Има ли връзка между леката бременност и раждането?

  • 2 491
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Ужасна бременност и невероятно кротко ангелче.


Не искам да те плаша, но тези ангелчета като бебета след годинката обикновено стават големи дяволчета.

Моето пък и досега си е ангелче Grinning Wink...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ужасна бременност и невероятно кротко ангелче.


Не искам да те плаша, но тези ангелчета като бебета след годинката обикновено стават големи дяволчета.

Моето пък и досега си е ангелче Grinning Wink...
Наистина се радвам за теб, защото околомен всички, които бяха с ангелчета, сега са се видели в чудо. Започнаха да се укротяват едва във втора група на детската градина. Да те е живо и здраво.

# 17
  • Мнения: 3 479
Според мен няма. Аз карам леки бременности, почти неусетно. И двата път родих трудно (по мое мнение), много ме болеше. Децата ми бяха спокойни бебета. При приятелките ми съществуват всякакви варианти - например лека бременност, леко раждане, плачливо бебе. Според мен всичко е индивидуално.

# 18
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
 1. Бременност - до 4-ти месец с 4-5 кратно повръщане на денонощие (повръщах и нощем), от -ти месец до края без никакви проблеми.
 2. Раждане - много леко.
 3. Бебе - ревливо през 4 и 5 - ти месец, след това 5-8 месец беше златен период,а сега...просто свиквам да гледам МНОГО буйно дете!...А още не е проходил  Sad

# 19
  • Мнения: 3 818
Не мисля, че има връзка между едното и другото (може би за да се установи подобна, трябва да се направят бая изследвания и статистики), но все пак за протокола- имах много лека и спокойна бременност , много леко раждане и за момента много спокойно бебе. Ама то е на месец и половина, тепърва има да проявява характер;).

# 20
  • Мнения: 5 299
Аз имах много лека бременност-всъщност ако не беше огромния ми тумбак preggo-нямах никакви други неразположения-родих точно за 2 часа и бебе е изключително кротко,но и аз съм чувала че кротките бебета после стават мнооого палави newsm78

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Лека, даже много хубава бременност, чудесно раждане, изпълнено с много положителни емоции и кротко дете - палаво съвсем в нормите, като бебе - кротка.

# 22
  • Мнения: 2 950
Аз имах много тежка бременност - огромен корем, повръщане от 1 до 9 месец /дори в родилното повръщах/, кървене на венци, високо кръвно, контракции, кофти работа. Раждането ми беше доста продължително и възстановяването доста болеше, но пък бебка е мнооооооооого кротка, спи нощем и за сега нямам никакви проблеми с нея!

# 23
  • Мнения: 3 611
При мен бременността беше песен - ако не ми растеше корема нямаше и да раzбера, че съм бременна.
Затова пък раждането се проточи доста дълго (но и с него не съм имала някакви проблеми), но пък аz се опитвах да родя с кръстосани крака.
После колко ме бъzикаха ... Embarassed
Янис като беше бебе беше супер спокоен, не плачеше, не съм раzбрала въобще кога са му поникнали zъбите, не се е раzболявал и въобще "нямаше грешка".
Сега обаче... май го е хванал детският пубертет... Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 3 060
Май наистина няма връзка, но за статистиката:
Мнооого лека бременност, пиех кафета по няколко на ден и всички ми казваха, че ще имам нервно бебе - нищо такова, спокойно ми е ангелчето, родих за 2 часа, според мен защото много се движих, спортувах.
Пожелавам ти леко раждане и спокойно бебче!

# 25
  • Мнения: 1 032
Ами това не е ли много относително? newsm78
За едни едно е леко, за други не е.
И двете ми бременности бяха леки според мен и пак според мен не леки раждания. Първото 10часа, а второто за мнооого по-кратко, но пак ми се увидя и имах чувството, че няма да му се види края. Wink

# 26
  • Мнения: 3 562
Никаква връзка няма.... мнооого лека бременност! Мнооого трудно раждане... бебка беше много неспокойна до 4-5ия месец и от тогава е едно, постоянно усмихнато злато  Crazy няма рев, няма мрънкане, няма събуждане нощем  Mr. Green спи от 9 до 9   Mr. Green
Абсолютно същото и при мен Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 123
не вярвам да има някаква връзка
Първата ми бременност беше лека и спокойна, родих сравнително бързо и лесно и в началото детенце беше спокойно но след 8-9 месец стана точно обратното. Беше си трудно дете до към 3 годишна възраст - ревове, истерии, постоянни събуждания през нощта и какво ли още не.
Сега като изключа гаденето до края на 3 месец също карам лека бременност, и макар че имам някои притеснения се надявам на спокойно бебе.

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 334
не мисля че има връзка. раждането ми беше много по-положителна емоция от бременността,а детето ми засега е много спокойно,но както казаха по-горе сигурно е генетично заложено.

# 29
  • Мнения: 3 200
Според мен няма връзка. Аз имах много трудна бременност и много лесно раждане

Общи условия

Активация на акаунт