НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 233
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 191
Момичета сложих малко снимки в албумчето.
Мишле не се ядосвай мило.И аз да съм и аз ще му кажа на братовчедчето.Това е кола, не конска каруца #2gunfire
Много си хубава Ели Hug
Тонеска, абсолютно съм съгласна с тебе - от роднини само ядове ooooh!

# 271
  • София
  • Мнения: 3 789
Ама аз на това му викам: да се изсереш на метеното, с извинение Crossing Arms Ти си му направил услуга, лишил си се от нещо свое, за да бъде той добре и да си свърши работата, а на него му дреме на оная му работа в какво състояние ти я връща #2gunfire Пълни мизерници! Поне една маслинова клонка да бяха донесли ей така, за кумува срама, дето се вика, ама за какво- май нещо съм се размечтала #Cussing out

Аз днес трябваше да ходя на ЖК по ЗК, ама лекарката ми се оказа следобяд на смяна, а аз до следобяд не можех да чакам без да хапна, затова в петък сутринта ще съм първа пушка пред кабинета. Нямам търпение да си видя дребосъчето, пък с повечко късмет може да видим и какво се крие между крачетата му Praynig Hug


Гледах и аз снимки- Ели, много ме кефи тумбачето ти Hug


Моето предложение за заглавие на темичката е: В ноемврийското тумбаче скрила съм аз моето юначе

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 17:37 от Мишле_

# 272
  • София
  • Мнения: 191
Аз измислих това:
Ноемврийчето се задава, а мама надебелява Mr. Green
Ноемрийките - модели, вече станаха дебели (това може би за по-късно Mr. Green)

# 273
  • София
  • Мнения: 167
Маичка, мила, стискам ти палци всичко да е фалшива тревога! Според мен няма нужда да се притесняваш. 1:217 не е толкова висок риск, поне аз така си мисля  newsm78 Тия статистика на мен хич не ми изглеждат достоверни. А и нали преди това на 2 пъти са ти казали, че всичко е наред! Още повече на мен на ранната ФМ като ходихме ми казаха, че при БХС-то 1 от 10 жени с висок риск наистина има някакъв проблем и то често е нещо дребно. Стискам палци и с ръцете и с краката и не бебо ще кажа да стиска, утре амниото да мине бързо и безболезнено и с идеален резултат! Поне ще си спокойна до края!  Heart Eyes Hug Кураж, миличка!

Мишке, а ти я по-спокойно!  Naughty Кажете му просто той да си поеме ремонта по колата и повече никакви такива услуги ни на роднини, ни на приятели Naughty Такива неща могат да скарат и най-големите приятели! Още, повече не си струва да се караш с мъжа си заради други хора, които очевидно не ви зачитат и двама ви. Бебчето има нужда да усеща любовта между вас, а не напрежение от скандали! Погали тумбачето и му обясни, че дори и когато се карате с тати, пак се се обичате Mr. Green Аз така правя като се скарам с който мило и ми действа много успокоително на мен самата. После обикновено отивам и искам примирие  Peace

Студентките, какво учите? Аз  и аз уж още студентствам, ама позарязах изпитите този семестър ... До година ще е -  с бебчо на защита на димпломната, да чуе и той майка му каква е умница  Mr. Green Peace

# 274
  • София
  • Мнения: 191
Ноемврийското бонбонче, вече е колкото балонче Mr. Green Използвайте, което ви харесва Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз измислих това:
Ноемрийките - модели, вече станаха дебели (това може би за по-късно Mr. Green)
Тинка, що за по-късно, бе, душата? newsm78 Аз вече съм като бременна хлебарка, до края сигурно ще се търкалям Joy

Ноемврийското бонбонче, вече е колкото балонче Mr. Green
  и майка му е като слонче, бих добавила аз  hahaha


Сега Тонеска ще се хвърли в размисли и страсти кое да избере Joy

# 276
  • Мнения: 398
Тонеска да посмее да се оплаче че нямаме заглавия.Я какви умници сме се извъдили.
Абе мацки тая мойта лентичка нещо се е объркала.Днес става точно един месец от сватбата, а тя показва каквото си иска.
Пък и тази за бебчо кой я знае дали е вярна.Доки вика че съм в 20 г.с. ама аз не знам

# 277
  • София
  • Мнения: 191
Може ли мамите от София да споделят при кой лекар ходят ( на лични) да не занимаваме всички и да обменим информация Simple Smile

# 278
  • Мнения: 192
bisabork и аз съм така и се притеснявам да не стана много дебела Cry. Раждалите мами да кажат компетентно мнение какво да правим с килограмите - иначе аз се старая много да се движа и да се храня по-рядко с калорични храни ( ама ето сега изядох 3 филийки бонус и шунка и кашкавал Embarassed). Кажете моля ви как се движите с килограмите, да се успокоя Rolling Eyes
Слагайте снимки в албума Simple Smile
Ако кърмиш след раждането, следиш какво ядеш и правиш кардио, ще си върнеш килограмите.  Чела бях, че кърмещите над 6 мес забелязват драстично намаляване на ханша, вероятно свързано с контрахирането по време на кърмене.  Аз лично след второто раждане кърмех и броях калории по една програма na Weightwatchers.  Поемах със 150кал над нормата за моята възраст, ръст и тегло и отслабвах по 1кг (+, -)на седмица.   Кърмене му е майката!

# 279
  • София
  • Мнения: 167
Хе-хе, Тонеска ще има заглавия поне до края на седмицата Simple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 167
Тинка, ако ще обменяме информация по-добре в общата. Така всички ще имаме инфромацията, а не само ти  Wink

# 281
  • София
  • Мнения: 191
Тинка, ако ще обменяме информация по-добре в общата. Така всички ще имаме инфромацията, а не само ти  Wink
Добре, няма проблем Simple Smile. Като се замисля си права - сори, ако ви е прозвучало егоистично Embarassed

# 282
  • София
  • Мнения: 167
Тинка, ако ще обменяме информация по-добре в общата. Така всички ще имаме инфромацията, а не само ти  Wink
Добре, няма проблем Simple Smile. Като се замисля си права - сори, ако ви е прозвучало егоистично Embarassed

Егоистка такава  Crossing Arms

Аз ходя по ЗК в МДКЦ Биочек при д-р Банчева, и си плащам в Токуда при д-р Евтимова. И двете ги избрах на случаен принцип. 

# 283
  • София
  • Мнения: 191
Аз ходя в Майчин дом при доктор Хранов (не го избрах на случаен принцип - имах впечатления от него - страшен професионалист и човек). Айде похвалих го Mr. Green

# 284
  • София
  • Мнения: 191
Днес минах в петото квадратче и ми е много пиша и да гледам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт