БЕБЕТА ЮНИ 47

  • 13 628
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Офиоли   bouquet
  Честито на Милони Simple Smile Да са живи и здрави Simple Smile


И аз съм подута цялата,крака, ръце, лице (офиоли ти май ще познаеш 4е и беб4овците ни ще са на една дата  Wink )

# 16
  • Мнения: 506
Честито и от мен на Мимилео, Венити и Милони за сладките Боби, Невена и Нора. С много късмет да са мъниците.

# 17
  • Мнения: 616
И аз съм подута цялата,крака, ръце, лице (офиоли ти май ще познаеш 4е и беб4овците ни ще са на една дата  Wink )
хехехе... ами като гледам твоята линийка, остават ти само 7 дни, за сметка на моите 14... Така че нямам нищо против да сме на една дата, т.е. да ви "настигнем" с бебето  Mr. Green
Уфффф.... десния ми крак около глезена и ахилеса е все едно ужилен от пчела  Joy на левия поне се различава кокалче  Joy И аз отивам да се разхождам, явно и да лежа няма спадане, поне да се разсея навън  Sunglasses

Пожелавам ви приятен ден!

ПП: ryan, и аз се питах за количеството на таз тапа, ама едва ли има някаква норма за това... стискам ти палци всичко да приключи скоро благополучно  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Честито на Милони!
  bouquet

# 19
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА МИЛОНИ!ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЕВОЙКАТА!  bouquet



Мерси за новата темичка offioly   Hug!
Аз днес съм със страшно главоболие и направо не мога да си го обясня... newsm78Много неприятно
Айде и аз отивам на разходка до Драгалевци да видя мама и тати Crazy!
Лек ден момичета!

# 20
  • Мнения: 256
Честито на всички мами, гушнали здраво бебоците си! А на всички останали, да се радват на коремчетата си и да си поспиват когато могат. И един съвет, ако приемете: отрежете ноктите, направете си косите и се епилирайте добре, аз не го направих и още не мога  Grinning. Вече не съм Инчока а Чубака!

Галето, на мен в болницата ми даваха какви ли не тестери - кремчета за зърна без отмиване. Ама Бобчо така и не искаше да лапне зърното ако е намазано с нещо подобно. Мажа ги само с кърма. В началото имаше рани. Но да ти кажа колкото по-често кърмя, толкова по-бързо изчезнаха. А аз кърмя често и постоянно!  Joy Ми то 600 гр за 7 дни как иначе да се постигнат! Мажа зърната само с кърма и си внушавам, че ме облекчава. Е, всяко захапване си е   #ShockedНо на фона на болките, които не искат да преминат, разранените зърна не се усещат. Така че няма страшно! Ама че успокоение, а?!

Мами, наш'те колики почнаха с пълна сила. Преди ми помагаше слинга, а сега не иска и в него да стои. Пием еспумизан, но... без ефект. Знае ли някой в какво съотношение трябва да се разтвори анасон, за новородени.  Щом капките не помагат да преминем на баболечение си мисля. Милия ми така се гърчи, направо ще се побъркам, като го гледам. Ето защо бащата не трябва да присъства на раждането, убедих се!  Joy Побъркваш се като гледаш най-милото ти да страда, ужасно е!

# 21
  • Мнения: 80
In4oka бързам да пиша докото не си зачезнала.Първо честито бебоче!Да ти е жив и здрав малкия сладур!Много коса имате бе пу-пу направо супер.За коликите една приятелка ми каза за някакви чайчета на HIPP с копърче на техния младеж помагали.Имаше и още нещо за което ми каза,ама знам ли къде го записах  newsm78 .Като се чуя с нея ще ти пиша на лс   bouquet !

# 22
  • Мнения: 616
да, на hipp чайче с лайка, копър и анасон. Не че знам дали действа, ама такова съм си подготвила аз... Иначе panterkata ще ти каже за чайчетата какво е количеството, тя каза, че е правила  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 761
Вчера за пореден път се убедих, че не трябва да подхождам с предубеждение към хората, особено към роднините...
Радвай се. Моята пък мама ме изненада с някакви назадничави идеи и й казах "добре, че си далече" Simple Smile
С Дияна изобщо не ми се бъркаше. Сега нали е в чужбина... нарежда по телефона. Не я огрява Simple Smile

За коликите давам чай на Хип (доста голяма опаковка е), + Еспумизан (капки).

