По колко пъти на ден е нормално да пиша 6 месечно бебе

  • 9 866
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
Непременно ще пиша!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 617
Не чакай вторник миличка! Иди веднага!
 Не искам да те плаша, но около 4-5 дни преди да разберем, че Теди има сърдечен проблем почти спря да пиша. Особено нощем. Усъмних се, че е много малък да се контролира вече, но не се бях панирала. Чак когато ме питаха дали пиша, тогава осъзнах. Успех и дано тревогата ти да е била напразна!

# 17
  • Мнения: 191
Аз също смятам, че може да ти е понамаляла кърмата, моето бебче на тези месеци (пак на кърма) пишкаше много често.

# 18
  • Мнения: 9 973
пишкаше често Peace

# 19
  • Мнения: 3 034
и аз за Тео на Слави се сетих  Rolling Eyes бебетата трябва да имат минимум 6 мокри памперса на ден.  Rolling Eyesтакова състояние може да бъде опасно. на твое място изобщо не бих чакала до вторник  Naughty

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
задължително още днес детето на НЕФРОЛОГ - БУева е отпуска, но ЛИлова или Гайдаров
това е опасно - или е признак за обезводняване, или може да е проблем не дай бог с бъбреци или още нещо
не може да се чака
спирането на пишкането или изпишкване по-малко от два-три пъти наден при детет пиещо мляко като основна храна е недопустимо

# 21
  • Мнения: 1 674
Бързо на лекар и да пишеш какво става.

# 22
  • Мнения: 686
Не чакай вторник миличка! Иди веднага!
 Не искам да те плаша, но около 4-5 дни преди да разберем, че Теди има сърдечен проблем почти спря да пиша. Особено нощем. Усъмних се, че е много малък да се контролира вече, но не се бях панирала. Чак когато ме питаха дали пиша, тогава осъзнах. Успех и дано тревогата ти да е била напразна!
Слави,четях темата за Тео и точно затова много се притесних,кото открих почти сух памперса.Но явно има нужда от течности и затова пишаше по-рядко.Много ми помогна съвета на Хриси051(да му давам водичка с пипетата).Събота и неделя го държа по гащички,без памперс и пиша над 10 пъти но по малко и като му давам водичка с пипетата,понапълни и повече нощния памперс.Днес е с памперс,не е препълнен,но е мокър.Утре ще ни пусне изследване доктора.Наистина се надявам да не е нещо сериозно.Благодаря ви за отзивчивостта на всички,утре ще пиша пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Консултирай се с лекар, според мен не е нормално.

Водата не знам с пипета дали е добра идея, сигурно е голям тормоз - по - добре пробвай със захар, сок, леко затоплена...

# 24
  • Мнения: 686
Не се уточних пипетата от Панадола(все пак е 8 мл) и определено има полза,въпреки,че е доста трудно.А доктора ще го види утре.

# 25
  • Мнения: 62
mamaYanni ние имахме абсолютно същия проблем преди 2 седмици!когато отидохме при доки за бъбреците тя се засмя и ми каза-като детето не приема нищо през часовете в които спи в тези жеги е абсолютно нормално и да не пишка.ако си пишка добре през деня няма място за притеснение newsm78
и аз много се чудих дали да й вярвам но е факт ,че сега в студените  дни си се будеше с мокър памперс...
стискам палци и с вас всичко да се окаже напразна тревога за мама Rolling Eyes Hug Hug

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
mamaYanni ние имахме абсолютно същия проблем преди 2 седмици!когато отидохме при доки за бъбреците тя се засмя и ми каза-като детето не приема нищо през часовете в които спи в тези жеги е абсолютно нормално и да не пишка.ако си пишка добре през деня няма място за притеснение newsm78
и аз много се чудих дали да й вярвам но е факт ,че сега в студените  дни си се будеше с мокър памперс...
стискам палци и с вас всичко да се окаже напразна тревога за мама Rolling Eyes Hug Hug
по принцип докторката има право
но ако бърка...
извинявам се, но ще цитирам моя позната от тук - нейното педи бе лекувало момченцето й с някакви капки при положене, че детето е имало проблеми с бъбреците и резолтатът бе летален за детето...
надявам се да не бъркат педитата ви, но вие все пак що не идете и на нефролог? в крайна сметка един ехограф и едно излищшно разкарване е по-безобидно от някое лекарска грешка...

занм ли, вече съм се налеча на толкова некадърни лекари и съм видяла още толкова та само на приказки не вервам....

# 27
  • Мнения: 3 034
и аз за такова нещо бих се подсигурила двойно  Peace по-добре да досадя на лекарите, отколкото да им бера плодовете ако не дай Боже има проблем

# 28
  • Мнения: 8 242
През нощта казваш, му е сух памперса.. А суче ли нощем?
Щото моето нощем ми изсмуква мозъка и като бебе памперса съм му го сменяла по 2 пъти понякога на нощ, тежащ по 1/2 кило  Crazy
Още е така и се буди поне по 2 пъти да пишка..
Пуснете една стерилна урина поне..

# 29
  • Мнения: 62
мили майчета благодаря ви и аз за това че толкова помогнахте и на мен в моята тема  а сега помагате и на mamaYanni Hug много добре знам и за криско и за тео smile3518 Flowers Rose Flowers Rose а и има и други дечица със същия проблем.и чесно казано и аз се бях ошашкала максимално и мисля че точно simplyaven ми помогна най много.тя ме накара да не чакам а веднага да ида на нефролог и това което съм написала по назад са нейните думи(на нефроложката )-след преглед с ехограф.вие мислите ли че така може и нещо да е пропуснала?дали трябва според вас да я водя на 2ри такъв преглед?а пък и сега дари си пишка добре според мен?ако мислите че не съм направила достатъчно за детето си моля споделете Weary Weary Weary

Общи условия

Активация на акаунт