НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 232
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 611
Майче  Hug Утре сутринта всички ще сме с теб , вярвам че резултатите ще са добри Heart Eyes

# 256
  • София
  • Мнения: 167

 момичета да ви се оплача, резултатите от БХС са ми лоши 1:217"препоръчваме ви амниоцентеза" ми казаха от ЖК.
След първоначалния шок му ударих един рев newsm45, обсъдих го с с моята гинеколожка, тя ме свърза с Димитрова в Майчин дом и утре в 8 съм  на линия( Димитрова каза,че нямам време, но ми вдъхна и кураж че резултата не е от най-лошите).Това го реших и направих точно  10 мин.
Сега след като мина 1 час от цялата история съм бясна и ядосана newsm61 и продължавам да си рева.
Първия БХС ,който правих в първия триместър беше с резултат 1:3000, уж бил с 90% вероятност, а сега хоп 1:217.Първата ФМ при д-р Марков всичко е ОК.На какво да вярвам!?Има ли нужда въобще от това изследване, след като е една вероятност!?
 Незнам в момента съм объркана, но знам че е всичко с бебо е добре Praynigмоля се да е така, защото в противен случай незнам какво ще  да правя.Стискайте ми палци.колкото и да ме е страх от това изследване , ужаса да живея 22 седмици в тревоги ми се вижда по-голям.


Миличка, всички сме с теб и стискаме всички палци всичко да е наред утре !!!  БХС е само измерване на риска и това означава, че имаш по-голям риск в никакъв случай, че бебчо не е добре.

# 257
  • Мнения: 3
maia,не се притеснявай мила!Ей,боже тези вероятности,ето за това не искам да си ги правя тези изследвания...Успокой се и бъди сигурна,че всичко е наред!Стискам ти палци и те прегръщам!Кураж! Hug

# 258
  • Мнения: 398
Маичка с теб сме  Hug Успех утре и да си дойдеш с добри резултати
За венците- вода за уста Елудрил и много вит.С Не знам дали може да се пие таблети, но в цитрусите го има в изобилие.Паста за зъби Лакалут или Пародонтакс (тази е с ужасен вкус), но най-вече приемайте калций, защото сега той отива в изграждането на костите при детето и у майката става недостиг.Повечко сиренце, млекце и така.
Ние бяхме на док.Мъжът е пораснал, а и мамата де (83 кг.)
За отоците в краката доки каза да ям крем карамел newsm78 и много яйца.Белтъците помагали много

# 259
  • Мнения: 57
Maia,ние сме с теб,поплачи си да ти олекне,и все пак нали знаеш,че Бхс през тези сед.от бремеността не е от най-точните.Стискаме палци всичко да е наред,а за амниото-не съм правила,но ако ти го препоръчват -го направи,доколкото съм чела не е страшно ,но поне както ти си казала-няма да мислиш 22 сед.Успех мила и утре след прегледа те чакаме с хубави новини

# 260
  • Мнения: 827
Хрисе, честита синя новинка  bouquet
Ели по повод коластрата въобще да не пипаш гърдите Naughty Тя си капе от време на време и токоз - аз също имам.В никакъв случай цедене Naughty
Мая аз съм сигурна че всичко е ОК.Все пак това е изследване за евентуален риск.Сложили са някаква граница 250 и си мислят че ако си 1:251 нямаш риск а ако си 249 имаш newsm78.Аз мисля че си в норма, но не по техните показатели.Въпреки всичко щом си решила амнио е по- добре да го направиш за да изкараш лека бременност.Ще стискам палци Peace

# 261
  • Мнения: 398
ladybebi, изобщо не пипам.А и доки каза че е нормално.

# 262
  • Мнения: 916
Маичка, с теб сме и стискаме палци всичко да мине утре бързо-бързо и резултатите да са добри. Поне с амниото работата е сигурна и няма вероятности и ще бъдеш спокойна, че с бебо всичко е наред.  Hug Praynig

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 77
Ох, момичета БЛАГОДАРЯ ВИ  за подкрепата Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 2 011
Мая, стискам палци утре всичко да е ок Praynig Както казват и другите момичета - това е само оценка на риска, а не диагноза, че на бебо му има нещо. Освен това има и много фалшиво положителни резултати.
Хана, ти си нашата гордост! Аз с моя бременен мозък не мога да сметна 2 и 2, какво остава да ходя по изпити

# 265
  • София
  • Мнения: 3 789
Мая, поплачи си, ако от това ще се почувстваш по-добре. Утре силно стискам палци за амниото, да мине бързо, леко и безболезнено. Даже и на бебчо ще кажа да стиска пръстчета, ръчички, каквото може да стиска, миличкото!
Но те искам утре сутринта да си спокойна и да не се притесняваш излишно, няма нужда от такива емоции точно сега, нали? Thinking Naughty
Ще видиш после и че резултатите ще са ок, сигурна съм в това Praynig