# 24
  • Мнения: 256
Мерси за отговорите, ще пробвам с Хипчето, дано да има ефект и при нас.

Ксения, относно косата, още си е все така много, даже отзад има опашчица вече. Май ще трябва да го подстригвам. Влиза му в блузката. Много е сладък. Ама малко ли киселини бяха през онези вече така далечни 9 месеца. Ефекта е поразителен! Буди се вече. Аз пак изчезвам, ще хапваме.

# 25
Аз малко оф топик, ама не съм много веща по въпроса за коликите, а ми е адски скучно и реших да се включа поне да се разпиша, че все още съм от чакащите. И аз имам чувството че ще пренасям (даже според линийката вече съм започнала, ама тя не е много вярна). Търпението ми се изчерпва, боли ме главата, времето е ужасно мрачно и подтискащо и аз не мога да спра да мрънкам... smile3516 Ще чакам поне новини за новопоявили се бебчета в темата. Сори за изнервения пост! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 226
За коликите да кажа Колийфа при нас помага. Аз давам с всяко ядене - кажете така ли е редно или само когато усетя, че има проблем? То се слага в манджата, така че ако пропусна един път трябва да чакам следващото папане?

# 27
  • Мнения: 210
Коликите  Sick
Ние сме на Еспумизан - капки в манджичката на всяко хранене и спим като Слийпинг Бюти  Wink Само дето тоя лош тати притичва посточнно да ни целува и ни събужда  smile3515
Да идва утре и да се праждосва на работа  Crazy та да поспи малката качествено Mr. Green

# 28
  • Мнения: 17
Привееееееееееееееееет, тумбачета и по-малки тумбачета!  Mr. Green  Hug
Първо искам да честитя всички нови бебчета на техните майчета! Да са живи и здрави, много щастливи и усмихнати!



Ние с моята прекрасна Деяна от вчера сме си у дома, засега всичко е точно, папкаме, спинкаме, ревем си по мъчнико когато сме гладни и така.  Laughing Щастливи сме много с таткото и не можем да и се нарадваме!  hug newsm76 А и засега е доста кротичка, пу-пу!  thumbsup По-късно ще сложа някоя и друга снимчица в албумчето!  Peace
Относно нашето раждане, ами да - малко ей така без предупреждение родих.  Mr. Green По принцип бяхме говорили с моята лекарка да предизвикаме раждането в понеделник (от суеверие не го споделих с вас  Blush). Точно щяхме да тръгваме за болницата когато offioly ми пусна SMS с новината за синът на Чушливо Люте, пуснах набързо компа и сложих щастливата вест. След това заминахме. Нещата с предизвикването на раждането не тръгнаха добре, защото за 6 часа контракции разкритието мръдна от 3,5 см на 4 см и лекарката ми с дежурният екип взеха решение да влизаме в операционна за секцио. Просто шийката ми не се знаеше след колко часа ще реагира.  Sad Пред перспективата да прекарам още примерно 10 часа в адски болки - ами и аз предпочитах операцията.
И така, нашата мъничка Деяна се появи на бял свят в 21.14 вечерта (явно не е искала да изпусне мача на италианците  Crazy).
Какво да ви кажа, чувствам се вече много добре (само главоболие от спиналната упойка ме мъчи все още) и безумно щастлива!  newsm24

Тумбачета, страхотно е когато гледаш своето мъниче, просто чувството е невероятно! И болка, и умора, и всичко лошо изчезва!  Hug
Пожелавам на всички чакащи по-скоро да изпитат това чувство!  thumbsup
Изчезвам да ви изчета, по-късно ще съм тук отново! Прегръщам ви всички и на всички желая само усмивки и щастливи мигове!  Hug Flowers Bouquet

# 29
  • Мнения: 100
maristuta мн се радвам за вас. Най хубаво е в къщи.
 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт