гей

  • 22 971
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Е, аз говоря за възбудата, която съпровожда ерекцията, а не за сутрешната такава, да речем..МИсля си ме разбрал.

Шапка ти свалям, че се регистрира и пишеш това публично и, че ме удостои с отговор  Hug

Още нещо да питам, ако може- има ли активни и пасивни гейове или няма такова понятие? Много съм слушала по темата, но никога от "извора", така да се каже...

А намирането на партньор трудно ли става? Все ми се струва, че на хетеросексиалните им е трудно, какво оставало на хомосексуалните, където изборът съответно е доста по-ограничен (или поне аз така си мисля!)

# 46
  • Мнения: 677
Има и такива, които просто не заслужават дадения им живот.

Гей-хейтър? Това, което си написал, кой го определя?

 И сам/а можеш да го определиш. Нима не познаваш хора в които човещината липсва, които стават и лягат с мисълта да вършат зло? Тогава какво си мислиш за тях? Не се ли замисляш кому са нужни подобни индивиди? Защо те са сред нас , докато милиони умират от глад, голяма част деца, които не са имали шанса да се усмихнат дори? Може и да звуча крайно, но вярвам , че много от вас ме разбират!

Конкретно, моля, не ме баламосвай с алабалистики. Дай ми пример за хора "незаслужаващи даденият им живот". Благодаря.

П.П. Бубо, верно ли за пръв път срещаш гей или просто ти е било неудобно да го разпиташ?

# 47
  • Мнения: 5 622
Верно, бе Сопрано.  Rolling Eyes Имам подозрения за един познат, но е твърде вероятно ако го питам да ми се разсърди, защото дефакто нямам много основание да мисля така, совен, че е странен и не понася много жени (освен приятелки, каквато съм му и аз) около себе си  Thinking

Ако познавах такъв, нямаше да ми е неудобно да питам, смятам, още повече ако и той самия се чувства комфортно със себе си.

Наистина ми е интересно от къде си намират половинки. И как ако харесат някого знаят дали е гей или не, или се движат в такъв кръг и там всичко се знае... Тая тема (за гейовете) ми е като тъмна Индия..

# 48
  • Мнения: 0
Е, аз говоря за възбудата, която съпровожда ерекцията, а не за сутрешната такава, да речем..МИсля си ме разбрал.

Шапка ти свалям, че се регистрира и пишеш това публично и, че ме удостои с отговор  Hug

Още нещо да питам, ако може- има ли активни и пасивни гейове или няма такова понятие? Много съм слушала по темата, но никога от "извора", така да се каже...

А намирането на партньор трудно ли става? Все ми се струва, че на хетеросексиалните им е трудно, какво оставало на хомосексуалните, където изборът съответно е доста по-ограничен (или поне аз така си мисля!)

Разбрах те, да. Не говоря за сутрешната ерекция, говоря за "дневната" ако може така да се нарече - в смисъл че често получаваш ерекция без дори да мислиш за нещо което би могло да я причини. При мъжете принципно ерекцията е следствие от възбудата. С всичко това искам да кажа, че ако съм в стая е хетеросексуална жена и получа ерекция, то това не означава че причината е в женското присъствие. Аз лично не съм изпитвал възбуда причинена от жена през живота си.
За активните и пасивните - да, има. Въпрос на желания, но само пасивни и само активни се срещат рядко, повечето харесват и двете позиции.
А за връзките - както и сама подчерта не е лесно да намериш точния човек дори да си хетеро, пък какво остава за гейовете - както вече подчертах сме едва 10% от световното население. Май всичко е до късмет, компромиси и най-вече дали ти самия желаеш сериозна връзка, тъй като има хора които просто нямат тази потребност. Аз лично не мога да се оплача, на 25 години съм, имал съм 3 сериозни връзки, настоящата ми е 5-годишна. За мен не е било трудно, добър човек съм, с много качества, колкото и нескромно да звучи.  Grinning

# 49
  • Мнения: 5 622
Аз лично не съм изпитвал възбуда причинена от жена през живота си.

Ето това питах по-нагоре  Wink

Много ти благодаря, че отговаряш   bouquet

А личи ли ти, че си гей? Жени харесват ли те, без да знаят, че си гей или е видно и не са ставали такива грешки?

Извинявам се, че много питам, ама....  Embarassed

# 50
  • Мнения: 0
Аз лично не съм изпитвал възбуда причинена от жена през живота си.

Ето това питах по-нагоре  Wink

Много ти благодаря, че отговаряш   bouquet

А личи ли ти, че си гей? Жени харесват ли те, без да знаят, че си гей или е видно и не са ставали такива грешки?

Извинявам се, че много питам, ама....  Embarassed

 Ми метър и деветдесет съм, често съм с тридневна брада, не мисля че ми личи особено. Обличам се малко предизвикателно, но не прекалено. Жените, да, харесват ме определено. естествено съм имал случаи, когато жени проявяат особен интерес към мен и за да не се задълбочават нещата до ненужни етапи, директно си казвам  Grinning Принципно съм открит и само пред определени хора се старая да не предизвиквам елементи на съмнение, а причините за това трябва да са ти ясни. Приятелите ми ( и хетеросексуалните ) знаят каква е ориентацията ми , естествено това не ги притеснява и затова имат място до мен.

# 51
  • Мнения: 804
Имах приятел гей. Тогава не им казвахме така.
Беше израстнал в театъра, беше екстравагантен, артистичен, облечен различно, миришеше на хубав парфюм, не грубиянстваше, не псуваше, беше перфектен кавалер, рисуваше, пишеше стихове и можех да си говоря с него до безкрай. Осъмвали сме говорейки за нещата които ни вълнуват. Мисля, че беше най-добрата ми приятелка. Времето ни раздели. Сега е някъде далеч далеч зад океана. Определено ми липсва.