И аз съм бясна от снощи, ама какво да ви се оплаквам. Милото беше дал колата ни на братовчед му за няколко дни, че бил на сватба в Гърция, та жена му, селянката проста, да се покажела с хубава кола. Всичко чудесно, въпреки че пределно му е ясно колко ми е далече работата и че това ми е превоза и бе кола сме блокаж, въпреки всичко я е искал. Аз бях категорично против това, но милото все пак решил да му я даде #Cussing out И кво става - върна ни я абсолютна кочина, трохи, солети и салфетки навсякъде, абе- кочината беше пълна. Това първо! Второ- с разпрана предна гума, която не става и да се вулканизира и само от гуми сега сме над 300 лв назад. Той дори и не видял къде и как я е спукал. Да не ви говоря, че и джантата беше потрошена #Cussing out #2gunfire И трето- днес карам колата да я мият и перат и какво забелязвам- и двете врати отляво чудесно са одрали нечия друга тъмна кола или някой дувар. #Cussing out  Е това вече ми дойде в повечко! #Cussing out #Cussing out #Cussing out Така се навиках на милото, изпокарахме се по тел, направо всичко ми е черно. Нямал да прави повече тази грешка, на чужд човек да давал колата! Е след дъжд качилка, му казват на това. Ма ни я бил върнал с почти половин резервор бензин. Е да му и на бензина скапан, при условия, че толкова главоболия и неудобства ни създаде! #2gunfire #Cussing out
Само чакам да имам повод да срещна въпросното братовчедче и ще му кажа хубавичко какво мисля за шофьорските му умения и жалката му персона #Cussing out #2gunfire Смотаняк!

Оплаках ви се, ама яко съм под пара #Cussing out

# 266
  • София
  • Мнения: 191
Хана, браво мила smile3501. И аз съм в петък - да не сме в един курс Mr. Green
За зодиите и аз да се отчета - ние сме телец и дева ( телеца съм аз) и много се разбираме Simple Smile
Мая, всичко ще е наред - ще ти стискам палци и после ще се хвалиш - сигурна съм Hug
Ели, ще расте ме - ами как иначе? Naughty Mr. Green
bisabork и аз съм така и се притеснявам да не стана много дебела Cry. Раждалите мами да кажат компетентно мнение какво да правим с килограмите - иначе аз се старая много да се движа и да се храня по-рядко с калорични храни ( ама ето сега изядох 3 филийки бонус и шунка и кашкавал Embarassed). Кажете моля ви как се движите с килограмите, да се успокоя Rolling Eyes
Слагайте снимки в албума Simple Smile

# 267
  • Мнения: 398
Момичета сложих малко снимки в албумчето.
Мишле не се ядосвай мило.И аз да съм и аз ще му кажа на братовчедчето.Това е кола, не конска каруца #2gunfire

# 268
  • Мнения: 1 031
Маичка стискам палци всичко да се нареди и да изкараш спокойна бременност до края Praynig Praynig Praynig С теб сме утре на амниото, сега си поплачи да ти мине и горе главата всичко ще е ОК Hug
Леле Мише ами тоя ви е съсипал колата като слушам #2gunfire това е то - от роднини само главоболия можеш да очакваш нищо друго Naughty

# 269
  • София
  • Мнения: 191
Мая, поплачи си, ако от това ще се почувстваш по-добре. Утре силно стискам палци за амниото, да мине бързо, леко и безболезнено. Даже и на бебчо ще кажа да стиска пръстчета, ръчички, каквото може да стиска, миличкото!
Но те искам утре сутринта да си спокойна и да не се притесняваш излишно, няма нужда от такива емоции точно сега, нали? Thinking Naughty
Ще видиш после и че резултатите ще са ок, сигурна съм в това Praynig

И аз съм бясна от снощи, ама какво да ви се оплаквам. Милото беше дал колата ни на братовчед му за няколко дни, че бил на сватба в Гърция, та жена му, селянката проста, да се покажела с хубава кола. Всичко чудесно, въпреки че пределно му е ясно колко ми е далече работата и че това ми е превоза и бе кола сме блокаж, въпреки всичко я е искал. Аз бях категорично против това, но милото все пак решил да му я даде #Cussing out И кво става - върна ни я абсолютна кочина, трохи, солети и салфетки навсякъде, абе- кочината беше пълна. Това първо! Второ- с разпрана предна гума, която не става и да се вулканизира и само от гуми сега сме над 300 лв назад. Той дори и не видял къде и как я е спукал. Да не ви говоря, че и джантата беше потрошена #Cussing out #2gunfire И трето- днес карам колата да я мият и перат и какво забелязвам- и двете врати отляво чудесно са одрали нечия друга тъмна кола или някой дувар. #Cussing out  Е това вече ми дойде в повечко! #Cussing out #Cussing out #Cussing out Така се навиках на милото, изпокарахме се по тел, направо всичко ми е черно. Нямал да прави повече тази грешка, на чужд човек да давал колата! Е след дъжд качилка, му казват на това. Ма ни я бил върнал с почти половин резервор бензин. Е да му и на бензина скапан, при условия, че толкова главоболия и неудобства ни създаде! #2gunfire #Cussing out
Само чакам да имам повод да срещна въпросното братовчедче и ще му кажа хубавичко какво мисля за шофьорските му умения и жалката му персона #Cussing out #2gunfire Смотаняк!

Оплаках ви се, ама яко съм под пара #Cussing out
Мишле разбирам те чудесно миличка Hug
На нас това ни се случи преди 2-3 месеца и то счупен праг на джип ( в специализирания сервиз струваше 2000лв #Cussing out). Направо бях откачила и аз като тебе. Същата работа искат да ходят на сватба, ама да са с джип ( на 2 години) и да му счупят прага, да измърсят цялата кола и да дадем и 20 лв. за автомивка. Ама аз не им останах длъжна ( съпруга нали е Девичка и не искаше да им се кара) ама аз с рогите напред им казах, че са страшни мизерници и че никога няма да се качат в колата ни - беше заприличала на кочина #Cussing out.
Така, че миличка знам за какво говориш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт