HYPOXI терапия

  • 23 914
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
И още нещо да добавя - мисля си, че 12 процедури за недостатъчни за наистина видим ефект. Т.е. който реши да го прави, трябва да е готов да плаща по-дълго. Разбира се, всеки случай е индивидуален.

# 31
  • Мнения: 1
а колко курса трябва да се направят
доколкото знам един курс е равен на 12 процедури нали така?  Thinking
тогава колко курса  Rolling Eyes
а и другото което искам да питам е ...  #Crazy събличаш се и тогава обличаш този костюм нали така без никви дрехи дори и бельо ?  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 013
12 посещения включват по 3 процедури - на колело, на пътечка и в един костюм за цяло тяло, лежиш, вакуумират те, едни балончета те гъделичкат леко и действат върху кожата и целулита. Облечен си - с бельо, отгоре с трико с къси ръкави и къси панталонки. Триката ги раздават там.

Всъщност не знам колко процедури са нужни, но ми се струва, че 12 посещения не са достатъчни. За мен със сигурност - аз имам и да свалям килограми, не само да оформям тялото си. Приятелката ми, която ходи с мен, има за цел да свали от бричовете и горната част на бедрата. Като свършим 12-те, ще пиша какви са резултатите при нея.

Но е доста приятно, след тренировка се чувствам много добре. Ако си измисля финансиране, бих го превърнала в дълготраен фитнес режим Laughing

# 33
  • Мнения: 1
Ами аз всъщност нямам проблем с излишни килограми за мое щастие  Simple Smile
просто искам да си стегна тялото и да махна малкото целулит който имам и другото което ме дразни е че ми се появиха малко паласки и адски много си се дразня никога не съм имала проблеми със тялото си но все пак искам да е всичко окей  Peace  и да се надявам че от 12 процедури ще има ефект  Praynig
единственото което ме притесняваше беше това дали има някаква топлина или гелове ... и много ти благодаря че ми отговори на въпросите   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 013
Да добавя, че забравих - трябва да нямаш проблеми с вените и сърдечни заболявания. Засилва се кръвообращението, оттам идва ефекта.

# 35
  • Мнения: 1
ами не нямам проблеми с вените и сърцето


но при мен не трябва в никакъв случай да се получава претъркване на кожата тъй като пих едни хапчета за кожа и в момента кожата ми е много нежна като на бебе нямам никакви проблеми с нея освен че е много чувствителна

това неща получава ли се търкане на кожата
и вибрациите силни ли са ?
аз искам само едно стягане на краката и махане на малко целулит както и коремна област

# 36
  • Мнения: 2 013
Най-добре отиди да те види инструкторът и да прецени кожата ти ще го понесе ли и как ще й се отрази.

# 37
  • Мнения: 1
Ами ще отида тия дни


а принципно при такива процедури възможно ли е след време да се върнат примерно излишни килограми или да се отпусна още повече или нещо подобно
знам че трябва и поддържащи процедури
но например тези неща възможно ли е да се случат или дасе наруши метаболизма ?  #Crazy newsm78

# 38
  • Мнения: 1
+ какви пари всичкото Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3
Privet na vsi4ki zapaleni po tazi protsedura  Simple Smile Nyakoi ve6t v ne6tata moje li da kaje za kakvi pari4ki stava vypros i koe studio pose6tavate?

# 40
  • Мнения: 278
До колкото знам, 12 посещения са около 1000 лв. Аз имам само малко за дооформяне и разбира се целулит за махане, смятам преди лятото да мина един курс, но при мен проблема е с гледането на детето.... Затова имам въпросче към Divana, с каква продължилност са заниманията? Колко време да си отделя за едно посещение с цялото това обличане на костюми и самата тренировка?

Благодаря предварително!   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 492
Днес им се обадих и ми казаха , че 12 процедури са 1180 лв .
После разгледах таблицата в сайта им - около 3 - 4 кг за месец , загубени мазнини около 10 % .
Е да дам 1200 лв , но да стане за седмица , то за месец със спорт и диета ще постигна същото .  Thinking
А така се надявах да са открили някакво чудо .  Blush

# 42
  • Мнения: 3
Наистина е скъпо  Sad При това маи няма гаранция, че няма да си върнем килцата  Thinking Но след всичко, на което съм се подлагала, може би това ще е поредната ми приумица  Blush Още утре ще звънна  Wink

# 43
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,

какви резултати постигнахте с метода?

Правят ле ви индивидуален хранителен режим и консултация с диетолог? Laughing

# 44
  • Мнения: 100
Да побутна темата. Simple Smile Може ли някакви отзиви от миналите тази терапия? Лятото е вече зад ъгъла, трябва да се действа своевременно.  jump

Общи условия

Активация на акаунт