Да изчезнеш след пет...теми

  • 11 112
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Никога не съм се заяждала с новак - прекалено лесно е, а и не е честно  Naughty Simple Smile

Най-обичам да дразня и изкарвам от нерви, самозабравили се стари потребителКи Laughing
Прекалено взели се на сериозно, прекалено улисани в собственото си  съвършенство, дори не забелязват как се изпускат и се поддават на провокациите ми
Уж умни , високо културни, а как само грозно и елемантарно обиждат - тц тц тц  Laughing
А аз щастлива, постигнала целта си
Кееееф  Mr. Green

Никой не е способен да ме накара да спра да пиша тук
Ако сама реша да спра,  ще се самобанна - сега така е модерно Joy hahaha

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.......................че в старанието си да защитя една теза, обидих доста грозно една жена, която иначе ми е симпатична...
.... Е това на почти всеки му се е случвало  Wink и е простимо  Peace
Важното е да го осъзнаеш и покажеш че е било моментно и емоционално т.е. без лоши чуства  Wink

# 17
  • Мнения: 2 388
Аз съм нова в този форум, тук в "клюкарника" повече чета. Незнам дали е змиярник, но в повечето случаи с удоволствие чета пишещите тук. Елегантните захапвания ми допадат, стига всичко да е в рамките на добрия тон.
Никой не ми тежи съвестта, но един потребител "новак" скоро ми писа на ЛС, че е била "нахапана". Пусна няколко теми и изчезна, поне аз не съм я засичала повече.

# 18
  • Мнения: 4 733
Най-обичам да дразня и изкарвам от нерви, самозабравили се стари потребителКи Laughing
Не си хвърляй такава светлина. Точно пък теб не си те представям да развяваш меч под завряли се в облаците глави Naughty

# 19
  • Мнения: 2 401
Ти имаш слабост към списващите в анонимки в ДиС. Чела съм те. Имаш класна захапка Laughing

Верно? Как не съм я надушила досега.. Thinking, щото аз имам слабост към  змийките нападащи слаби и беззащитни.
А на въпроса, не мисля, че някой би избягал заради мен, демек чиста съм.

# 20
  • Мнения: 4 841
Хората имат различни представа за обида. За мен обидно е да наречеш някого "малоумен", "ненормален", "луд" и т.н.
Не обиждам по такъв начин, а и мен не са ме обиждали.

В същото време елегантната, изпълнена с ирония "препратка" не е обида, но човека отсреща трябва да е достатъчно широко скроен, за да го разбере. Ако някоя душица се обиди от ирония, проблемът определено си е в нея, а не в този, който я е изразил.

Аз, честно казано не разбирам съвсем чак пък тоооооолкова чувствителните и тънкообидни хора, които могат да се засегнат точно в интернет (де факто - от един ник)... Малко префърцунено ми се струва...

# 21
  • Мнения: 6 155
Много си чувствителна.А не трябва.
Е, Шанел. Има и чувствителни хора. Обаче момичето си е още тук, за смут на кръвопийците Simple Smile
Кръвопиец ли ме нарече?   Mr. Green

"Нахапвала" съм някои хора, но не знам някой да си е тръгнал.

# 22
  • Мнения: 4 733
Тя pasi не към анонимните автори, а към списващите в темите им. Много яросто защитава тези Laughing

Biby, ти имунизираш. След теб вече нищо не е същото Laughing

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Мисля, че съм чиста пред съвестта си.

# 24
  • Мнения: 2 152
Не си хвърляй такава светлина. Точно пък теб не си те представям да развяваш меч под завряли се в облаците глави Naughty

В живота съм мила и добра ,Кас Heart Eyes
Тук обаче ми е кеф да дразня - много на сериозно са се взели някой Laughing

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм бяла и добра. Освен в черните ми дни, но те не са особено чести.

# 26
  • Мнения: 2 792

Тук обаче ми е кеф да дразня - много на сериозно са се взели някой Laughing
Интересно, ти звучиш много насериозно, не си ли забелязала, че това е просто форум.

# 27
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Досега не са ме "хапали". Не съм новак, въпреки, че не ми личи. В някои теми съм използвала по-остри реплики, но не ми е направило впечатление някой да е запалил с 200 заради мен.
Дори и да ме настъпи някой няма да ми накриви чак толкова шапката, че да не влизам повече. Тук съм просто една виртуална личност, която винаги мога да променя за 8 секунди и да почна на чисто.

# 28
  • Мнения: 14 490
форума не съм го изоставяла, но по едно време не влизах в клюкарника. много се бях ядосала в една тема но вече не помня ника на този, който предизвика това, нито пък точно какво беше казал (написал)
в интерес на истината и аз съм доста хаплива и хич и не обръщам внимание - новак или не.

# 29
  • Мнения: 354
Самонапуснах едно място, чета го понякога, рядко пиша там.
Чак "нахапана" не бях, но леко горчивия вкус ми остана .

Общи условия

Активация на акаунт