изменят ли се чертите на лицето при беремнност?

  • 2 445
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Като се замисля и аз нямах никакво желание да се гримирам. Ми то толкова ми беше лошо, че няма какво да се чудя де, хич не ми беше до ракрасяване.

Последна редакция: сб, 11 юни 2005, 00:06 от Светлана

# 16
  • Мнения: 7 186
Що бе аз пък си се гримирам и кипря както обикновено и не смятам да спирам до края,бременна мацка съм си пък .

# 17
  • Мнения: 186
Както се казва - никога без червило!! Може да съм гола, ама без червило - никога!! Simple Smile) Wink

# 18
  • Мнения: 2 673
 като бях  3-4 г .с. колежката ме пита дали не съм бременна,по лицето ми познала newsm78как незнам.Други ми казваха ,че съм щяла да имам момче,щото съм се разкрасила EmbarassedИзмислици-си викам,ама то взе че момче дойде Wink

# 19
  • Мнения: 781
Това за носа беше вярно за мен ,освен че напълнях 22кг. носа ми беше ставал двоен,като се гледам по снимки се ужасявам.Слава Богу ,че след раждането се оправи,но на снимките от родилното съм просто неузнаваема ShockedПосле мисля ,че няма разлика ,но да не забравяме ,че и годинките се увеличават за съжаление Whistling.

# 20
  • Мнения: 1 517
Аз не съм забелязала да има промени в лицето ми, освен че направих едни бузи и почти двойна брадичка.  Close (от които още не съм се отървала напълно, но работя по въпроса). Свекърва ми викаше, че много добре изглеждам  Crazy (може би защото нямах петна по кожата). Май изменението на лицето за всеки е индивидуално. Някои твърдят, че по това може да се познае полът на бъдещото бебе, но това ми се струват бабини деветини.

Последна редакция: нд, 12 юни 2005, 18:08 от Петти

# 21
  • Мнения: 5 393
Според мен всичко е строго индивидуално.На мен хората ми казват че съм се разхубавила,аз пък смятам че съм си същата.По принцип има обяснение за разхубавяването ако бебето е момче- организма на майката отдава повече тестостерон към плода и нивото му в организма и намалява,та тя се разхубавява..Абе не знам.Килограмите определено могат да променят чертите на лицето,но не непоправимо.

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 334
още в началото без да знаят, че съм бременна колегите ми викаха че съм излъчвала сексапил Laughing къде го видяха не знам,щото аз от 6 сутринта до 2 следобед повръщах на почивки всеки божи ден и в огледалото виждах една изстрадала физиономия...не е за приказка. и сега ми се струва,че изглеждам по-стоянно умморена. но днеска преди даже да я видя тази тема,гледах снимките от сватбата на една приятелка от вчера и точно в носа я загледах и ми се видя много променена и викам тя е бременна. е още не знам така ли е ,но ако е така сигурно има нещо вярно в това с носовете Simple Smile

# 23
  • Мнения: 419
Вярно е това с носовете.Моят беше по-голям по време на бремеността.Бях хубава,сама за себе си се чувствах променена Hug

# 24
  • Мнения: 3 200
Изобщо не ми се промени лицето, само корема и задните части

# 25
  • Мнения: 7 186
Моят нос не е порастнал още newsm03,ми не щъ пък да ми растееее smile3518

# 26
  • Мнения: 500
Аз определено се разкрасих, очите ми станаха бляскави, косата ми също-кожата ми мраморна, че и до 7 мия мресец не ми личеше бременност, че почи нямах коремче.....но после изведнъж 3а 2 мес качих 12 кг запреличах на буренце и всичко ми се закръкли и лицето и чертите. Сега съм си пак нормална както преди.... с тази разлика, че имам тъмни кръгове под очите- нова придобивка Sad

# 27
  • Мнения: 4 068
Аз почти не забелязвам промяна в себе си, освен че малко са ми порастнали бузите. Но това явно е защото се гледам всеки ден, понеже всички останали ми казват, че съм се разхубавила от бременността. Е, ако са прави дано си остана така разхубавено и след нея само с малко кила по-надолу че........
Иначе не съм спряла да се гримирам. Нече съм някоя върла фенка на грима, но основните неща като спирала и червило примерно не ги пропускам. Дет се вика като сме бременни да не сме втора категория!

# 28
  • Мнения: 1 108
Здравейте,
Казват , че ако си бременна с момченце - ставаш по - красива , а ако си с момиченце - то вземало красотата на майка си и затова майките погрознявали.Незнам дали е така.Аз през цялата си бременност ми се появиха само едни каэяви петна по лицето.Надявам се , че ще изчезнат след като родя.

# 29
  • Мнения: 2 807
Ами аз си бях същата в лицето - нито подпухнах, нито кафяви петна, нито пък носа ми се промени  Shocked

И на двете бременности качвах по 13.5 кг и то главно по корема и... дупето  Embarassed

Корема вече го няма  Laughing, ама дупето ми си е все така "подпухнало" Wink

Общи условия

Активация на акаунт