В игри и закачки АВГУСТинчето прави крачки след крачки!

  • 8 058
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,Марианамама!!! 

Честита месечинка на Райън!
И тук валя,гърмя,но пък скоро може да се излезе на разходка.Марти тази сутрин стана в 7,30часа наспахме се,какво му беше станало ставаше в 6.Напоследък беше много кисел ,но се показа зъбче.От 1 седмица е на кухня-хапва я!
Весел ден! Wink

# 16
  • Мнения: 243
Честит Рожден Ден, Марианамама!!!
Честито месече на голямото момче Райън!!!

Ще пиша по-късно, че имам много неща на главата да свърша а след малко ще завали..  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 380
Марианамама-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 82
Здрастииии!
Марианамама,честит рожден ден!
Честит да е рожденният ден и на татито на Перси!
Хайде и при нас дойде дъжда,добре че поне няма гърмежи,дано следобед да се оправи за разходката времето!
Оооо забравих да се похваля,че и вторият зъб ни излезе,още онзи ден,ама аз нали съм забравана!
Отивам да гладя,нещо ме домързя да чистя,та поне това да свърша!

# 19
  • Мнения: 195
Честит рожден ден,  Марианамама!


ПИванова, честит рожденик! Да ви глези и гледа много! bouquet

Честити месечета! Heart Eyes

Викона-бонбона се е разшетала днес, обикаля пълзейки цялата къща ooooh! с батко и само тичаме след нея Crazy До после

# 20
  • Мнения: 1 554
Значи от вас иде тая буря Twisted Evil  пу на косъм се прибрах ,тъкмо излязох слязох в морската и беж наобратно #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Честит Рожден Ден, Марианамама!!!

От много врем не съм писала, но все не ми остава време - мъжа ми 2 седмици е по командировки ( днес си идва от Варна) и аз съм сам сама с 2-те деца #Crazy.
В събота на 07.06 направихме кръщене на Ирен - в Банско, мина много добре, събраха се роднини, приятели, беше весело. Ирка бе много спокойна, заплака малко като я потопи попа в казана, ама то и писна на милата. Попа като видя, че е спокойна и изкара цялата служба, аз се надявах на краткия варянт Confused. Получи мноооого рокли, нали е госпожица Grinning и парични  подаръци.
Иначе тя вече е по-добре, научи се да сяда сама и прави опити да пълзи - днес бяхме пак на гимнастика, похвали ни рехабилитаторката, но само се ядосвам с докторката.  Откава да я прегледа , ако не си платя, а аз вече и занесох талон по здравна каса. С този талон съм имала право само на 2 прегледа и видиш ли да съм благодарна, че и толкова ми се полагат. Иначе трябва да дам 36 лв за преглед. Ама нищо де, аз ще взема нов талон, поне педито ми е разбрана. За процедурите да не говорим - там имам право на 15 процедури, като те и правят по 3 на едно ходене, следователно само за една седмица ги изчерпвам. През другото време и да искам да си плащам е с хиляди уговорки, молби, защото има много желаещи деца и не могат да ме включат в графика, а видиш ли мойто дете не е тежък случай. Другото от което много се изумих, е че няма контакт между рехабилитаторите и докторката - казаха ми да ида и да помоля докторката, ако иска да влезе по време на рехабилитацията на Ирен и да види какво може да прави и какъв напредък има Shocked. А на самите прегледи докторката само я удря с чукчето по коленцата и петичките, тя милата се скъсва от рев и отказва да покаже уменията си. И като за капак док заключава, че гърба на детето е мек и има нужда от още гимнастика Shocked. Направо нямам думи Close
Е, стига съм ви занимавала с моите истории, пооплаках ви се, ама много ми се насъбра през последните седмици.
Лек и весел ден на всички ви

# 22
  • Мнения: 1 554
Жужка Rolling Eyes незнам какво да кажа,изтървала съм за вашия проблем Embarassed , дано вси4ко се оправи при вас Hug Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Жужка Rolling Eyes незнам какво да кажа,изтървала съм за вашия проблем Embarassed , дано вси4ко се оправи при вас Hug Praynig

Проблема реално, не ми се виждаше голям, докато не я заведох на преглед в болницата за деца с  ДЦП - мойта педи ме прати там, понеже Ирка бе на почти 9 месеца и не можше самостоятелно да сяда на дупе, а падаше като круша. И от там започна всичко - нищо не ти казват док, а само едно и също повтаря, че детето е с мек гръб и не заякнали мускулчета. Но аз отдавах всичко на това, че тя е по-пълничка и мързелива. Сложиха и диагноза - СРРДФ - специфични разстройства в развитието на двигателните функции - питах сестрата(понеже док се прави на луда), каква  е тази диагноза - отг. бе - понеже не е някое от сериозните заболявания, но трябвало да има диагноза и пишели това Shocked, успокои ме че  било от кг-мите на Ирка и спокойния и характер.
Сега вече си сяда и прави опити да пълзи, просто мързелана. Това е на кратко.

# 24
  • Мнения: 745
Марианче ,честит рожден ден!!!  bouquet

Мацки,сега влизах в албумчето и видях ,че се събират нови снимки за колаж.Ако имате време турнете по една Grinning.

Жужка,сега прочетох историята Ви.Много се радвам,че вече сте добре,ама какво си преживяла само ти си знаеш най-добре newsm12

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:21 от Христинчето

# 25
  • Мнения: 82
Вале,при нас само прикапа,колкото да разхлади,дори сега вече взе да се показва слънчо!То направо си е дошла бурята при вас,нас ни отмина! Mr. Green
Жужка,не се тревожи,принцеса Ирен ще се научи да си прави всичко,моят дундьо също трудно се научи да сяда,даже и сега някой път залита,не пълзи,като го изправя стъпва на пръсти като балерина/това май ме притеснява малко,да не вземе като проходи и да стъпва на пръсти/,общо взето си се носим постоянно и няма много движение от негова страна!Дано бързо всичко при вас отшуми и Ирка да си е спокойна,а не само да я тормозят тези доктори!

Аз пак не разбрах-събираме по-пресни снимки за нов колаж ли????

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:24 от Криска

# 26
  • София
  • Мнения: 5 724
Жужка,само ядове ейй....  Rolling EyesДано всичко се подреди по най-бързия начин Praynig
Честито ви християнче,да ви е жива и здрава Hug  bouquet

Оп...днес верно е петък и 13 ти нашия любим ден Party
Пък нали  Райън си е на 13 ти и много други неща ме свързват силно с това число Flutter

Тук още не е валяло но се кани Simple Smile До сега бяхме на вън с Сашето и Бобето Party

Пиванова,честит ден ден и на мъжленце  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 302
Жужка всичко ще става по добре вече... Само нерви да имаш и вяра Simple Smile
Аман моето дете отрасна на 5етаж... Голям зор с това излизане..
Днес го помотах по улиците с кенгуру, можете ли да си представите 10кила на мен..Ама няма как..
Само като отидем в Бургас при баба  и дядо не се прибираме по цял ден Simple Smile
Сменям частната кухня,че  не я харесва тази ОЗИ, с тази на мама Люси... Някои може ли да каже нещо за нея Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 5 724
Аз специално за Ози чувам добри отзиви,а за Люси  Rolling Eyesне добри!

# 29
  • София
  • Мнения: 302
Лоши!? Смисъл хигиена или вкусови качества..
Не иска да я яде тази от Ози, направо ме побърква... А да готвя не знам дали ще успея Wink
Само пюрета набива, кошмар искам вече и по нормални неща да яде..

Общи условия

Активация на акаунт