Юли бързо наближава, празник за годинка готви вече мама

  • 9 290
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 313
donsita, майстор си Simple Smile

При нас днес е ден на бащата, ама тортата я изядохме вчера, а подаръка таткото си го купи преди 2 седмици май Simple Smile. Тукл е още 9 и не сме планирали деня, ама може би ще се оправя двора и храстите , че много обрасло - няма да има време за излизане.

ТУК си нямаме детска кухня Sad . Мартин обаче иска да хапне от вскичко, което види. Онзи ден яде и праскова и сладолед . Редовно отказва неговото си ядене и давам парченца от моята чиния. Харесва много сирене-  обезсолявам го. Все още пие  към 600 мл на ден АМ. Яде малки количества. Само круша изяжда цяла Simple Smile  Вода пие символично.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 178
Winx,ето аз на какво попаднах,ровейки се и в гръцките сайтове http://marinosae.com/byitem.php?group=519&pageid=2&itemi … amp;pcode=1367009 Май ще са нещо като при нас,като гледам и цените  Thinking
Аз още не съм го записала за кухня,готвя му и от готовите пюрета давам.Вчера и днес ми уважи манджите  bowuu
Донси,все показваш хубави и оригинални неща.Браво на теб,а аз се позасрамих,напоследък ме е хванал страшен мързел.Оправдавам се,че е позакъсняла пролетна умора  Embarassed

# 47
  • USA
  • Мнения: 559
Добро утро! Честит рожден ден на Виляна! Да е здрава и усмихната!   bouquet

Емче, стана ми интресно с тези обувки и се порових и намерих обувки и дрехи с логото на Фишър Прайс. ФП не произвеждат такива неща. Това го знам, защото съм работила за компанията, която ги притежава.  Grinning
Най-вероятно си дават марката срещу лиценз на производители на дрехи и обувки. Както дрехите и обувки "Барби" например. Обаче, те са производители на играчки. Там им е силата. Аз не бих купила обувки ФП на тази цена, защото тя включва надценка за марката без гаранция за качеството, което тази марка предполага.  То е все едно да си купиш крем за лице Сони.

# 48
  • Мнения: 766
Здравейте!
Само да се запиша, че нещо пак ми вкараха нерви ....................... Sad
Кирова как сте със Сашко, дано всичко е наред  Hug
Зорето изчезна  newsm78

# 49
  • Мнения: 312
Веси, кой те ядосва  Wink

Ками, ще чакаме снимки Simple Smile. А... къде сте на море?
Нашта кухня на мен много хубава ми се струва, бях супер предубедена и сигурно за това - мислех, че веднъж на 3 дена ще има по нещо, което бих дала, пък всъщност всеки ден си е съвсем читава храната. Оставаше и да има кой да я яде, де... Доротея продължава да си иска само заешкото с моркови на гербер и тва е. А днес й направих нещо като кисел с ябълки и ванилия и поне тва го яде... .и заешкото, де, тя нашта кухня е и събота и неделя, ама аз я бях записала до петък като за първи път, та да видя какво е все пак...

Я кажете за тия тиранти, дето се разхождат бебетата с тях из парка... какво казват ортопедите по въпроса? Така и не отидохме на 2ри преглед в Горна баня, реших, че няма нужда...

Кирова, как е Сашко?

Викиnewsm20.
Как успяваш с 2те деца и гоблен да ушиеш - нямам думи...

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 197

Викиnewsm20.
Как успяваш с 2те деца и гоблен да ушиеш - нямам думи...

щото имам добър мъж  Mr. Green
който междудругото спечели няколко награди на Денят на бащата  Mr. Green  подробности после

# 51
  • Мнения: 640
Като се навечеряме и изкъпем дребния ще пусна и снимки от едната награда Simple Smile
Вики, какво спечели от другото състезание?
Изкарахме много хубаво днес. Видяхме и любовчийката Евичка, и Кико. Ох, скоро пак така да има срещичка, но този път да са повече Simple Smile

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 197
футболна топка, медал и хавлиена кърпа  Joy

# 53
  • Мнения: 4 300
Привет и от нас:) По случай празника ядохме торта гараш и водихме малчо да си играе в новата къща, докато посвършим някоя друга работа с Емо. Никсъна само дето не напълни гащите от кеф, мяташе чукове, нивелири... ще пусна снимки по късно:)

# 54
  • Мнения: 384
Днес празник ли е?  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 616
Донсита нямам думи много ми хареса произведението ти . Peace
Сашко продължава да вдига Т днес направо вече съм гроги че снощи не знам до кое време свалях Т днес е спал съвсем малко а сега не мога да го приспя не знам на къкво се дължи това а докторката днес му изписа АБ защото гърлото е почти да ангина .Ох написах едно изречение чудо  Embarassed

# 56
  • Мнения: 4 300
Денят на бащата Laughing

# 57
  • Мнения: 329
Вики ,дай снимка на раничката от състезанието с количката  Laughing,много им се бях наточила на наградите за второ итрето място,ама нямам бърз съпруг Laughing
Едва ли ще дочакам снимките,умирам за сън  Tired,утре ще ги гледам .Иначе бше весело,аз се радвам че видях Кико и Илко,трябва наистина по често да се виждаме и дечицата да си играят  Grinning
Кирова-  Praynigскоро да му мине и да не е нещо сериозно
Силве,преди да родя редовно ходехме по Южното Черноморие( особенно Несебър ) ,но сега смятам да посетим севера LaughingХаресали сме си Албена ,чакам свеки да потвърди дата за прибиране в БГ и ще се спрем окончателно на мястото  Sunglasses
Лека нощ

# 58
  • Мнения: 312
Кирова, дано бързо се оправи Сашко  Heart Eyes

Ние чак късния следобяд излязохме, щото тук валя и т.н., не знам да е имало празнуване на ден на бащата, може и да е имало, пък колко са се събрали - не знам, нашта къща го празнува дистанционно Simple Smile)

Лека нощ Simple Smile

# 59
  • София,
  • Мнения: 4 267
kami27 и ние  ще сме на Албена - от 26,07 до 05,08 - може да се засечем там, а малката ще я взимате ли? Ние да! Peace
 h.kirova много лошо това с ангината, ама бързо да се оправяте!  Praynig
Донси гоблена е просто прекрасен!  Hug И аз обичам да се занимавам с такива неща, ама скоро не ми е оставало време! Sick
Абе и аз нещо съм предубедена за кухнята и гледам, тук при нас много майки не са доволни и не взимат, ама мойта много странно, но я яде, а и повечето неща са си много вкусни, а е Джуниър - странно! newsm78. Обаче другата седмица заминаваме на гости в провинцията и то сигурно за дълго, там няма кухня, та ще се наложи да и готвя, но и пюрета ще давам, че на морето няма как да и готвя, а не ми се ще да и давам от храната от хотела или от кръчмите, да не пипне някой вирус, че става страшно! Да не забравя вкуса на пюретата!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт