HYPOXI терапия

  • 23 919
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
Отново съм аз - преди малко проверих страницата на хипокси - вече са качили видео!

Може ли линк към него, не го намерих.

# 16
  • Мнения: 0
Привет, сори за забавянето - ето линка, http://www.hypoxibg.blogspot.com
Някой пробва ли се вече?

# 17
  • Мнения: 2 663
Здравейте, мацки
Моя дружка мина месечната програма и резултата е страхотен  Shocked свали по няколко сантиметра от обиколките си.Направо страхотно Crazy Бях много скептично настроена, както към повечето такива процедури, но направо зяпнах като я видях.
 Мисля да се пробвам и аз(имам нужда от моделиране, предимно) и ще ви държа в течение за резултатите

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Безгрешна, успех  Peace

За мен е важно да разбера как HYPOXI се бори с целулита и до колко са трайни резултатите, така че чакам отзиви  Hug

# 19
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
vadjra, не знам дали аз съм единствената, която не е доволна, но все пак искаш мнения..
на теория звучи супер, процедурите са приятни, загряваш наистина дупето и краката, а уреда за целулит е със силен вакум, просто не знам защо при мен нищичко не се получи Cry явно си зависи много от човека, тялото, метаболизма.. повечето хора май са много доволни, ако са ти излишни парите - давай, няма как да разбереш без да си пробвала

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
nuance, съжалявам  Rolling Eyes

Нямам излишни пари със сигурност, но си мислех, че ако преборва успешно целулита си заслужава парите...

# 21
  • Мнения: 13
Аз също се интересувам дали се свялат килограми или при излишни килца, трябва първо да се свалят и след тов ад асе модилира фигурата.

Някой дали успя да проучи въпроса?
 Grinning

# 22
  • Мнения: 3 461
Някой може ли да ми изпрати на лични мобилния на Ева(май така се казваше съсобственичката) от Hypoxi, трябва ми спешно.

# 23
  • Мнения: 2 013
Възраждам тази тема, но от днес и аз ще започна курс с терапията. Ще ви държа в течение за резултатите в сантиметри, които са по-важни всъщност. Отделно ще продължа да спазвам Дюкан. Както се вижда от линийката, имам още 16 килограма за сваляне.

# 24
  • Мнения: 157
Възраждам тази тема, но от днес и аз ще започна курс с терапията. Ще ви държа в течение за резултатите в сантиметри, които са по-важни всъщност. Отделно ще продължа да спазвам Дюкан. Както се вижда от линийката, имам още 16 килограма за сваляне.

Как върви терапията? Доволна ли си и има ли ефект?

# 25
  • Мнения: 2 013
Възраждам тази тема, но от днес и аз ще започна курс с терапията. Ще ви държа в течение за резултатите в сантиметри, които са по-важни всъщност. Отделно ще продължа да спазвам Дюкан. Както се вижда от линийката, имам още 16 килограма за сваляне.

Как върви терапията? Доволна ли си и има ли ефект?

Терапията е доста приятна, оказа се. Не е пасивна, половин час въртя педали, половин час бърз ход на пътечката. Със съответните костюми. Съчетавам я с диета (с изключение на вчера, когато се поолях) и има ефект. До момента съм ходила 5 пъти. Ефектът е най-вече в талията и корема, бедрата и дупето по-бавно се дават. Има видимо намаление на целулита. Струва ми се, че 12 процедури за моя случай обаче няма да са достатъчни.   

# 26
  • Мнения: 157
Divana, радвам се че си доволна.
Явно парите си струват, щом наистина има резултат.
Замислям се и аз сериозно. Започвам да спестявам.  Crazy

# 27
  • Мнения: 1
такам ... не съм много запозната със всичкото това нещо извинявам се  Simple Smile Но искам да попитам тази процедура развива ли някаква топлина или там някакви градуси ? newsm78    много искам да си  направя някаква подобна процедура за стягане само че при мен има проблем да няма топлина или да не се вкарват някакви гелове подкожата  каквито има при други процедури. тъй като кожата ми е много чувствителна и  ми е строго забранено тези неща ... та при хипокси има ли нещо подобно ?  newsm78

# 28
# 29
  • Мнения: 2 013
такам ... не съм много запозната със всичкото това нещо извинявам се  Simple Smile Но искам да попитам тази процедура развива ли някаква топлина или там някакви градуси ? newsm78    много искам да си  направя някаква подобна процедура за стягане само че при мен има проблем да няма топлина или да не се вкарват някакви гелове подкожата  каквито има при други процедури. тъй като кожата ми е много чувствителна и  ми е строго забранено тези неща ... та при хипокси има ли нещо подобно ?  newsm78

Не, няма топлина, няма и гелове. Има вакуумиране. В единия костюм се чувстваш като филенце, което го вакуумират Joy И пот се лее. Преди да ти се назначи програма - с минути, сила на вакуумиране и пр. , те преглежда обстойно високо квалифициран кинезитерапевт. За моя корем казаха, че е много нежен и общо взето там се включва слаб вакуум, поне доколкото разбрах. 
Мисля, че може да се отиде на консултация и да се прецени за теб ли е или не е.

Общи условия

Активация на акаунт