Разделно хранене-част 25

  • 14 412
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 371
Привет , милички ! Алексче ,  Heart Eyes кафенцето е супер , както винаги ! За съжаление , щего пийна набързо , защото сменям тапети  Sick!Преди морето сменихме в големия коридор , а сега е ред на малкото коридорче.Но , колкото и малко да е , повлича след това едно чистенееееее - знаете как е !
Ками ,  Hug  чудесно е , че ще се радвате на ново жилище , но се въоръжи с търпение , защото приказката за майсторите е абсолютно вярна! Преди три години правих основен ремонт на моя апартамент ( там живее майка ми сега ) и , въпреки  че майсторите са ни близки , пак имаше моменти дето си късах нервите. #Cussing out С Алексче споделихме строителни неволи на морето. Миличка , надявам се , че вече всичко е наред около къщичката ! Peace
Сладуне ,  Heart Eyes Hug Praynig! Мисля зя теб , а после чакаме включване Peace!
Софи , чакаме снимки  Hug!Заместването на звукове в тази възраст е съвсем нормално , не се притеснявай ! Иначе как ще се радваме на неподражаемият"бебешки" говор? Laughing
Много цунки на всички и по- късно пак ще намина ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 7 263
Девойки току що получих радостен смс от Сладунка гласящ
"Палцестискането помогна!!!! Целувки на всички!!!"

Да и е честито завършването и и пожелавам от тук нататък пътя да е все напред и все нагоре!!!! smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

Браво Сладунче, Браво Миличка!!!
 Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 2 724
Ихааа ,страхотна новина, Лени newsm44bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Най -после Сладунчето ще си отдъхне .
Присъединявам се към пожеланието ти и добавям -все по -уверена в себе си !
Госпожата, ние сме непрекъснато в ремонт, все има нещо, което да се подновява ,освежава, строи ...
От една страна ми омръзва,от друга си казвам -докато има какво да се прави, значи сме живи и здрави. Grinning
Ками ,частта с обзавеждането ми е най- приятна.
Обичам да обикалям магазини, мебелни фирми, обожавам миризмата на новичко и чистичко... Grinning
Софи ,на тази възраст децата са най- интересни ,мили ,обичливи.
Радвайте се една на друга максимално.
В София хладно ,а при нас пак горещо.
Имам да обикалям насам -натам ,а като погледнах колата- цялата в прах и мръсотия  ooooh! ooooh! ooooh!
Май ще трябва да се къпе ...
Кучето и то горкото пак има нужда от ресане ,в тая жега как ли се чувства в дебел кожух?!
Трябва да я окъпя пак, но като е по -голяма от мен ,вече не мога сама .

# 273
  • Мнения: 533
МИлинкииииииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
НЕ можете да си представите какво чувствам, направо ще се пръсна хехе, четири години усилия с тая магистратура и квалификацията са вече зад мен, с успешен край, хехе Hug Не искам да звуча бележкарско, за мен е психологическа победа над собствената ми склонност да оставям нещата незавършени Embarassed, доказах си, че МОГА  да бъда и друга хехе Heart Eyes Иначе за протокола, хехе, съм отличничка Blush
Сладунките ми, помогнаха ми най-вече добрите ви сърца Hug С толкова хубава енергия, че и семейно палцестискане организирах hahaha, щеше да е грехота да не успея хехе
За банкета, ще се радвам на скорошна срещичка, пиенето е от мен, ще стъкмя и някой неразделен десерт хехе Heart Eyes
Ще почивам малко, че от 4ч ранобудствам Crazy Благодаря на всички Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 338
БРАВООООО на Сладунка! Много се радвамзюа теб! Честито!
Аз ще пиша по-късно Целъвки на всички  bouquet

