TAKE THAT в България

  • 1 933
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
След два дни пък казали,че в самолета не са били Тейк Дет,а EAST-17,ако ги помните,та си отдъхнахме. Whistling Joy

Гаднярки #Cussing out
Бива ли за East 17 една сълза да не пророните, тюююх
Аз мисля,че когато одъртеят достатъчно и вече никой не си спомня за тях, може да им дойде гениалната идея да направят безплатен концерт в БГ за по 30 лв. билетчето Whistling

# 16
  • Мнения: 19
 Joy Сложи наистина една въпросителна!малеееееееееее тоя Марк Оуен колко бях влюбена в него,малеееееее! А всъщност преди няколко години имах възможността да ги видя на живо smile3534,съвсем случайно бяхме с съпругът ми в един Лондонски ресторант,винаги съм била влюбена в Марк txtloves,да мнооооого е сладък на живо,ама много мъничък бре......ми той тапишонка! Този който ми направи впечатление беше Джейсън-невероятен мъж,просто страхотен! А на мен направо ми се обърна всичко smile3505 загубих и образ и звук.А мъжът ми се спука от смях!Защото той знае моята слабост към Марк,а и винаги съм казвала-Малеееее,само да ми падне! Просто не можах да се съвзема! newsm09

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Събрали са се, ама без Робито.
Кел файда! Я, по-добре напъни
той да дойде, те нека не идват.

а, дойдохме си на думата!

# 18
  • Мнения: 3 070
Малееееее, аз бЕх Флюбена в тия като ученичка... А сега съм стара чанта! Sad

# 19
  • Мнения: 3 376
Леле,като си помисля колко време мина оттогава...То не бяха списания,писма,кореспонденция,фен клубове и сбирки и много рев като напусна Роби Crazy Mr. Green

Тюх,много Флюбена бях и аз в Хауърд Mr. Green

Сестра ми ходи на техен концерт преди няколко месеца,имам и малко снимки,каза че много хубаво било.Сетила се за младите години Whistling и Джейсън всъщност пеел много добре.

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Джейсън беше и моята слабост Heart Eyes!!! А Марк винаги ми е бил малко сладникав Whistling

# 21
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Еми казвайте де.Къде да пишем, за да дойдат да ни попеят сега , на стари години Mr. Green
Сега поне имаме шанс да ги чуем да живо.  Praynig
Поздрав за всички флюбени
http://www.zazz.bg/play:66ba950e

# 22
  • Мнения: 622
Абе хора и аз се облещих.  #Crazy Ще взема да родя преждевременно. Joy  И аз бях лудо влюбена в Марк и много ще се радвам ако дойдат тук.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 289
Да не вземе да се окаже сега, че се познаваме тук всички eкс -ТТ фенки Laughing И аз бях влюбена в Роби, когато бях на 13, и както каза Лиска бих предпочела него да видя на концерт, тъй като музиката му определено ми допада повече.

Сестра ми ходи на техен концерт преди няколко месеца,имам и малко снимки,каза че много хубаво било.Сетила се за младите години Whistling и Джейсън всъщност пеел много добре.

EASpirit , как се казва сестра ти, че аз си пишех с девойки от цяла България?

# 24
  • Мнения: 6 993
Еми казвайте де.Къде да пишем, за да дойдат да ни попеят сега , на стари години Mr. Green

Цък тук
http://eventful.com/performers/take-that-/P0-001-000025626-4

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Еха Crazy Верно истерия имаше, фен клуб построихме, пощата преливаше от съпричастни към музикалния ми вкус. Голямо веселие е било нявгаш. Хубу беше. Скоро имаше техен концерт някъде наблизо.. Къдей било? Нямам спомен. Или слух съм чул, пък грешно съм запомнил за някакво турне неосъществено? Както и да е.
Роби е страшно талантлив, но животът му е тесен, за жалост. Tired

# 26
  • Мнения: 583
Колко пари потроших на нашите за плакати,списания,касети,дискове и какво ли не ...а колко рев беше като се разпаднаха тц-тц.В училище на всички тетрадки второто ми име беше Уилямс newsm78.Голяма фенка,голямо нещо...та сега и да дойдат без Роби...тц...не искам.Гледах наскоро техен концерт след събирането им ,беше в някаква зала..ама ....са вече старички и не се изкефих особено.

# 27
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Еми казвайте де.Къде да пишем, за да дойдат да ни попеят сега , на стари години Mr. Green

Цък тук
http://eventful.com/performers/take-that-/P0-001-000025626-4
Включих се и аз. Дано някой го види това. Peace

# 28
  • Мнения: 1 711
              Ееех години години! И аз го гледах този концерт след събирането им. Съвсем наскоро го даваха по ТВ 2. Позастарелички са, няма как. Стана ми някак тъжно,че публиката беше от лелички и чичковци,  а всъщност и аз съм станала една от тях. Пишех с много момичета по онова време, членувах във фен клуб. Старост-нерадост!

Общи условия

Активация на акаунт