Най-после и в нашата МАЙска дружина бъдещи кака и батко има

  • 8 688
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 328
Мале Рени колко си слабичака БРАВО НА ТЕб Hug,искам и аззззззззз Cry.Много сте ссладки в морето и ка е радва ли се на морето или се плаши,много ми е интересно моята Теди да ли ще се радва на морето или като мен като малка ще се плаши от водата. Joy

# 16
  • Мнения: 362
 Peace да се разпиша
   Рени това с качването на стълбите направо ме смая-браво на Майчето  Hug

# 17
  • Мнения: 120
Относно кърменето:аз както не веднъж съм казвала-кърмя.Косата ми пада много,гърдите ме болят понякога,но въпреки това ми харесва(намирисва ли ви на мазохизъм Mr. Green)Смятам,че си е лично решение и ако има полза то тя е за майката:намалява %  риск за рак на гърдата,остеопороза,артрит...За Мирела кърмата не е храна а залъгалка,навик.И на мен вече ми поомръзна,но ще изчакам есента.
И при мен не се отварят клипчетата.

# 18
  • Мнения: 961
Рени, как ви завидях само!  Heart Eyes ИСКАААМ МОРЕНЦЕЕЕ пък  Crossing Arms Не е ли студена водата още?

Хай, аз да ти кажа много се ядосвам на такива изказвания. На мен един доктор мамолог ми каза, че кърмата не е полезна!  Shocked Мила беше на осем месеца тогава. Щом ви е приятно и на двамата, да не ти пука какво ще ти говорят. Аз също не мога да си представя още да я отбивам, а и Мила е пристрастена!  Mr. Green

Ей, тоя пост от сутринта се опитвам да го  пусна!  Crazy Все нещо става и не успявам!

# 19
  • Мнения: 152
Мая ме смая как се катери по пързалката. Браво на детето!
Нямам търпение д азаведем Никита н аморе. Много ще и хареса. Тя тук като се зарови в пясъка и може с часове да стои, а на плажа представям си......
xai- кърми си детето и не вярвай на глупости. Ако няма нужда или не му харесва вече, то само ще се откаже.

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Относно кърменето - щом можете, кърмете! На мен ми спря кърмата, но аз се радвам, че издържах до почти 1 годинка, защото още от втория месец се дохранвахме с АМ. Вече не ми липсва кърменето, на Дара също. А пък и се чувствам добре с едни 7 кила по-малко за около месец, откакто не кърмя. Фук-фук и аз. Още не мога съвсем да свикна с мисълта, че мога да пия и ям каквото си поискам.  Wink
Рени, Мая е страхотна на пързалката.  Heart Eyes Кажи, наистина, моля те как е Т на водата, защото ние мнооооого скоро ще сме морски и сме накупили пояси, басейни, топки. Да не стоим само в басейна на хотела.  Simple Smile (Ще сме малко по на юг)  Blush

# 21
  • Мнения: 146
И аз сега успях да видя клипчетата и така ми се доходи на море, ама да видим кога ще се организираме с мъжа.   sun grinning039 travel

Още не съм оставяла Митко да се рови в пясъка с кофичка и лопатка, но мисля скоро да му взема един комплект и да видя дали ще се заиграва. Обикновено като излезем на площадката го държа за ръчичка и обикаляме алеите, където той ме заведе, нали още не върви сам, та не мога да се спра и да седна на пейката.

# 22
  • България
  • Мнения: 3 621
Ами, не е съвсем топла водата все още.
радва ли се на морето или се плаши,много ми е интересно моята Теди да ли ще се радва на морето или като мен като малка ще се плаши от водата. Joy
Отначало много я беше страх. Само като доближахме морето и започваше да плаче. Аз си мисля , че се стресна първия път , когато босички отидохме до брега, една вълна ни заля краката  и й стана студено. Но постепенно свикна и последния път се престраши даже да се изкъпе  Laughing

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Първо да кажа, че съм Райна, но ми омръзна вече от стария ник, а още не ми е дошло просветление с бъдещия, така че временно ще съм с този. Wink
Браво на Мая! Колко уверено си качва стълбичките, Симеон още се клатушка и пада, а тя вече стълбички превзема!   bouquet
Бях решила да закарам Симеон на плаж днес, но времето се развали. Всеки път когато реша, че ще ходим на плаж и времето се скапва  Crossing Arms Не  е честно!
За кърменето след годинка и на мен педиатърката още в началото ми обясни, че до 6 е необходимост, до годинка геройство, а след това е навик. Не че кърмя де, но да си кажа какво знам  Laughing
Симеон също мн се търкаля в пясъка, маха с лопатки, пълни очите на децата, вика, кара се... абе чудо! Все още казва малко думички- 4-5 и вече нямам търпение да започне и той да ми приказва, че сега покрай сесията ми сме сами двамата по цял ден и откачам, искам поне той да ми говори нещо, пък дори и да не го разбирам  Mr. Green
Иначе и той е от поспаливите- ляга в 10 и се буди в 10, спи по час и половина- два следобед, но на мен никога не ми е достатъчно, винаги си мисля, че  можеше още да си поспи  Laughing
Отчетох се по късни доби, вече спокойно мога да си лягам.

# 24
  • Мнения: 961
Добро утро!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 506
Добрютру Hug

Браво на Мая, наистина е впечатляващо как качва стълбите! А май всички сме със здрав уличен тен - и аз съм с черни та черни ръце и лице и надолу бяла  Laughing

С таз кашлица не знам кога ще заведем нашто пате на плаж Rolling Eyes

и частният, и държавният ми педиатър ме убедиха, че трябва да кърмя до есента т.к. иначе микрофлората се нарушавала и ги заплашвали стомашно-чревни разстройства (рискът е по-висок от подобни).
А, виж, за туй не се бях сетила, има логика - дори и да не се резорбират в кръвта може да действат  локално антителата и разните пребиотици в такива случаи Peace

# 26
  • Мнения: 146
Добро утро и от мен!

Днес Митето се събуди рано в 7.00 часа. Вече закусихме и сме готови за разходка.

Слънчев ден на всички!   Nature Sun With Face

# 27
  • Мнения: 36
Добро утро. и ние се излюпихме,
за кърменто - аз вече не кърмя, т.е. не цедя, но вечер давам размразена кърма, щото фризера е фрашкан и все още е годна. Xai, дори и само да се залъгва детето, какво от това. ако на теб вече не ти е дотегнало, си го кърми, щом имаш още кърма. не съм много наясно има ли смисъл след годинка, но не съм чувала подобни неща, че е безмислено.
аз хубаво разбрах, за партито в неделя, но не разбрах от колко часа е? Blush ще ме просветите ли в подробности, плийз?

Милене, изглежда много добре сте си изкарали. Много ми харесва черната ти рокля с бели ивици, ама много(казвай бързо от къде си я купи).
Qnush, купих я от един бутик срещу Мед.академия, откъдето често пазарувам. но за съжаление беше само една, получавали единичини бройки.

и ние вчера се ровихме в пясъчника, умира от кеф да си сипва пясък върху главата.
сега бягам, че къса тапети... Shocked че и ги яде,оффф

# 28
  • Мнения: 189
Добро утро/ден от нас Laughing

Ех как ми се доходи и на мен на море, ама се чудя с какъв бански да се избарам- има ли такъв с поло и до колената??? Joy

Ние вчера пак се отчетохме на реката, времето беше върхЪТ и не валя, а Мила бесня цял ден и не се измори.За финал като се прибрахме Норд-кучето ни, я разкраси хубаво почти на цялата бузка- бясна съм #Cussing out
Сега миеме дупето и се изнасяме навън. Усмихнат ден!!!

# 29
  • Мнения: 832
добро утро и от нас
времето е приятно, само да дремне малкия и излизаме по разходки, дано не вали...
иначе за кърменето - ще си го кърмя и това е. поне до есента после ще видим. макар домашните да не ме подкпрепят особено, ама то не може по всички въпроси да сме на един акъл

Общи условия

Активация на акаунт