# 275
  • Мнения: 3 371
Сладуне , браво ! newsm44 newsm51 smile3501 Много се радвам за теб , а като знам как се чувствах по време на моите изпити и дипломна защита - абсолютно разбирам цялото ти притеснение! Важното е , че всичко свърши и напрежението е зад гърба ти  Peace!На мен даже ми липсваше , след като мина време , даже и сега от време на време ми идват идеи за някоя нова магистратура. Ама бързо ми минава , де  Wink!
Алексче ,  Heart Eyes и на мен ми е любим момента на обзавеждането , а и сега има такива красоти.Аз подмених абсолютно всичко ( за ужас на майка ми !) , оставих само любимото и диванче в кухнята , че да не получи инфаркт Wink и , въпреки това пак се заглеждам по мебелните магазини (за ужас на мъжа ми !) - толкова много красоти има , как да им устои човек Peace!Ками , ще имаш голям избор при покупките  Peace!Къде е новото жилище , ако не е тайна ? Надявам се , че няма да напуснеш любимият квартал!
Куклички , изоставям ви и отивам да се бухна в банята , че и аз предималко приключих с чистенето и лъскането ! Лека и спокойна нощ ви пожелавам и ви цункам много! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 276
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладунче,честито,честито Hug.Много се радвам за теб Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 533
Ето ме и мен Mr. Green
Добрутро на всички разделни красавици Hug
Уж трябваше да съм се понаспала, но снощи от умора не можах да мигна, та чак към 1ч ме повали Сънчо ooooh! Благодаря на всички за подкрепата, страхотни сте Hug
Сега давам малко почивка на главицата с работа, после към нови висоти в търсене на къща хехе hahaha луд умора нЕма Mr. Green
Алексче, липсвахте ми всички, и ще чакам новинки за твоята щерка Heart Eyes Пък на синчето, жив и здрав да е, и дай боже да му потръгна с новата диплома Praynig Да кажа, видях снимките, изглеждаш страхотно, може и аз да се престраша да ви покажа снимки по бански Blush Иначе, не съм напълно разделна, но спортът е екстра, така че компенсирам Hug Пак съм си 48кг Crazy, но не се стряскайте, на различни кантари ме показва с един-два кг повече #2gunfire hahaha
Госпожата, благодаря Hug Ще чакам да се запознаем също и на живо мнооого скоро, че доста поводи ми се събраха за празник Heart Eyes И ти изглеждаш много свежа, както си те представях Heart Eyes
Леничке, толкова хора се оказа, че се гордеят с мен, че ми стана още по-благо да душата  Hug Маденце, Неса сигурно не я свърта вече от нетърпение Heart Eyes И аз така, че краят на месеца е начало и на моята нова работа Hug
Ками, аз майка ми също не я виждам често, но гледам и да не е за дълго Embarassed, че все за нещо ще се задърлим, все не съм достатъчно добра...Даже снощи веднага ме пита, кога щяла да ми бъде готова дипломната работа ooooh! Но си я обичам с цялото сърце Heart Eyes Пусни снимки на малкия Heart Eyes
Мимче, малкия ти е голям сладун, много игрив поглед има хехе
Мишееее, липсваш ми и ти, какво става с бурната ти младост, ей Hug
Софиии, как щях да пропусна Embarassed, миличка, 3 кг са си доста, като знам колко страхотно изглеждаш Heart Eyes Малката наистина хубавее с всеки ден Hug Кога ще идваш пак към Сф?
Вече обмислям къде да ходим на планина, хехе, макар че в неделята не издържахме и ходихме на Тетевенска Баба, ходих си по гащи и се пекох на воля Blush Такава освободеност не съм чувствала от години ххехе
Алексче, как се правеше онзи десерт от ягоди и желатин?
Цунки и прекрасен ден Hug

# 278
  • Мнения: 2 724
Добро утро, милички Hug.
Сладунче ,нямаш представа колко се радвам за теб Hug!
Този месец преживявам за втори път такива емоции...
Между другото и аз попитах сина си кога ще му е готова дипломата  Mr. Green/такива сме майките/.
Благодаря за комплиментите ,малко отблизо са снимките, нищо скрито да няма hahaha...
Щерката иска да работи, но освен за сервитьорка, друго не се намира /не и сезонно/.
За синчето и аз се моля жив и здрав да е, пък може и столичанин да стане Wink.
Мади, Неса сигурно вече няма търпение да дойде 1 август .
Аз също чакам тази дата, тогава излизат резултатите от кандидат -студентските изпити /за мои близки хора/.
Госпожата ,друго си е новичкото.
В момента се опитвам да накарам мама да изхвърлим някои мебели от дома и, защото е претрупано .
Тя обаче се е вкопчила в тях /донякъде я разбирам ,но..../
Аз да се оплача ли- напоследък всяка вечер имаме гости и като се наредят едни ми трапези  ooooh! ooooh! ooooh!,после -лошо...........................
Не мога да разтоваря и се чувствам подута и тежка.
Иначе си ходя на тренировки и там ми е много хубаво .
Няма повече да рИвЪ, трябва да се взема в ръце Naughty.
Хайде сега да си изпием кафенцето и да се радваме на прекрасния летен ден Hug
 http://www.public-republic.com/wp-content/uploads/2007/09/kafe_hearts.jpg
Йонито, Мим4е, къде изчезнахте?

# 279
  • София
  • Мнения: 3 787
Алексче,мерси за хубавото кафенце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Имам нужда от него Grinning

Ние с милото пак тръгваме на обиколки за кухня.Вчера обиколихме сума ти фирми-ужасна работа.Никъде не могат да ми предложат това,което искам.И то като не им поставяме ограничение  цената и кухнята ми е съвсем права-само на една стена без никакви чупки Tired
Ще видим днес дали няма да се намери нещо по-добро newsm78

Лек ден и целувки на всички Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 2 724
Ками, а защо не си направите по свой проект?
И ние така -не си харесахме нищо готово ,но нашата кухня е Г образна .
Поръчахме я и след един месец беше готова ,малко повече почакахме за плот, защото този ,който ми харесваше ,го нямаха в наличност, но си заслужаваше  чакането. Успех в търсенето днес и не се ядосвай  Hug.
Мишенце ,а днес няма ли цаливки ?

# 281
  • Canada
  • Мнения: 277
Експресна визита Mr. Green

Здравейте мили мои! Heart Eyes

Сладун 4естито! Браво на теб! Peace В4ера си легнах с мисълта за твоя изпит и ти пожелах успех! Hug
Оххх и аз имам една магистратура незавършена ooooh! дали ще успея да я завърша(много дини бях награбила под една мишница Rolling Eyes), не 4е ми трябва, но и аз не оби4ам незавършени неща..........

Алекс все забравям да ти 4еститя за дипломирането да сина ти Embarassed
Пожелавам му успешна реализация и отворени врати навсякъде! Hug

Мацки страшно е тук при мен с тези трапези Confused Аз много се старая да не бъркам храните , но ..... 4уствам се подута и тромава като ме4ка..... Sad
За нищо не ми остава време,  ooooh! търкулва се деня и направо не го виждам Thinking

Много гушки от мен, тръгвам и  си мисля за вас и каква комбинация да направя за да вляза във форума..... Wink

# 282
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Привет, сладурки Hug Hug
Много ми липсвахте и чакам да дойдат почивните дни, за да мога по-често да пиша. В много намален състав сме на работа, днес вече почна да ми прикипява.След работа  все някакви задачи, гости... искам вече спокойствие. Трябва и банята да чистя, но това ще ми е анти-стрес терапията утре след работа. Crazy
Първо да честитя на Сладунка  Heart Eyes Hug Много се радвам за теб!   bouquet
На Алекс със закъснение : Честит празник на съпруга ти! Simple Smile
Госпожо, поздрави на половинката от нашата група Simple Smile Домашния или е-мейл адреса да ти пиша на лични? Толкова съм изперкала, че не мога да мисля вече. Party
Мади, не спирахме в София за мое голямо съжаление. Мъжът ми като се запъна да сме се прибирали ... Не можах с никой да се видя.
На всички много прегръдки и целувки.
Отивам да правя манджа.

# 283
  • Мнения: 3 988
Минавам да се разпиша. Разделни сме още, но утре ще имаме гости и десерта за тях е тирамису, което правих до преди малко. Мисля, че няма да се сдържа.  Embarassed

Позволявам си да заместя алексче и да ви пусна по едно кафенце, преди да си легна. На вас - добро утро, честито, горе главата... на кой-каквото му допада на настроението и случая!  Hug

# 284
  • Мнения: 2 724
Добро утро народе  Hug!
cubbit,ти се появи  Party!
Благодаря за кафенцето, много е арт Hug.
Като си разделна има ли резултати ,много набързо се измъкваш, дай повече инфо как си, що си?
Мим4е ,благодаря  Hug.
Защо не ми дойдеш на гости ,аз имам две бани  Laughing.
Пък после ще му спретнем една разделна почерпка ,а на Даме ще му дам цял пакет с мокри кърпички hahaha.
Йонито, липсват ми разказчетата за твоето сладурче.
И аз напоследък се излагам, не съм била толкова неразделна, все нещо обърквам .
Преди изобщо не можеха да ме съблазнят с нищо ,а сега ангелът ми е отслабнал Crazy.
Сладунче, почина ли си малко ?
Чакаме те .
Госпожо ,освежаването на апартамента завърши ли, а барбекюто готово ли е?
Синчето как запълва ваканционните дни?
От Мишето все още си очаквам цаливките ......
Мади ,решихте ли къде ще е купона на Неса ,времето лети ,още една седмица остана...
Софи, има мъничка вероятност след около 10 дена да пътувам до Велико Търново, дано успеем да се видим поне за малко Praynig.
Лени ,ти кога излизаш в отпуска ?
Ками ,хареса ли си кухня?
Аз пак имах гости и знаете ли какво- най- много им хареса- домашния хляб.
Те живеят в Испания и всичко българско и родно им е вкусно и истинско, но такъв хляб не били яли никога.
Тази вечер май ще сме сами и аз съм в чуденка какво да готвя newsm78.
Ако ми донесат див шаран ,то е ясно, но ако няма,  вече съм изчерпана от идеи, пък и не ми се приготвя нищо .
Сега ще ви оставям ,желая на всички прекрасен ден Hug.
Няма да сервирам кафе, защото друг се е погрижил ,но ще ви поздравя с една песен Heart Eyes
 http://www.vbox7.com/play:23a919d0

Общи условия

Активация на акаунт