# 52
  • Мнения: 677
Данипловдив, много избирателно отговаряш.

# 53
  • Мнения: 5 622
Хехе, мерси за откровеността  Wink

. Приятелите ми ( и хетеросексуалните ) знаят каква е ориентацията ми , естествено това не ги притеснява и затова имат място до мен.

Оставаше и да има хора, които биха се отдръпнали от някого, защото има друга сексуална ориентация...възможно ли е изобщо?!  Rolling Eyes

 Ми метър и деветдесет съм, често съм с тридневна брада, не мисля че ми личи особено..Жените, да, харесват ме определено. естествено съм имал случаи, когато жени проявяат особен интерес към мен и за да не се задълбочават нещата до ненужни етапи, директно си казвам  Grinning

Много мъже биха ти завидяли, казвам ти  Wink

1.90...То и на мен ми трябва такъв мъж  Mr. Green

Супер си. Наистина ти благодаря за разговора  Hug

надявам се да ти хареса форума и да останеш  Wink

# 54
  • Мнения: 0
Данипловдив, много избирателно отговаряш.

Просто не зная какъв отговор очакваш за да ти го дам. Искаш "конкретни примери" ! Това имена, адреси , ЕГН и телефонни номера ли трябва да означава?

# 55
  • Мнения: 2 448

Супер си. Наистина ти благодаря за разговора  Hug

надявам се да ти хареса форума и да останеш  Wink

Eй, Бубе, изкара му душата на човека с въпроси / не че не се радвам, щото мен ме беше срам да питам /, добре, че е толкова словоохотлив.  Grinning
Дано му хареса форума , все пак повечето сме жени, а ние не бихме го сдъвкали,  за разлика от мъжете, на които определено не им става приятно, не знайно защо.   Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 5 622


Eй, Бубе, изкара му душата на човека с въпроси / не че не се радвам, щото мен ме беше срам да питам /, добре, че е толкова словоохотлив.  Grinning


Това като в училище. Всички искат да знаят, но никой не пита. (Освен мен, разбира се)  Crazy

а ние не бихме го сдъвкали,  за разлика от мъжете, на които определено не им става приятно, не знайно защо.   Rolling Eyes

Да бе, що така? И много обичат да се обиждат на гей.  Rolling Eyes И как скачат да се бият като им кажат такова нещо, не е истина  Laughing 

# 57
  • Мнения: 0
Хехе, мерси за откровеността  Wink

. Приятелите ми ( и хетеросексуалните ) знаят каква е ориентацията ми , естествено това не ги притеснява и затова имат място до мен.

Оставаше и да има хора, които биха се отдръпнали от някого, защото има друга сексуална ориентация...възможно ли е изобщо?!  Rolling Eyes

 Ми метър и деветдесет съм, често съм с тридневна брада, не мисля че ми личи особено..Жените, да, харесват ме определено. естествено съм имал случаи, когато жени проявяат особен интерес към мен и за да не се задълбочават нещата до ненужни етапи, директно си казвам  Grinning

Много мъже биха ти завидяли, казвам ти  Wink

1.90...То и на мен ми трябва такъв мъж  Mr. Green

Супер си. Наистина ти благодаря за разговора  Hug

надявам се да ти хареса форума и да останеш  Wink

Повярвай ми , има хора които не могат или не искат да приемат различните от себе си. Ще ти дам един пример - в училище ( май в 9 клас беше) едно момиче се влюби силно в мен, не се бе влюбвала преди и в мен намери в общи линии всичко което е търсила. Когато й казах и изведнъж от "любов моя" станах "гаден педал" и всичко това само защото не мога да отговоря на чувствата й,  а иначе уж бяхме приятели. Но тук не спря всичко, тогава излизах с едно момче което тя познаваше - отиде и изпя всичко за нас на родителите му! И на класната докладва подробно, само че тя ( класната ) вече ни бе заварила с това момче да се целуваме в една от тоалетните и не се изненада особено  Rolling Eyes Абе луда работа казвам ти! така че има хора които не могат да те приемат такъв какъвто си, независимо какво си означавал за тях!

 

# 58
  • Мнения: 677
Данипловдив, много избирателно отговаряш.

Просто не зная какъв отговор очакваш за да ти го дам. Искаш "конкретни примери" ! Това имена, адреси , ЕГН и телефонни номера ли трябва да означава?

Има и такива, които просто не заслужават дадения им живот.

Гей-хейтър? Това, което си написал, кой го определя?

 И сам/а можеш да го определиш. Нима не познаваш хора в които човещината липсва, които стават и лягат с мисълта да вършат зло? Тогава какво си мислиш за тях? Не се ли замисляш кому са нужни подобни индивиди? Защо те са сред нас , докато милиони умират от глад, голяма част деца, които не са имали шанса да се усмихнат дори? Може и да звуча крайно, но вярвам , че много от вас ме разбират!
[/b][/color]

Понеже виждам, че ти познаваш, а аз очевидно не. Хванах се за думата, а ти бягаш от отговор. Искам пример за зли хора, незаслужаващи живота си. Какво точно правят, как и къде ги вършат тези злини, вируси ли разпространяват в Африка, че мрът милиони деца и защо не си сигнализирал в Прокаратурата за това?

# 59
  • Мнения: 2 448
Сопрано, освен да се радваш,че не познаваш зли хора. На твое място направо бих била щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт