България за тази сума?

# 22
  • Мнения: 187
Не. Тайните трябва да се пазят. Но бих гледала с кеф. Това шоу ще бъде номер 1 ако го направят в БГ. Предвид какви сме сеирджии...
Ще го направят сигурно ,но кога незнам и тук е ново снощи за първи път го гледах,има имаш поща ,има господари на ефира има стани богат значи и това ще дойде много е интересно  Peace
А бихте ли се навили на обратното, например да ви броят една сумичка задкулисно, за да разиграете театър с Марчело, или да излезе, че изневерявате на любимия...(това ми напомня за мацката, дето роди в биг брадър и играеше някакъв театър...)
Та да ви орезилят пред цяла България за тази сума?
Незнаех ,че тази която роди в Биг брадър е било всичко театър  Blush-ако е така е голям резил  hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 6 155
Нямам проблем с подлагането на дектор на лъжата, но имам проблем със снимането от камери, това по би ме притеснило.
И аз така.  Grinning

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тц. ще ме съдят след това.

# 25
  • Мнения: 2 386
Естествено, чиста съм и невинна като утринна роса.  Flutter

# 26
  • Мнения: 4 555
Мен няма да ме вемат в това шоу, нито имам тайни, нито изневери... пък и лъжа много убедително  Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 447
Не бих! Не искам другото ми "аз" да стане достояние на всички  ooooh! Mr. Green
И аз не бих,че доста хора така като гледам няма да може да възприемат другото ми Аз

# 28
  • Мнения: 1 006

...имате гадже травестит?


Да си кажа една истина, пък който иска да вярва. Скоро по мен си падна един истински гей. Crazy

# 29
  • Мнения: 5 622
Не, не и не.

Абсолютно съм убедена, че въпроси зададени по подходящ начин, биха били компромати, даже и като цяло да не са такива.

Стигат ми признанията, които съм правила докато съм била под упойка (пълна)  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт