положителен тест за бременност, но дали не е рано?

  • 3 241
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Честито.Според мен си бременна.Аз с малкия си направих теста точно на датата на която трябваше да ми дойде М и беше положителен.И при мен втората чертичка беше доста бледа и за всеки случей след час си направих втори тест и той положитилен.И 10 дни след закъснението при док,който потвърди бремеността.

# 16
  • Мнения: 11 004
Честито! Не е рано. Сега остава да отидеш на лекар, който да ти потвърди бременността Peace

# 17
  • Мнения: 5 140
Честито!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 63
И от мен тихичко честито.
На мен ми показа на 6-7 ден след бебеправенето, а доки каза, че при някои показва даже още на следващия.
Леко бременеене и скоро в отчетни.
 

# 19
  • Мнения: 827
Може да е верен само ако не си оставила прекалено дълго теста. Резултат се отчита до 5-тата минута- най много 10-тата но не и след това.Ако е след това има фалшив положителен резултат.
Успех и дано наистина си бременна.

# 20
  • Мнения: 2 312
На мен ми отчете 3 дни преди закъснението!
Според мен си бременна!

# 21
  • Мнения: 583
Честито!Изчакай още няколко дни и иди на лекар и моята втора чертичка на теста беше бледа.Резултата е на почти 4 месеца Grinning

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Според мен си бременна! Ако е така - ЧЕСТИТОООООООО!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 946
Честито!!! Пожелавам ти най-прекрасните 9 месеца!   bouquet

Ако искаш, утре сутринта повтори теста. Наситила ли се е повече от днес втората чертичка, то е ясно. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 511
Oооо,честито!!! Аз на датата на която трябваше да ми дойде си направих тест, а мнооого бледата тогава втора чертичка скоро ще стане на годинка!!! Hug След седмица ще е по-ярка! Peace

# 25
  • Мнения: 4 753
Стискам палци за успешна и лека бременност...  Peace

# 26
  • Мнения: 352
Стискам палци за успешна и лека бременност...  Peace

Аз също!  Peace

# 27
  • Мнения: 6 461
Мисля , че си бременна  Grinning
Повтори теста и fingerscrossed Hug

# 28
  • Мнения: 1 021
Да, бременна си!  Simple Smile
Честито   bouquet

# 29
  • Мнения: 21
Бременна си, честито! Аз си направих тест за бременност 1 седмица преди чаканата дата, защото усещах, че съм бременна, но тогава, от много бързане видях само една чертичка. Седмица по-късно, чертичките вече бяха две, а на стария тест, който бях забравила да изхвърля и случайно видях впоследствие, се бяха появили двете чертички- просто не съм изчакала резултата!!! Гинекологът ми ме викна в 5 г.с, за да провери дали бебето (на тази възраст се вижда само плодния сак) е в матката. Пожелавам ти лека и щастлива бременност! И най-красивото и здраво бебе!!!

Общи условия

Активация на акаунт