Спукани капиляри

  • 11 251
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Имам на деколтето, пих известно време Рутаскорбин, като че ли малко ми се скриха, но може и да е от тена  newsm78
Не мога да кажа, че са много ефикасни, но пък аз не ги взимах редовно..




И аз съм пила Рутаскорбин, тъй като моите бяха от липса на желязо.
Може би все пак авторката трябва да отиде на лекар.

# 16
Аз съм чела някъде, че за спукани капиляри НА ЛИЦЕТО се прави маска с магданоз...не съм пробвала Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз имам само на едно място, на левия крак и изглежда все едно имам постоянна синина там. От 15 годишна сигурно ги имам, пила съм рутаскорбин поради друг проблем редовно, но нямаше ефект в/у капилярите.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
И аз имам отскоро започнах да се мажа с  Venengel,но е рано да кажа има или няма ефект

# 19
  • Мнения: 224
Нека и аз да споделя моя опит, имам разширени капиляри на много места, не само на краката, но си личат само ако се опъне малко повече кожата, иначе рядко. И в крайна сметка преди 2-3 месеца отидох при личната лекарка притеснена, защото съм млад човек, а вече разширени капиляри да имам. И тя просто ми каза "Ами слаби са ти стените на капилярите, няма страшно.", но аз настоях и се оправдах, че все пак ще ходя на плаж лятото, та да ми препоръча нещо и тогава тя ми предписа Рутаскорбин 3х2 след ядене и едно мазило (ако някой го интересува ще проверя  Wink ) и в последствие се оказа, че тези хапчета са витамини, наблягащи на заздравяването на стените на сърдечните съдове и на мен лично това ми се струва добро решение. Защо не пробваш нещо такова, естествено след консултация с лекар и ако не е много тежко положението?  Wink  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 440
...Pljus tova, ne6to, koeto moje da podobri dosta cirkulaciqta na kryvta, e reduvaneto na topyl i studen du6- opitaite s kolkoto mojete da izdyrjite tolpa voda i sled tova kolkoto moje po studena takava... sled tova e mnogo mnogo priqtno i nai-ve4e e mnogo polezno Wink

Да, обаче спуканите капиляри май хич не обичат така...Четох, че студен душ е чудесен за тях, но контрастния не се препоръчвал Tired Освен това не било добре да се прави усилена ексфолиация на тези места, както и по-агресивен масаж Peace

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм чела някъде, че за спукани капиляри НА ЛИЦЕТО се прави маска с магданоз...не съм пробвала Rolling Eyes


Може ли повече информация.

Аз имам по лицето и ми се появиха сега през бремеността, но са доста или поне аз така си мисля. Sad Може ли да са от липса на желязо? Малко вероятно е май като родя да се махнат п;росто така. Rolling Eyes

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 443
тя ми предписа Рутаскорбин 3х2 след ядене и едно мазило (ако някой го интересува ще проверя  Wink )

Мен ме интересува,може ли да напишеш името на кремчето   bouquet Не знам от жегите ли,от прекаленото застояване пред компютъра ли,но в последно време и на мен кракат ми "цъфнаха",само че моите си се виждат и без очила  Laughing отврат направо,отгоре навсичко и една вена нещо е тръгнала да си сменя размера  Sad абе кофти работа. А Рутаскорбина има ли странични ефекти?

Общи условия

Активация на акаунт